Słodkie prezenty - Sprawdź

Kwiaty na Wielkanoc

Okres Świąt Wielkanocnych to czas radości, którą dzielisz wraz z najbliższymi osobami w rodzinnym gronie. Jeśli nie masz możliwości bądź z przyczyn od Ciebie niezależnych nie możesz spędzić tego czasu z bliskimi wyślij wyjątkowy podarunek wielkanocny wraz z najpiękniejszymi życzeniami świątecznymi od serca.

1 z 3
Kwiaciarnia Laflora - Czerwone tulipany od 11 do 500 szt
Zawsze darmowa dostawa!
Czerwone tulipany od 11 do 500 szt
116,00 zł
Zobacz więcej
Kwiaciarnia Laflora - Kolorowe tulipany od 11 do 500 szt
Zawsze darmowa dostawa!
Kolorowe tulipany od 11 do 500 szt
116,00 zł
Zobacz więcej
Kwiaciarnia Laflora - Herbaciane róże od 7 do 1000
Zawsze darmowa dostawa!
Herbaciane róże od 7 do 1000
145,00 zł
Zobacz więcej
Kwiaciarnia Laflora - Bukiet od 7 do 1000 róż z przybraniem
Zawsze darmowa dostawa!
Bukiet od 7 do 1000 róż z przybraniem
157,00 zł
Zobacz więcej
Kwiaciarnia Laflora - Bukiet dla Ciebie
Zawsze darmowa dostawa!
Bukiet dla Ciebie
105,00 zł
Zobacz więcej
Kwiaciarnia Laflora - Słodki dzień
Zawsze darmowa dostawa!
Słodki dzień
109,00 zł
Zobacz więcej
Kwiaciarnia Laflora - Bukiet marzenia
Zawsze darmowa dostawa!
Bukiet marzenia
119,00 zł
Zobacz więcej
Kwiaciarnia Laflora - Fantazyjna łąka
Zawsze darmowa dostawa!
Fantazyjna łąka
129,00 zł
Zobacz więcej
Kwiaciarnia Laflora - Bukiet Dostojny
Zawsze darmowa dostawa!
Bukiet Dostojny
135,00 zł
Zobacz więcej
Kwiaciarnia Laflora - Bukiet wielkanocny
Zawsze darmowa dostawa!
Bukiet wielkanocny
135,00 zł
Zobacz więcej
Kwiaciarnia Laflora - Fantazyjny bukiet
Zawsze darmowa dostawa!
Fantazyjny bukiet
135,00 zł
Zobacz więcej
Kwiaciarnia Laflora - Zestaw Toruńskie Pierniki
Zawsze darmowa dostawa!
Zestaw Toruńskie Pierniki
140,00 zł
Zobacz więcej

Wielkanoc

Wielkanoc to piękne święto, obchodzone wiosną. Dzięki temu wybór wielkanocnych kwiatów jest bardzo duży. Wielkanocne kwiaty wyróżniają się przede wszystkim intensywnymi kolorami, które wspaniale dekorują stół oraz pomieszczenia. Zapoznaj się z ofertą kompozycji wielkanocnych w naszej kwiaciarni wysyłkowej i spraw bliskim niesamowitą niespodziankę.

Kwiaty na Wielkanoc – jakie wybrać?

Podaruj kwiaty na Wielkanoc, aby złożyć radosne świąteczne życzenia bliskim, z którymi nie możesz się spotkać osobiście. Bukiety wielkanocne to przede wszystkim kolorowe kwiaty ozdobione pisankami, zajączkami lub baziami. W Wielkanoc królują głównie tulipany, które występują w wielu barwach. Można zatem stworzyć z nich piękne kolorowe kompozycje. Wielkanocne kwiaty to również rośliny w doniczkach. Wspaniałe i kolorowe hiacynty, narcyzy, stokrotki, krokusy i irysy tworzą niesamowite kompozycje wielkanocne w koszyku. Aby całość nadać świątecznego charakteru dodawane są elementy wielkanocne. 

Stroiki Wielkanocne – piękna ozdoba domu

Dekorując dom na Wielkanoc nie możesz zapomnieć o stroikach. Stroiki Wielkanocne to wspaniałe dekoracje, które jeszcze bardziej przypominają nam o nadchodzących świętach. W kwiaciarniach z pewnością znajdziesz gotowe stroiki, które możesz dobrać kolorystycznie do domowego wnętrza. Możesz spróbować wykonać taki stroik samodzielnie. W tym przypadku ważne są zdolności manualne oraz wyobraźnia. 
Stroiki wielkanocne najczęściej stworzone są z pisanek, zajączków i kurczaków, ułożonych na tle żywych roślin takich jak: żonkile, rzeżucha, bazie czy hiacynty. Stroiki zachwycają swym wyglądem, bowiem użyte elementy najczęściej są w intensywnych kolorach, a użyte żywe rośliny nadają całości świeżości. Można znaleźć stroiki, które stawiamy na stół Wielkanocny lub wieszamy na drzwi, aby od progu witały gości. Puszyste wiosenne bazie, zielony mech lub rzeżucha i kolorowe kwiaty, często cebulowe to z pewnością najbardziej charakterystyczne wielkanocne rośliny używane do wykonania stroików wielkanocnych. 

Kompozycje Wielkanocne z dostawą

W tych ważnych dniach świątecznych nie zapomnij o swoich bliskich. Wybierz kompozycje wielkanocne w naszej kwiaciarni internetowej i wyślij je do osób bliskich Twemu sercu wraz z życzeniami, które zostaną zamieszczone na dołączonym darmowym bileciku. Kwiaty na Wielkanoc możesz zamówić z dostawą poprzez stronę internetową również poza godzinami pracy naszego biura. Piękne i kolorowe kompozycje kwiatów wielkanocnych z miłą chęcią doręczymy pod wskazany przez Ciebie adres na terenie Polski.