Słodkie prezenty - Sprawdź

Zbliżają się urodziny bliskiej osoby? Zastanawiasz się nad kupnem kwiatów na prezent? Ten artykuł pomoże Ci wybrać najlepsze kwiaty urodzinowe dla Twojej rodziny, przyjaciół lub ukochanej osoby.

Nasza kwiaciarnia to sposób na znalezienie wymarzonego prezentu dla ukochanej osoby. Czy jest coś, co cieszy bardziej niż kwiaty? Stworzymy kompozycję, dostosowaną do Twoich potrzeb. Masz wiele opcji dostawy, dzięki temu niczym nie musisz się martwić. Możemy także zaproponować naszą opcję bukietu z życzeniami. Spraw, aby ukochana osoba poczuła się wyjątkowo! Bukiet to nie tylko doskonały upominek na urodziny, ale także na imieniny. Piękne kwiaty nie tylko ożywiają wnętrza, ale również i relację. Bukiet róż, podarowany bliskiej osobie z pewnością będzie strzałem w dziesiątkę!

Kwiaty na urodziny? Super pomysł!. Jednak to, które kwiaty będą najlepsze, to już inna historia. Wybór najlepszej kombinacji bukietu lub kwiatów do wysłania komuś nie jest łatwym zadaniem, więc tutaj dajemy Ci kilka pomysłów, które pomogą Ci wybrać najlepsze kwiaty urodzinowe.

Urodzinowe kwiaty - czy zawsze są odpowiednie?

Kwiaty to klasyczny sposób na pokazanie komuś, jak wiele dla Ciebie znaczy. W naszej kwiaciarni mamy bukiety na każdą okazję, ale najważniejsze dla nas jest to, że czujesz, że możesz odcisnąć na prezencie swoje własne, osobiste piętno.

Urodzinowe kwiaty - postaw na klasykę!

Kwiaty pozwalają obdarowanej osobie wiedzieć, że myślisz o niej, kochasz, chcesz dzielić się pięknem świata z nią dzisiaj i każdego dnia. Jaki inny dar porównuje się do tego? Który kwiat będzie najlepszym wyborem? Skorzystaj z tego przewodnika, aby odkryć idealne kwiaty urodzinowe dla każdej osoby w Twoim życiu. Nasze kompozycje z pewnością przypadną do gustu każdemu!

Jakie kwiaty na urodziny?

Czy jest coś piękniejszego niż bukiet kwiatów, szczególnie tych ulubionych? Możesz je podarować ukochanej osobie, podkreślając to, jak bardzo Ci na niej zależy. Kwiaty na urodziny to doskonały sposób, by wyrazić więcej niż słowa. Prezent urodzinowy powinien być dopasowany do osoby, jej potrzeb, wymagań i preferencji. Nasza kwiaciarnia internetowa to prawdziwy hit! Wybierz, co Cię interesuje i zamów kwiaty, które będą najlepszym prezentem!

Określ osobowość

Pierwszą i najważniejszą rzeczą jest określenie osobowości osoby, dla której wybierasz kwiaty i odpowiednie dopasowanie kolorów. Wybór będzie się oczywiście różnił w zależności od odbiorcy.

Pomyśl o ulubionych kwiatach

Po drugie, powinieneś być świadomy tego, jakie kwiaty lubi odbiorca. Źle by się stało, gdybyś wysłał swojemu przyjacielowi białe orchidee, podczas gdy on woli lilie lub żonkile. Podobnie żółte goździki nie są odpowiednie dla każdego, nie chciałbyś wysłać ich swojej matce. Pomyśl więc o tym dokładnie zanim dokonasz wyboru, aby kupić najlepsze kwiaty dla kogoś cennego dla Ciebie.

Kwiaty mają symboliczne znaczenie

Nie ma nic na tym świecie, co nie miałoby znaczenia. Mamy przypisane znaczenia do różnych rzeczy i podobnie dzieje się z kwiatami. Oto kilka kwiatów z ich symbolicznym znaczeniem:

Białe i czerwone róże reprezentują miłość, czystość i uczciwość w związku.

Goździki i przebiśniegi reprezentują nadzieję i odtworzenie uczuć.

Żółte goździki reprezentują nienawiść i zazdrość.

Żonkile reprezentują czyste uczucie i emocje dobrobytu.

Stokrotki reprezentują czystość i niewinność

 

Istnieje wiele innych kwiatów, które można wybrać do wysłania na urodziny, niektóre są również związane z miesiącami urodzenia. Na przykład, jeśli ktoś urodził się w lipcu, powinien otrzymać bukiet Larkspur lub Konwalii, w zależności od waszego związku.

Tak więc, są to wszystkie rzeczy, które należy mieć na uwadze przy wyborze najlepszych kwiatów na urodziny. Ale w sumie, kwiaty naprawdę są jednym z najlepszych prezentów, aby dać komuś na urodziny.

Styl

Wybór kwiatów zależy od stylu i gustu osoby, która otrzyma bukiet. Elegancka biała aranżacja, zabawna i kwiatowa plama koloru lub szczery tuzin czerwonych róż - niezależnie od okazji, mamy coś idealnego dla Ciebie. Jeśli nie jesteś pewien, jaki ton chciałbyś nadać bukietowi, najlepiej postaw na neutralne kolory; pomarańcze, żółcie, zielenie i biele zawsze się sprawdzą!

Miesiąc narodzin

Łatwym sposobem na wybór kwiatów urodzinowych jest kierowanie się miesiącem urodzenia kwiatów. Oto lista kwiatów, które zazwyczaj kojarzone są z każdym miesiącem:

Styczeń: Goździk, Luty: Irys, Marzec: Żonkil, Kwiecień: Sweet Pea, Maj: Lilia, Czerwiec: Róża, Lipiec: Larkspur, Sierpień: Gladiolus, Wrzesień: Aster, Październik: Nagietek, Listopad: Chryzantema, Grudzień: Poinsettia.

Trzymanie się tej listy gwarantuje, że nadasz jej właściwy ton! Postaw na uniwersalne kompozycje.

Przesłanie

To może zostać przeoczone przez ludzi, ponieważ istnieje tendencja do zapominania, że do prezentu będzie dołączona kartka. W kwiaciarni dbamy o małe rzeczy. Spersonalizowana wiadomość może sprawić, że prezent w postaci prawdziwych kwiatów będzie jeszcze bardziej wyjątkowy. Kwiaty z kartką urodzinową mogą być wspaniałym prezentem, jeśli zostaną wręczone w delikatny i intymny sposób.

W razie wątpliwości, kwiaty sezonowe są dobrym rozwiązaniem, ponieważ właśnie wtedy ich gatunki będą najsilniejsze. Podobnie jak owoce i warzywa, kwiaty są najlepsze w ich naturalnym sezonie. Jeśli dana osoba ma zamiar zasadzić swój prezent po tym, upewnij się, że wybrała opcję doniczkową. Kolejną rzeczą do zapamiętania jest to, gdzie w ich życiu kwiaty będą się udawać. Jeśli mają małe biuro, lub duży stół w jadalni, chcesz się upewnić, że będą pasować do zamierzonego miejsca. Na koniec upewnij się, że osoba, która otrzyma Twój piękny prezent nie ma alergii na zapach kwiatów!

Na koniec dnia, florysta wie najlepiej. Przyjdź do naszej kwiaciarni, zadzwoń lub napisz do nas, jeśli chciałbyś uzyskać poradę w sprawie urodzinowego dylematu dotyczącego kwiatów. Mamy gotowe bukiety urodzinowe online do wyboru, lub możesz stworzyć swój własny. Istnieje przekonanie, że kwiaty mogą być trudną rzeczą do wyboru, ale z właściwą radą, mogą być idealnym prezentem na każdą okazję, zwłaszcza urodziny. W końcu chodzi o to, co najbardziej ucieszyłoby daną osobę (nie Ciebie!), a to jest nasza specjalność. Kwiaty urodzinowe i prezenty na zamówienie, czy to dla kogoś wyjątkowego, czy dla kolegi z pracy- jesteśmy ekspertami. Najlepsze kwiaty urodzinowe to te najbardziej troskliwe.

1) Róża

Żadna lista najlepszych kwiatów na każdą okazję nie byłaby kompletna bez róży. Róże są jednym z najbardziej popularnych kwiatów na świecie. Istnieją pewne dowody sugerujące, że róża ma co najmniej trzydzieści pięć milionów lat! Róża oryginalnie pochodzi z Chin. Przy tak długiej historii nie dziwi więc, że jest to niezwykle popularny kwiat.

Róże znane są ze swojego charakterystycznego kształtu. Istnieje wiele różnych rodzajów róż, w rzeczywistości istnieją dosłownie tysiące odmian. Róże występują we wszystkich kształtach, rozmiarach i kolorach. Jednak prawdopodobieństwo znalezienia tysięcy róż w bukietach urodzinowych jest znacznie mniejsze. Klasyczny kształt jest nadal najbardziej popularny. Jednak liczba kolorów do wyboru jest bardzo zróżnicowana.

Róża jest ciekawym kwiatem pod względem swojego znaczenia. Każdy wie, że róża kojarzy się z miłością. Ale czy wiesz, że kolor róży określa rodzaj miłości i ogólne znaczenie reprezentowane? To prawda. Kolor róży jest tak samo ważny dla jej znaczenia, jak sam kwiat. Oto kilka najpopularniejszych kolorów róż i ich znaczenia. Wybór właściwej kompozycji nie będzie trudny!

Czerwona róża=Pasja/romantyczna miłość.

Różowa róża=Słodycz, podziw i radość.

Biała róża=Niewinność i czystość.

Róża żółta=Przyjaźń

Róża lawendowa=Miłość od pierwszego wejrzenia.

Dzięki tym wszystkim znaczeniom, możesz dopasować swoją wiadomość urodzinową do wyjątkowego odbiorcy, używając tylko jednego kwiatu. Najwyraźniej róża jest wspaniałym kwiatem urodzinowym nie bez powodu.

2) Irysy

Irysy są kolejnym kwiatem o bardzo unikalnym kształcie. Mają sześć płatków, z których trzy opadają na zewnątrz, a trzy stoją pionowo. Możesz wybrać irysy z brodą lub bez brody, jak również. Zazwyczaj irysy były fioletowe lub niebieskie. Dziś jednak dostępnych jest o wiele więcej kolorów.

Irys otrzymuje swoją nazwę z mitologii greckiej. Iris to imię bogini tęczy. Była ona posłańcem bogów.

Irysy są świetnym kwiatem na urodziny dla kogoś odważnego i wyjątkowego. Irys wyróżnia się w tłumie. Dając irysa jako kwiat urodzinowy, mówisz swojej ukochanej osobie, że jest silna i wyjątkowa, ale także piękna i uderzająca.

Istnieje kilka różnych znaczeń irysów. Najczęściej irysy kojarzone są z nadzieją i mądrością. Znaczenia te są związane z kwiatem stowarzyszenia z bogini Iris.

3) Lilia

Lilią nazywamy od 80 do 100 gatunków kwiatów. Wszystkie te gatunki należą do rodzaju Lilium w rodzinie Liliaceae. Nie martw się, nie będzie później quizu na temat tej informacji. Zamieszczamy informacje naukowe na temat lilii, aby wskazać ogromne zróżnicowanie tego kwiatu.

Daylilies, lilie wielkanocne i inne są uważane za "prawdziwe lilie". Te gatunki mają sześć-petal segmentów w ogólnym kształcie trąbki. Inne gatunki lilii mogą różnić się od klasycznego kształtu lilii. Istnieje pozornie nieskończona ilość kombinacji kolorystycznych dla lilii.

Każdy rodzaj lilii sprawia, że wielki kwiat urodziny. Jest tak wiele wariantów tego kwiatu, że praktycznie na pewno znajdziesz taki, który Ci się spodoba. Lilia reprezentuje również szczęście i pozytywność. Jest bardzo niewiele innych kwiatów, które są tak radosne. Jeśli chcesz, aby rozjaśnić dzień osoby urodziny, a następnie należy dać im prezent w postaci aranżacji lilii.

4) Orchidea

Czy istnieje kwiat bardziej egzotyczny niż orchidea? Nie sądzimy, że tak.

Orchidee to kolejny rodzaj kwiatów o dużej różnorodności. Istnieje około 25.000-30.000 gatunków storczyków na świecie! Jedna trzecia z nich występuje w tropikach. Jednak orchidee rosną w każdym miejscu na ziemi. Nawet ziarenka wanilii pochodzą od orchidei!

Mając tak wiele orchidei, można by pomyśleć, że będą one miały wiele różnych znaczeń. Orchidea ma kilka różnych znaczeń, ale nie tak wiele, jak można by przypuszczać. Często orchidea jest używana do symbolizowania piękna, siły i luksusu. Jeśli solenizant uwielbia luksusowe lub egzotyczne rzeczy, to zdecydowanie musisz dać mu prezent w postaci urodzinowej orchidei od BloomsyBox.

5) Nagietek

Ze wszystkimi bardziej krzykliwymi kwiatami na tej liście, nagietek może wydawać się nie na miejscu. Nagietek jest powszechnym kwiatem ogrodowym w całych Stanach Zjednoczonych. Te wielopłatkowe kwiaty występują w wielu rozmiarach i kształtach. Często są czerwone, pomarańczowe lub stanowią kombinację tych dwóch kolorów.

Tak, nagietek jest pospolitym kwiatem. Ale, to wesoła kolorystyka i użyteczność - nagietki są jadalnym kwiatem - sprawiają, że jest to świetny dodatek do każdego bukietu urodzinowego. Te kwiaty nie są nazywane "ziołami słońca" bez powodu.

Nagietki są powszechne, ale nie są nudne. Jest to uderzająca odmiana kwiatu, która rzuca się w oczy. To sprawia, że wielki kwiat urodziny dla tych ludzi, którzy mają dużo pasji w ich życiu.

6) Słonecznik

Mówiąc o wesołym, odważnym kwiecie związanym ze słońcem, porozmawiajmy o słoneczniku. Słońce jest właśnie tam w jego nazwie. Tak, istnieje wiele rozmiarów i kolorów dla nowoczesnych słoneczników. Jednak najbardziej kojarzony jest z dużymi łodygami i ogromnymi, żółtymi i czarnymi kwiatami.

7) Gerbera

Gerbera jest częścią rodziny stokrotek. Otrzymuje swoją nazwę od Traugott Gerber, botanik i lekarz z 18 wieku. Gerbery zazwyczaj mają wiele płatków i ogólny kształt stokrotki. Pochodzą one z szerokiej gamy kolorów. Same kwiaty są średnie do dużych. Są one doskonałym dodatkiem do aranżacji dmuchawców dla osób, które nie chcą tradycyjnych róż lub irysów.

Wszyscy członkowie rodziny stokrotek symbolizują niewinność i czystość. Ze względu na ich wiele kolorów, stokrotka gerbera ma również konotację wesołości. Jeśli chcesz, aby bukiet urodzinowy sprawił, że ktoś się uśmiechnie, umieść w nim kilka gerber.

8) Tulipan

Tulipany są dość popularnym kwiatem na większość okazji. Są one szczególnie kojarzone z wiosną. Na urodziny na wiosnę, nie można się pomylić z bukietem tulipanów.

Tulipany mają kształt długiego kielicha. Obecnie dostępne są w wielu różnych kolorach. Jednak czerwony, różowy, biały i żółty to najbardziej tradycyjne kolory tulipanów. Kwiaty te występowały dziko w górach Tien Shan. Do 1055 roku były uprawiane w Istambule. Choć nie ma tak długiej historii jak róża, tulipan jest obecny od bardzo dawna.

Oprócz tego, że kojarzy się z wiosną, tulipan oznacza idealną miłość. Są one idealnym kwiatem, aby dać na urodziny najbliższych miłości w swoim życiu.

9) Larkspur

Larkspurs to wysokie wieże niebiesko-fioletowych kwiatów. Każdy wzrost składa się z dużej liczby małych kwiatów. Łączą się one razem, aby stworzyć duże, uderzające łodygi, które mogą dominować w bukiecie urodzinowym.

Larkspurs otrzymują swoją nazwę od Tudorów. Pazur skowronka (lub ostroga) wygląda bardzo podobnie do tych kwiatów. Dziś larkspur występuje w wielu różnych kolorach. Każdy z nich ma swoje własne znaczenie. Jednak tradycyjnie, larkspur reprezentuje przyjaźń i uwielbienie. Są to wspaniałe kwiaty, które można umieścić w urodzinowej aranżacji dla bliskiego przyjaciela.

10) Gladiolus

I wreszcie, jest gladiolus. Gladioli to kolejny rodzaj dużych, łodygowych kwiatów. Łodygi mieczyka składają się z mniejszych kwiatów, podobnie jak u larkspur. Kwiaty mieczyka mają po prostu inny kształt niż kwiaty larkspur. Oba rodzaje kwiatów tworzą jednak niezwykle dramatyczną aranżację kwiatową.

 

Zobacz również:

Kwiaty na urodziny wg miesiąca

Jakie wybrać kwiaty na urodziny?

Najpiękniejsze kwiaty na urodziny

Czy bukiet kwiatów to dobry pomysł na prezent dla mężczyzny? Czemu nie!

Imieniny - jaki bukiet wybrać z tej okazji?

Jakimi kwiatami można podziękować promotorowi pracy magisterskiej?

Kwiaty na prezent - cięte czy doniczkowe?

Niepowtarzalne i wyjątkowe kwiatowe prezenty

Jakie kwiaty na podziękowanie?

Top 10 bukietów na narodziny dziecka

Jakie kwiaty kupić dla Kobiety?

Jakie kwiaty na imieniny podarować?

Najlepsze propozycje na prezenty z wiosennych kwiatów

Bukiet piwonie