Kosze prezentowe - Zobacz

Bukiety róż

Niezależnie od tego, czy chcesz stworzyć romantyczny nastrój, złożyć najszczersze gratulacje lub najzwyczajniej w świecie podziękować. Klasyczne bukiety z róż to zawsze stylowy i pełen wdzięku prezent.

1 z 4
Różowe róże od 7 do 1000
Zawsze darmowa dostawa!
Różowe róże od 7 do 1000
138,00 zł
Zobacz więcej
Jasne róże od 7 do 1000
Zawsze darmowa dostawa!
Jasne róże od 7 do 1000
138,00 zł
Zobacz więcej
Herbaciane róże od 7 do 1000
Zawsze darmowa dostawa!
Herbaciane róże od 7 do 1000
138,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet od 7 do 1000 róż z...
Zawsze darmowa dostawa!
Bukiet od 7 do 1000 róż z przybraniem
136,00 zł
Zobacz więcej
9 róż różowych
Zawsze darmowa dostawa!
9 róż różowych
99,00 zł
Zobacz więcej
9 róż czerwonych
Zawsze darmowa dostawa!
9 róż czerwonych
109,00 zł
Zobacz więcej
11 róż różowych
Zawsze darmowa dostawa!
11 róż różowych
119,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet 11 róż czerwonych
Zawsze darmowa dostawa!
Bukiet 11 róż czerwonych
129,00 zł
Zobacz więcej
Róże herbaciane Kwiaty
Zawsze darmowa dostawa!
Róże herbaciane
135,00 zł
Zobacz więcej
Twój kolor róż
Zawsze darmowa dostawa!
Twój kolor róż
135,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet róże i serce
Zawsze darmowa dostawa!
Bukiet róże i serce
145,00 zł
Zobacz więcej
Różany szlak Kwiaty
Zawsze darmowa dostawa!
Różany szlak
149,00 zł
Zobacz więcej

Bukiety z róż z dostawą

Bukiety róż to nieprzeciętny i ponadczasowy pomysł na prezent dla każdego. Róże to wdzięczne i eleganckie kwiaty, które uznawane są za najpopularniejszy gatunek wśród kwiatów ciętych. Ludzie na całym świecie doceniają je nie tylko za ich wygląd, ale także za symbolikę, która jest do nich przypisana. Róże dostępne są w różnych kolorach i bardzo dużej liczbie gatunków, dlatego też mają tak wysoką pozycję wśród kwiatów najczęściej wybieranych na prezent. Bukiety róż są pięknym gestem, który z pewnością zostanie doceniony przez osobę obdarowaną. Wybierz klasyczne piękno w postaci czerwonych róż, zdecyduj się na alternatywne róże różowe lub postaw na eleganckie białe róże. 

Bukiet róż – prezent na każdą okazję

Róże to jedne z najpiękniejszych kwiatów na świecie. Nadają się na niemalże każdą okazję, dzięki czemu z pewnością będą wspaniałym pomysłem na prezent. Bukiety róż zachwycają nie tylko swoim eleganckim pięknem, ale także trwałością. Róże odpowiednio pielęgnowane potrafią przetrwać w wazonie długi czas. Wystarczy regularnie wymieniać im wodę w wazonie i podcinać końcówki. Jeśli zatem szukasz pięknego prezentu na urodziny, imieniny, przeprosiny, wyzwanie miłości, rocznicę lub inną okazję, wybierz właśnie róże. Bukiety róż dostępne są w wielu kolorach, a więc wybór też nie jest mały. Dodatkowo róże występują w różnych gatunkach, co daje nam jeszcze większą różnorodność. Nic więc dziwnego, że tak często wybierane są przez klientów w kwiaciarniach. Warto wiedzieć, że róże mają bardzo bogate znaczenie, które różni się w zależności od koloru. Dzięki temu są takie uniwersalne i wyjątkowe. Wystarczy, że wybierzesz inny kolor róży i osoba obdarowana zupełnie inaczej odbierze Twój bukiet. Warto zatem znać chociażby podstawy florystycznego savoir vivre dotyczącego kolorów róż, aby przez przypadek nie popełnić gafy.  

Róże i znaczenie kolorów

Co oznacza czerwona róża, a jakie znaczenie mają białe róże? Czy dziewczynie lepiej podarować róże czerwone, czy może bukiet różowych róż? Wszystkie te, jak i wiele innych pytań codziennie zadają sobie setki tysięcy osób na całym świecie. Wszystkie odpowiedzi wiążą się z symboliką i mową kolorów róży. Musisz przede wszystkim zdawać sobie sprawę z tego, że każdy kolor róży niesie za sobą zupełnie inne znaczenie kwiatu. Dlatego tak ważne jest, aby odpowiednio dobierać kolor róży, żeby przez przypadek nie urazić drugiej osoby. Bez wątpienia najpopularniejsze są bukiety róż czerwonych. Mężczyźni najczęściej wybierają je dla swoich ukochanych. Praktyka ta wiąże się właśnie ze znaczeniem czerwonej róży. Róże w tym kolorze to przede wszystkim silny symbol miłości, głównie tej namiętniej i głębokiej, ale także tej rodzinnej. Znaczenie czerwonej róży to namiętność, pożądanie i gorąca miłość, dlatego tak często bukiety róż czerwonych wybierane są dla osób, które się kochają. Bukiety róż czerwonych to wspaniały pomysł na prezent na Walentynki, przeprosiny lub rocznicę. Przeciwieństwem do róży czerwonej jest róża w kolorze białym. Bukiety róż białych niosą za sobą znaczenie czystości i niewinności. Dlatego też tak często wybierane są jako kwiaty na ślub. Róże białe wyrażają sobą również szacunek do drugiej osoby, honor i pokój. Bukiety róż białych to świetny prezent dla dziewczyny, kiedy związek dopiero zaczyna się rozwijać. Wspaniale wyrazi on to, że Twoje uczucia są czyste i nie wiążą się jedynie z wyglądem fizycznym. Znaczenie różowych róż to wdzięczność, szlachetność, uznanie, a także podziw. Bukiet róż różowych to alternatywny wybór, gdyż nie sugeruje on od razu konkretnego uczucia. Róża w kolorze pomarańczowym głównie kojarzy się z przyjaźnią, energią i radością, dlatego bukiety róż pomarańczowych wspaniale nadadzą się jako prezent dla krewnych, przyjaciół oraz kolegów, np. z pracy. Najmniej lubiany kolor róż to żółty. Jeszcze kiedyś róże żółte kojarzone były głównie ze zdradą i zazdrością, jednakże obecnie są symbolem przyjaźni, sukcesu, radości oraz gratulacji. Bukiety róż żółtych świetnie sprawdzą się jako prezent dla przyjaciółki, mamy, siostry lub koleżanki.

Kwiaty róże – ile róż w bukiecie?

Chcesz zakupić ukochanej róże, ale nie masz pojęcia, z ilu róż powinien składać się bukiet? Spokojnie, nie Ty jedyny. „Ile róż w bukiecie?” to jedno z najczęstszych, zaraz po kolorze kwiatów, zadawanych pytań przez klientów na całym świecie. Odpowiedź na to pytanie nie jest jednak jednoznaczna. Otóż jeszcze kiedyś ludzie mocno wierzyli, że parzysta liczba kwiatów przynosi na osobę nimi obdarowaną pecha. Wszystko wiązało się z tym, że parzystą liczbę kwiatów florystki używały i nadal używają do komponowania wiązanek lub wieńców pogrzebowych. Mimo że tę zasadę można potraktować jako ciekawy stereotyp, nadal jest on mocno umiejscowiony w polskiej kulturze. Florystki podczas tworzenia bukietów róż najczęściej używają ich nieparzystej liczby, gdyż prezentują się po prostu lepiej. Inaczej sprawa się ma, kiedy bukiety róż mają być wręczone dla ukochanych na rocznicę związku. Wówczas możesz zapomnieć o stereotypie i podarować Twojej drugiej połówce taką liczbę róż, by odpowiadała ona obchodzonej przez Was rocznicy. Tym samym 10 czerwonych róż w bukiecie wybierz na Waszą 10. rocznicę, 20 róż na 20. rocznicę i tak dalej. Ta sama zasada dotyczy okrągłych urodzin. Przykładowo na 18. urodziny wręcza się bukiet z 18 róż. Pamiętaj jednak, że ostateczna decyzja o tym, z ilu róż skomponujesz bukiet, należy tylko i wyłącznie do Ciebie. Na pewno nieparzysta liczba róż będzie bezpieczniejszym wyborem. 

Bukiety z róż i co do nich?

Bukiety róż to wspaniały prezent dla ukochanej, mamy, babci, siostry, przyjaciółki czy szefowej. Potrafią swoim wyglądem ucieszyć niejedno oko i sprawić, że na twarzy osoby obdarowanej pojawi się szeroki uśmiech. Już nawet jedna róża, pięknie przybrana i umieszczona w odpowiednim dla niej wazonie, przyciąga wzrok z daleka. Róże, oprócz samych siebie, lubią się jeszcze z wszelkimi dodatkami do nich. Mowa tu oczywiście o wszelkiego rodzaju słodkościach! Bukiety róż z czekoladkami to jeden z najpopularniejszych prezentów na Walentynki. Dlatego jeśli masz możliwość, pomyśl o słodkim dodatku do róż, które podarujesz swojej ukochanej. Bombonierka w kształcie serca, pudełko pełne pysznych pralinek czy Ptasie mleczko może osłodzić podniebienie niejednej kobiety. Oprócz słodkości, dużą popularnością cieszą się również wszelkiego rodzaju maskotki pluszowe. Niemniej jednak na pierwszym miejscu w rankingu jest pluszowy miś. Najlepiej, żeby trzymał też czerwone serce w łapkach z napisem „Kocham Cię”. Oczywiście to nie jedyne dodatki, które możesz dołączyć do bukietu z róż. Pamiętaj, że ogranicza Cię tylko własna wyobraźnia.