Zapisz się do newslettera i otrzymaj 10% zniżki!

Zamów kwiaty na dziś
masz na to jeszcze:

Miłość

Romantyczny prezent? Każda para ma romantyczne wspomnienia. Spraw aby Twoje wspomnienia były wyjątkowe. Wyślij kwiaty - powiedz "Kocham Cię".

1 z 3
9 róż – Potęga miłości
Zawsze darmowa dostawa!
9 róż – Potęga miłości
109,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet róże i serce
Zawsze darmowa dostawa!
Bukiet róże i serce
109,00 zł
Zobacz więcej
Zalotne spojrzenie
Zawsze darmowa dostawa!
Zalotne spojrzenie
119,00 zł
Zobacz więcej
11 róż – Krzyk piękna
Zawsze darmowa dostawa!
11 róż – Krzyk piękna
119,00 zł
Zobacz więcej
Kwiaty dla Tej jedynej
Zawsze darmowa dostawa!
Kwiaty dla Tej jedynej
119,00 zł
Zobacz więcej
Dziś znowu Cię zobaczę
Zawsze darmowa dostawa!
Dziś znowu Cię zobaczę
119,00 zł
Zobacz więcej
Obok ciebie
Zawsze darmowa dostawa!
Obok ciebie
119,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet Kocham Cię
Zawsze darmowa dostawa!
Bukiet Kocham Cię
129,00 zł
Zobacz więcej
Ognista Miłość
Zawsze darmowa dostawa!
Ognista Miłość
139,00 zł
Zobacz więcej
Róże dla ciebie
Zawsze darmowa dostawa!
Róże dla ciebie
139,00 zł
Zobacz więcej
Piękne róże
Zawsze darmowa dostawa!
Piękne róże
149,00 zł
Zobacz więcej
Róże z czekoladkami
Zawsze darmowa dostawa!
Róże z czekoladkami
149,00 zł
Zobacz więcej

Kwiat miłości

Jesteście już parą, wszystko zaczęło się od tego, że z każdym dniem lubiliście się coraz bardziej, pojawiła się chemia między Wami, aż w końcu postanowiliście iść przez życie razem. Z biegiem czasu pojawiło się nowe uczucie, nazywane miłością, ale nie wiesz jak powiedzieć „Kocham Cię” drugiej połówce? Nie martw się, nie tylko Ty jesteś zakłopotany z tego powodu. Mamy kilka propozycji, które z pewnością Ci w tym pomogą.   

Jak powiedzieć Kocham Cię?

Sposobów na wypowiedzenie tych dwóch magicznych słów, które na pewno odmienią Waszą relację, jest bardzo dużo. Zanim jednak zdecydujesz się na jakikolwiek krok, musisz wiedzieć czy Twoja druga połowa jest osobą szaloną, lubiącą zwracać na siebie uwagę i chciałaby usłyszeć takie wyznanie w towarzystwie znajomych, czy może ma duszę romantyka i swoje życie prywatne chce dzielić tylko z Tobą, nie informując o wszystkim znajomych i rodziny.  Jak powiedzieć „Kocham Cię” osobie szalonej, która jest duszą towarzystwa? W tym przypadku warto pomyśleć nad wyznaniem swoich uczuć w sposób spektakularny.  Nagranie krótkiego wideo, na którym mówisz o swoich uczuciach i wrzucenie go do sieci na pewno będzie wydarzeniem, o którym każdy długo będzie mówił. Jeśli często jesteście na imprezach wśród znajomych to może to być świetna okazja, żeby powiedzieć o tym co czujesz. Wyobrażasz sobie jej zdziwienie, kiedy pojawiasz się na imprezie z pięknymi kwiatami i z jeszcze piękniejszym wyznaniem? Jeśli wspólnie lubicie adrenalinę i czasami wybieracie atrakcje, które zapewniają Wam jej wzrost to bardzo dobrym pomysłem jest wyznanie uczuć podczas wspólnego skoku ze spadochronem, albo podczas wspólnej jazdy po torze off-road.  A co jeśli Twoja wybranka nie jest osobą, która zawsze chciałaby być w centrum zainteresowania? Jak powiedzieć „Kocham Cię” dziewczynie, która jest romantyczką i o pewnych sprawach nie chce mówić głośno? W tej sytuacji i w Tobie musi obudzić się romantyk. Zabierz ją na kolację, niech na stoliku pojawi się kilka świec i ulubione jedzenie, złap ją za rękę i wtedy powiedz co czujesz. Jeśli jesteś artystą, albo z łatwością przychodzi Ci pisanie to możesz zdecydować się na napisanie wiersza lub piosenki ze specjalną dedykacją dla ukochanej. Kocham Cię możesz powiedzieć podczas jednego ze wspólnych wieczorów w domowym zaciszu, w momencie, w którym jesteście tylko we dwoje.  Nie tylko słowami można wyrazić swoje uczucia. Niektórzy nawet twierdzą, że czyny są ważniejsze od słów, bo to właśnie w nich przejawia się miłość. Pięknym i romantycznym pomysłem na powiedzenie „Kocham Cię” jest z pewnością podarowanie kwiatów. Nie ma co się oszukiwać, każda kobieta lubi dostawać kwiaty, a w momencie gdy mają one za zadanie powiedzieć coś więcej, radość z ich otrzymania jest podwójna. Wyznać miłość możesz również wykonując za swoją drugą połówkę codzienne czynności. Pojedź zatankować samochód, umyj naczynia, posprzątaj w domu, przygotuj kolację. Takie małe gesty nie tylko mówią, że kochasz, ale także dają poczucie bezpieczeństwa.   

Jakie wybrać kwiaty, aby wyznać miłość?

Miłość każdemu kojarzy się z kolorem czerwonym. Wystarczy sobie przypomnieć jak wygląda wystrój restauracji, czy witryn sklepowych w walentynki. Królują wtedy serca i wszędzie jest czerwono. Jeśli więc zastanawiasz się jakie wybrać kwiaty, aby wyznać miłość, odpowiedź brzmi – czerwone. Klasycznie polecane są czerwone róże. I nie można się z tym nie zgodzić. Czerwona róża jest klasyczna, piękna i elegancka. Możesz poprosić florystykę, aby ułożyła Ci kilka róż w bukiecie, ale jest też możliwość umieszczenia róż koszu. Jeśli planujesz zakup większej ilości róż, to warto jest się zastanowić na koszem, ponieważ nie każdy ma w domu wazon, który będzie w stanie pomieścić tak duży bukiet.  Zdarza się, że kobiety nie przepadają za różami. W takiej sytuacji jest do wyboru bardzo dużo innych czerwonych kwiatów. Te, które są najczęściej dostępne w kwiaciarniach to: goździki, alstromerie, gerbery, tulipany lub frezje. Można z nich przygotować naprawdę przepiękne kompozycje. Jeśli chcesz dodać miłosny akcent poproś florystykę o wykończenie bukietu czerwonym papierem lub doczepienie czerwonego serca.  W każdej kwiaciarni znajdują się dodatki, które oprócz kwiatów, mogą nadać bukietowi szczególne znaczenie. Jeśli ich nie widzisz, wystarczy zapytać, a na pewno uda Ci się wspólnie z florystyką stworzyć kwiaty, którymi powiesz „Kocham Cię”.  

Jakie wybrać róże, aby wyrazić swoje uczucia?

Musisz wiedzieć, jaki kolor róż wybrać, aby wyrazić swoje uczucia. Symbolika koloru kwiatów w tym przypadku jest bardzo ważna, ponieważ bukiet w nieodpowiednim kolorze może sprawić, że osiągniesz zupełnie odwrotny cel od zamierzonego. Nie polecamy wręczać swojej ukochanej żółtych róż, ponieważ kojarzą się one z negatywnymi emocjami takimi jak zdrada i zazdrość. Całe szczęście są inne kolory róż, które możesz wybrać i możesz być pewien, że nie będą kojarzyły się z niczym negatywnym.  Róże czerwone symbolizują namiętną miłość. Jeśli chcesz drugiej osobie wyznać właśnie takie uczucie to czerwone róże będą odpowiednie. Kwiat róży w kolorze czerwonym w mitologii uważano za święty, w rzymskich czasach był on symbolem miłości.  W romantyzmie był wyznacznikiem wyjątkowej i nieśmiertelnej miłości i takie też znaczenie pozostało mu do dziś. Czerwona róża na całym świecie  jest uznawana za symbol miłości.  Różowe róże pomimo tego, że są piękne to mają dodatkowo piękne znaczenie. Gdy chcesz podarować taki kolor róż kobiecie wyrażasz zachwyt oraz podziw dla jej piękna. Różowe róże są idealnym rozwiązaniem, kiedy Wasza miłość dopiero się rodzi.  Herbaciane róże powstały z połączenia dwóch kolorów: czerwonego i pomarańczowego. Czerwony to symbol miłości, pomarańczowy przyjaźni. Wręczając kompozycję z herbacianych róż podświadomie mówisz drugiej osobie, że uczucie, którym ją darzysz jest pomiędzy miłością,  której brakuje jeszcze namiętności, a przyjaźnią, która przekracza granice relacji czysto koleżeńskiej.

Propozycje miłosnych życzeń  

Kupując kwiaty masz możliwość dołączenia do nich bileciku, w którym możesz napisać życzenia. Taka możliwość jest niezwykle przydatna, gdy zamawiasz kwiaty z dostawą i chciałbyś, aby osoba, która je otrzyma dostała również krótką wiadomość od Ciebie. Poniżej kilka naszych propozycji miłosnych życzeń:  
Kocham Ciebie w dzień i w nocy W każdej myśli jesteś Ty Lubię patrzeć w Twoje oczy Lubię kiedy mówisz MY Potem zostań jaką jesteś Taką właśnie Kocham Cię Ja też taki pozostanę Jakim pokochałaś mnie!

***

Miś polarny potrzebuje zimna i lodu. Miś brunatny ciepła i miodu... Miś na niebie gwiazd wokół siebie... A ja miś samotny potrzebuje Ciebie.

***

Bez ciebie tak pusto, I oczom i ustom, Śmiech schował się w kącie i śpi. Wieczory się dłużą, A ich jest tak dużo, Nikt bliski nie puka do drzwi. Bez ciebie jednego, Tak wiele jest złego, Smutno i płakać się chce. Mijają soboty, pamiętaj więc o tym, Że komuś bez ciebie jest źle!

***

Przy blasku księżyca, przy nocnej ciszy. Mówię do Ciebie, Ty mnie nie słyszysz. I nawet nie wiesz, że ktoś o tej porze, myśli o Tobie, bo spać nie może!