Dostarczamy kwiaty w niedzielę!

Kwiaty na rocznicę

Wyślij bukiet, by kolejny rok był jeszcze piękniejszy. Kwiaty na rocznicę to zmysłowe bukiety  symbolizujące płomień miłości rozpalany każdego dnia. Nie pozwól, aby płomień zgasł i wybierz odpowiednią kompozycję.

1 z 3
Kwiaciarnia Laflora - Słodki dzień
Zawsze darmowa dostawa!
Słodki dzień
109,00 zł
Zobacz więcej
Kwiaciarnia Laflora - Rustykalne goździki
Zawsze darmowa dostawa!
Rustykalne goździki
119,00 zł
Zobacz więcej
Kwiaciarnia Laflora - Powiew delikatności
Zawsze darmowa dostawa!
Powiew delikatności
119,00 zł
Zobacz więcej
Kwiaciarnia Laflora - Zalotne spojrzenie
Zawsze darmowa dostawa!
Zalotne spojrzenie
129,00 zł
Zobacz więcej
Kwiaciarnia Laflora - Niespodzianka
Zawsze darmowa dostawa!
Niespodzianka
139,00 zł
Zobacz więcej
Kwiaciarnia Laflora - Kwiaty burza kolorów
Zawsze darmowa dostawa!
Kwiaty burza kolorów
139,00 zł
Zobacz więcej
Kwiaciarnia Laflora - Dziś znowu Cię zobaczę
Zawsze darmowa dostawa!
Dziś znowu Cię zobaczę
149,00 zł
Zobacz więcej
Kwiaciarnia Laflora - Twój kolor róż
Zawsze darmowa dostawa!
Twój kolor róż
149,00 zł
Zobacz więcej
Kwiaciarnia Laflora - Różana elegancja
Zawsze darmowa dostawa!
Różana elegancja
155,00 zł
Zobacz więcej
Kwiaciarnia Laflora - Bukiet Kocham Cię
Zawsze darmowa dostawa!
Bukiet Kocham Cię
179,00 zł
Zobacz więcej
Kwiaciarnia Laflora - 11 róż – Krzyk piękna
Zawsze darmowa dostawa!
11 róż – Krzyk piękna
199,00 zł
Zobacz więcej
Kwiaciarnia Laflora - Róże dla ciebie
Zawsze darmowa dostawa!
Róże dla ciebie
209,00 zł
Zobacz więcej

Kwiaty rocznicowe

W każdym związku rocznica jest dniem wyjątkowym, w którym każdy pragnie podkreślić, że łączące uczucie nie wygasło i chce je dalej pielęgnować. Tego dnia każdy stara się skupić na łączącej parę relacji, część wychodzi na romantyczne kolacje do ulubionej restauracji lub do takiej, do której zawsze chcieli pójść, ale nigdy nie było okazji. A część decyduje się na wyjście do kina lub teatru. Panowie wręczają Paniom piękne kwiaty na rocznicę, które jeszcze bardziej podkreślają ich uczucie oraz wyjątkowość tego dnia.

Jakie kwiaty na rocznicę ślubu?

Masz już przygotowany prezent na rocznicę ślubu, którym zaskoczysz swoją ukochaną, ale zastanawiasz się co jeszcze mogłoby sprawić, że dzień stanie się jeszcze bardziej wyjątkowy? Proponujemy kwiaty na rocznicę ślubu, nie musi być to duża kompozycja, pamiętaj, że liczy się gest. Oczywiście klasyką jest, aby z tej okazji podarować piękne czerwone róże, które będą symbolizowały namiętną miłość. Mąż, który zdecyduje się podarować swojej żonie takie kwiaty z pewnością przekaże jej również zapewnienie o swoim uczuciu ukryte w symbolice czerwonej róży. Ale co w sytuacji kiedy wybranka nie lubi czerwonych róż? W tym przypadku mamy do wyboru róże w innych kolorach lub bukiety mieszane kolorowe lub w jednej tonacji. Pięknie też wyglądają kompozycje wykonane z kwiatów sezonowych. Przychodząc do kwiaciarni możesz być nieco przytłoczony ilością rodzajów kwiatów oraz ich kolorów. Warto wcześniej zastanowić się jakie kwiaty lubi małżonka, a jeśli tego nie wiesz, to jaki kolor jest jej ulubionym. Taka wiedza z pewnością ułatwi zakup kwiatów na rocznicę ślubu.

Jakie kwiaty na rocznicę związku?

Rocznicę obchodzą nie tylko małżeństwa, ale i pary, które na ślub się jeszcze nie zdecydowały. Świętowanie rocznicy w takiej sytuacji niczym się nie różni od świętowania rocznicy ślubu. W tym przypadku czerwone róże lub inne czerwone kwiaty są idealnym pomysłem na prezent na rocznicę związku. Nie masz pewności czy wybranka będzie miała wazon, do którego mogłaby wstawić kwiaty? Proponujemy zatem kosze kwiatowe. Taki kosz może być wykonany z samych róż, ale również z pięknych sezonowych kwiatów. Nie trzeba martwić się o wazon, ponieważ kwiaty są umieszczone w specjalnej gąbce florystycznej, którą należy podlewać. Jeśli obchodzicie rocznicę poznania się, ale wasz związek jest stosunkowo krótki i nie jesteś pewien czy czerwone kwiaty swoją symboliką nie powiedzą za dużo, to zdecyduj się na kwiaty na rocznicę w kolorze różowych. Różowe róże symbolizują sympatię oraz przyjaźń, czyli uczucia, które z pewnością wam towarzyszą na tym etapie związku. Natomiast dobrym wyborem na pewno nie będą żółte kwiaty, które łączy się z negatywnymi emocjami, takimi jak zdrada i zazdrość.

Jakie kwiaty na rocznicę ślubu dla rodziców?

Naszym pomysłem na prezent na rocznicę ślubu dla rodziców są kwiaty. Świeże i piękne kwiaty z pewnością wywołają uśmiech na twarzy u rodziców. Kwiaty na rocznicę mogą otrzymać rodzice od swoich dzieci. W tym przypadku najlepszym rozwiązaniem będą róże w kolorze herbacianym. Połączenie koloru pomarańczowego i czerwonego symbolizuje miłość rodzinną. Oczywiście poza różami, doskonałą propozycją kwiatów na rocznicę ślubu dla rodziców są przepiękne kompozycje w koszach lub kolorowe kwiaty mieszane.

Jaki oryginalny prezent na rocznicę?

Oryginalnym prezentem na rocznicę z pewnością będą kwiaty z dostawą. Jeśli nie masz możliwości być tego dnia ze swoją ukochaną, albo chcesz ją zaskoczyć i chciałbyś, aby dostała prezent w momencie, którym zupełnie się tego nie spodziewa to idealnym rozwiązaniem są kwiaty z dostawą. Możesz zamówić taki bukiet, a kurier wręczy go w Twoim imieniu. Bardzo często do bukietu można dołączyć bilecik z życzeniami lub inną treścią, którą chcesz przekazać. Jakie życzenia na rocznicę? Masz już prezent na rocznicę i chcesz dołączyć kartkę życzeniami. Życzenia mogę być eleganckie, oddające podniosłość danej okazji, ale mogą być też w formie rymowanki napisanej w humorystyczny sposób. Poniżej przedstawiamy kilka naszych propozycji życzeń z okazji rocznicy. Są to oczywiście przykłady, pamiętajcie, że najpiękniejsze życzenia to takie, które płyną prosto z Waszego serca.

***

Na drodze życia
są światła i mroki:
raz szczęście jasne,
raz smutek głęboki.
Ale gdy razem
idzie się, we dwoje,
łatwiej się znosi
nawet ciężkie znoje.

***

W tym cudownym dniu pragnę życzyć Wam z całego serca:
wielu radosnych chwil i nieco szaleństwa,
tak, byście w każdym momencie swojego życia
mogli stwierdzić: „Tak, chcę więcej”.

***

Od lat wielu się kochacie,
dzieci trzódkę ładną macie,
wnuków stadko całkiem liczne
i jak dotąd życie śliczne.
Czego więcej Wam potrzeba?
Chyba tylko łaski Nieba,
aby w zdrowiu iść przez lata
i podziwiać piękno świata.

***

Róże są piękne, bo kwiaty mają.
Lecz są nietrwałe, bo przekwitają.
A Nasza miłość niech się rozwija,
niech trwa na wieki i nie przemija.