Słodkie prezenty - Sprawdź

Realizacja zamówień od poniedziałku do piątku:

Jeżeli złożysz zamówienie i dokonasz płatności do godz 17:00, możemy doręczyć przesyłkę jeszcze tego samego dnia, nawet już w 2 godziny.

Realizacja zamówień w sobotę i niedzielę:

Jeżeli złożysz zamówienie i dokonasz płatności w sobotę do godz 15:00, możemy doręczyć przesyłkę jeszcze tego samego dnia, nawet już w 2 godziny. Zamówienia na niedzielę należy również złożyć najpóźniej w sobotę do godziny 15:00.

W jakich godzinach dowozimy kwiaty?

Kwiaty doręczamy codziennie, przez 7 dni w tygodniu. Od poniedziałku do piątku dowozy odbywają się w godzinach od 09:00 do 21:00, w sobotę od 10:00 do 18:00, natomiast w niedzielę od 10:00 do 15:00.

Realizacja zamówień w kwiatowe święta:

W takie dni jak Walentynki, Dzień Kobiet, Dzień Matki, Dzień Babci przesyłki kwiatowe dowozimy między godziną 08:00 a 22:00. Niestety w te dni nie można zawęzić przedziału czasowego.

W dni ustawowo wolne od pracy kwiatów nie doręczamy.

Prosimy pamiętać, że wybrane podczas składania zamówienia przedziały czasowe to orientacyjna pora doręczenia kwiatów. Godzinę dostawy gwarantujemy jedynie przy dostawie kompozycji na pogrzeb lub na ślub. Niemniej jednak nasi kurierzy dokładają wszelkich starań, aby wszystkie kwiaty trafiały do Adresatów w podanych nam przedziałach czasowych.