Dostarczamy kwiaty w niedzielę!

Kwiaty to najpiękniejszy prezent na każdą okazję, który wywołuje ogromne zruszenie i radość u osoby obdarowywanej. Standardowe bukiety ustępują jednak obecnie miejsca bardziej wyrafinowanym i niepowtarzalnym kompozycjom. Stworzenie wyjątkowego prezentu kwiatowego wymaga jedynie odpowiedniego pomysłu i niewielkiego zaangażowania od osoby prezentującej upominek. Ogromny wybór dostępnych możliwości, może niektórych przyprawiać o ból głowy, lecz z pewnością przyniesie wiele radości i zadowolenia każdej ze stron.

Kwiaty z owocami

Wyjątkowe kompozycje kwiatowe mogą stać się nie tylko elegancką dekoracją, lecz również bardzo praktycznym upominkiem. Połączenie kwiatów ze świeżymi owocami to doskonały pomysł na wyjątkowy prezent. Bukiet z owocami to kompozycja pełna kolorów ubarwiających każdy bukiet. Wnętrza pełne naturalnych dodatków, takich jak kwiaty i owoce wydają się być przyjemniejsze i pełne ciepła domowego. Obdarowując członków rodziny czy też bliskich przyjaciół bukietem kwiatów wraz z owocami, okazuje się im wielką troskę i chęć sprawienia radości. Kwiaty z owocami są wyrazem większego zaangażowania w wybór podarunku, który pozwoli nacieszyć oko, uzupełnić wnętrze domu lub mieszkania i jednocześnie zadbać o właściwą porcję witamin poprzez dodatek świeżym i soczystych owoców gotowych do zjedzenia. Owoce do kwiatów mogą stanowić element dużego kosza lub też stanowić podstawę naczynia, w których zostanie umieszczony bukiet. 

Kwiaty w koszu

Wyjątkowe okazje wymagają zdecydowanie wyjątkowej oprawy, dlatego też warto wybierać w takich sytuacjach bukiety o pokaźnych rozmiarach. Bukiety kwiatów o ogromnych rozmiarach wyglądają przepięknie, jednak czasem okazują się nieco trudne do uniesienia. W takich sytuacjach przygotowanie ich w formie kosza pełnego kwiatów w ulubionym kolorze obdarowywanej osoby to doskonałe wyjście. Kosz z ogromnym bukietem kwiatów, może stać się piękną ozdobą nie tylko domowego salonu, lecz również tarasu czy sypialni. Największa zaletą tej formy kompozycji jest łatwość dopasowania do każdego wnętrza i ustawienia nawet na podłodze w przypadku braku innego, dogodnego miejsca. Kosz pełen ulubionych kwiatów to wyraz najwyższego szacunku i bliskości. Sprawianie radości oraz dużej przyjemności bliskim osobom w wyjątkowych dniach to najlepszy sposób na zacieśnianie więzi, budowanie zaufania i dzielenie wspólnych, ciepłych uczuć. Kosze dają również możliwość na łączenie ze sobą różnego rodzaju kwiatów w najróżniejszych kolorach, dzięki czemu kompozycje będą bardziej urozmaicone i zdecydowanie wyjątkowe oraz niepowtarzalne. Kosz z gąbką, w której umieszczone są kwiaty zapewnia świetną ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi, a także jest elementem do ponownego wykorzystania w dowolny sposób w późniejszym czasie.

Kwiatowe obrazy

Jedną z głównych dekoracji wielu domów i nowoczesnych mieszkań stanowią indywidualnie dobrane obrazy. Kwiatowe obrazy to zupełnie nowa forma dekoracji i jednocześnie naprawdę niepowtarzalnego upominku, który każdego dnia przyciągając wzrok będzie wywoływał ogromne wzruszenie. Obrazy wykonane z naturalnych elementów mogą być kompozycja dowolnie wybranych rodzajów kwiatów i dodatków, takich jak na przykład mech. Obrazy z kwiatów wspaniale wyglądają we wnętrzach o wystroju klasycznym, gdzie każdy element dekoracyjny ma swoje miejsce i pasuje do całej aranżacji. Dobierając kolor oraz rodzaj kwiatów do obrazu, warto kierować się barwami wystroju wnętrz osoby obdarowywane, dzięki czemu upominek ten z pewnością trafi na jedną ze ścian. Skomponowanie całego obrazu kwiatowego to wymagająca sprawa, ponieważ każdy element powinien pasować do siebie nawzajem i jednocześnie do całego wyposażenia oraz innych elementów dekoracyjnych w mieszkaniu lub domu bliskiej osoby, dla której stworzony będzie obraz. Naturalne obrazy najczęściej wykonywane są ze świeżych kwiatów, które w późniejszym czasie można z powodzeniem wymienić na inne lub nawet sztuczne, pasujące do ramy i stałych elementów kompozycji.

Bukiet z alkoholem

Najczęściej na prezent z dowolnej okazji wybiera się kwiaty oraz butelkę dobrego alkoholu. Dlatego też połączenie tych dwóch elementów ze sobą to idealny zestaw. Butelka dobrego alkoholu, może wyglądać dobrze zarówno pośród kwiatów w koszu, jak i w tradycyjnych bukietach. Aby alkohol nie był od razu widoczny i za bardzo rzucający się w oczy, warto go nieco ukryć pośród kwiatów lub listków będących elementem kompozycji. Wielu osobom prezent składający się wyłącznie z alkoholu i kwiatów wydawać się może za bardzo banalny, dlatego też stworzenie jednej kompozycji kwiatowej z ukrytą w niej butelką to pomysł na stworzenie prezentu bardzo wyjątkowego i niepowtarzalnego. W takich przypadkach dobrym rozwiązaniem jest również zrezygnowanie ze standardowego bileciku z życzeniami i wykonanie go w formie etykietki na butelce, dzięki czemu będzie ona znacznie bardziej spersonalizowana. Nie mając żadnego pomysłu na wyjątkowy prezent, najlepiej jest stawiać na klasyki w nowoczesnej formie.

Wianki ze świeżych kwiatów

Kwiaty w formie wianka raczej mało komu kojarzą się z wyjątkowym upominkiem. W rzeczywistości nie jest to prezent dla każdego i na każdą okazję. Jednak z pewnością warto zwrócić uwagę na to rozwiązanie w przypadku poszukiwania idealnego akcesorium do klimatycznej sesji zdjęciowej lub jako gadżet na wieczór panieński bliskiej osoby. Kwiaty do wianka mogą mieć najróżniejsze barwy i dzięki temu tworzyć naprawdę niepowtarzalne kompozycje. Wianek ze świeżych kwiatów wspaniale wygląda na fotografiach, dlatego tak wiele panien młodych decyduje się na wybór tego akcesorium na sesje zdjęciowe podczas wieczoru panieńskiego, a także jako nieco bardziej funkcjonalna alternatywa dla welonu. Dobierając rodzaj i kolor kwiatów do wianka, należy pamiętać o upodobaniach, a także typie urody kobiety, która będzie go nosić. Wianki mogą być jednak nie tylko dodatkiem do jednorazowej sesji zdjęciowej, lecz również stanowić idealny dodatek do lekkich, wiosennych oraz letnich stylizacji w bardzo kobiecym stylu.

Kwiaty w pudełku

Bardzo powszechnym i zyskującym coraz więcej popularności upominkiem w nowoczesnym stylu są bukiety świeżych kwiatów znajdujące się w eleganckich pudełkach. Pudełka mogą mieć kształt zarówno okrągły, jak i kwadratowy, a nawet prostokątny. W zależności od oczekiwanej wielkości całego bukietu pudełka dobierane są bardzo indywidualnie. Tego typu upominek doskonale pasuje jako dekoracja do wnętrz wykończonych w nowoczesnym, bądź eleganckim stylu. Pudełka natomiast nadają się do ponownego wykorzystania, ponieważ najczęściej wykonane są z najwyższą starannością i nie muszą znaleźć się od razu w koszu na śmieci. Dobór kształtu i koloru pudełka uzależniony jest od rodzaju oraz wielkości bukietu, dzięki czemu każdy tego typu prezent przybiera bardzo wyjątkową i personalizowaną formę. Kompozycje kwiatowe w eleganckich pudełkach to idealny prezent na różnego rodzaju okazje, zarówno jubileusze, urodziny, jak i mniej znaczące święta.

Kwiaty w nietypowych doniczkach

Kwiaty w formie standardowego bukietu lub znajdujące się w prostej doniczce stanowią klasyczne rozwiązanie, które jednak warto czasem nieco urozmaicić. Tak naprawdę jedynym ograniczeniem pozostaje wyobraźnia osoby zamawiającej kompozycję. Zarówno słoiki, doniczki o ciekawych kształtach, konewki lub wazony wykonane z nietypowego tworzywa, mogą stanowić idealną podstawę do stworzenia niepowtarzalnego prezentu dla ukochanej osoby. Kierując się zainteresowaniami i gustem osoby obdarowywanej, można sprawić jej ogromną radość i wzruszenie wynikające z docenienia gestu i wielkiego zaangażowania w stworzony upominek. Personalizowane prezenty to zawsze najlepsze rozwiązanie, które przywołuje wielką radość oraz satysfakcje zarówno u osoby otrzymującej prezent, jak i tej, która go podarowała. Nietypowe formy wazonów czy doniczek bardzo często zyskują status głównej dekoracji we wnętrzach domu, mieszkania czy nawet ogrodu, w którym konewka z kwiatami będzie pasować doskonale do reszty roślin.

Zobacz również:

Jakie kwiaty urodzinowe wybrać?

Kwiaty na urodziny wg miesiąca

Jakie wybrać kwiaty na urodziny?

{Najpiękniejsze kwiaty na urodziny}

{Czy bukiet kwiatów to dobry pomysł na prezent dla mężczyzny? Czemu nie!}

Imieniny - jaki bukiet wybrać z tej okazji?

{Jakimi kwiatami można podziękować promotorowi pracy magisterskiej?}

Kwiaty na prezent - cięte czy doniczkowe?

Jakie kwiaty na podziękowanie?

Top 10 bukietów na narodziny dziecka

Jakie kwiaty kupić dla Kobiety?

Jakie kwiaty na imieniny podarować?

Najlepsze propozycje na prezenty z wiosennych kwiatów

Bukiet piwonie