Dostarczamy kwiaty w niedzielę!

Prezent dla nauczyciela

Praca pedagogów i wychowawców jest wyjątkowa, dlatego za włożony trud warto im podziękować w specjalny sposób. Nie tylko z okazji Dnia Nauczyciela - są też inne okazje, by znaleźć nietuzinkowy prezent do wręczenia z najlepszymi życzeniami. Miłą pamiątką od całej klasy lub pojedynczego ucznia będzie pudełko prezentowe lub kosz prezentowy dla nauczyciela. Zestaw upominkowy jak kosz ze słodyczami, kawą i innymi smakołykami jest najlepszą odpowiedzią na pytanie, jak zapakować prezent dla nauczyciela.

1 z 2
Kwiaciarnia Laflora - Zestaw Wedlowski Torcik
Zawsze darmowa dostawa!
Zestaw Wedlowski Torcik
163,00 zł
Zobacz więcej
Kwiaciarnia Laflora - Zestaw Oreo
Zawsze darmowa dostawa!
Zestaw Oreo
164,00 zł
Zobacz więcej
Kwiaciarnia Laflora - Zestaw słodyczy Merci
Zawsze darmowa dostawa!
Zestaw słodyczy Merci
166,00 zł
Zobacz więcej
Kwiaciarnia Laflora - Zestaw Wedel
Zawsze darmowa dostawa!
Zestaw Wedel
181,00 zł
Zobacz więcej
Kwiaciarnia Laflora - Zestaw pierniki z kawą Davidoff
Zawsze darmowa dostawa!
Zestaw pierniki z kawą Davidoff
188,00 zł
Zobacz więcej
Kwiaciarnia Laflora - Zestaw dwa Toblerone
Zawsze darmowa dostawa!
Zestaw dwa Toblerone
195,00 zł
Zobacz więcej
Kwiaciarnia Laflora - Zestaw Toblerone z wódką
Zawsze darmowa dostawa!
Zestaw Toblerone z wódką
205,00 zł
Zobacz więcej
Kwiaciarnia Laflora - Zestaw Wedel z kawą
Zawsze darmowa dostawa!
Zestaw Wedel z kawą
206,00 zł
Zobacz więcej
Kwiaciarnia Laflora - Zestaw gorzki z czekoladą do picia
Zawsze darmowa dostawa!
Zestaw gorzki z czekoladą do picia
209,00 zł
Zobacz więcej
Kwiaciarnia Laflora - Zestaw pierniki z Jameson
Zawsze darmowa dostawa!
Zestaw pierniki z Jameson
211,00 zł
Zobacz więcej
Kwiaciarnia Laflora - Zestaw Toblerone z kawą
Zawsze darmowa dostawa!
Zestaw Toblerone z kawą
213,00 zł
Zobacz więcej
Kwiaciarnia Laflora - Zestaw Merci z wódką Ogiński
Zawsze darmowa dostawa!
Zestaw Merci z wódką Ogiński
213,00 zł
Zobacz więcej

Dzień Nauczyciela z prezentem

Jak wręczyć ulubionemu nauczycielowi najlepszy prezent z okazji zakończenia szkoły lub końca roku szkolnego? Po drodze mamy jeszcze życzenia, które składa się w Dniu Nauczyciela. Starannie wykonane prezenty dla nauczycieli z tekstem podziękowania to doskonały pomysł, by nabrały one osobistego charakteru. Każdego nauczyciela ucieszą drobne upominki lub personalizowane prezenty z okazji jego święta. Jeśli chcesz sam lub z innymi uczniami zrobić na Dzień Nauczyciela niezapomniany podarunek swojemu wychowawcy lub nauczycielowi, wybierz zestaw w pięknie opakowanej drewnianej skrzyneczce. W skład zestawu mogą wejść produkty galanteryjne i cukiernicze z katalogu LaFLora we współpracy z Sodo. Możesz wesprzeć się także personalizowanym napisem lub kolorową grafiką. Jeśli planujecie obdarować swoich profesorów czymś bardziej okazałym, kosz podarunkowy doskonale sprawdzi się jako prezent dla nauczyciela na pożegnanie z klasą.

Prezent dla nauczyciela na koniec roku

Koniec roku to czas pożegnania ze szkołą. Co prawda tylko na dwa miesiące, ale prezenty na zakończenie roku dla nauczyciela należą do tradycji. Zwłaszcza gdy Twój profesor zasługuje na wyrazy wdzięczności, wybierz oryginalny prezent i wręcz go swojemu nauczycielowi z tekstem podziękowania. Może to być również upominek dla wychowawcy od całej klasy. Dobry nauczyciel zasługuje na wyrazy wdzięczności. Oczywiście nie chodzi o to, by wręczyć nauczycielowi kosztowny podarunek. Doskonale sprawdzi się w tej roli równie fajny prezent, który nie kosztuje zbyt wiele, ale sprawi pedagogowi ogromną przyjemność. Jakie prezenty dla nauczyciela na zakończenie roku szkolnego będą najodpowiedniejsze? Niezależnie od wieku każde dziecko czy nastoletni uczeń może podarować wybranej osobie kosz z upominkami jako prezent dla nauczyciela na koniec roku szkolnego. Mleczne czekoladki w różnych smakach, zestaw herbat z konfiturami czy aromatyczna kawa na prezent doskonale sprawdzą się w roli atrakcyjnego podziękowania dla najlepszego nauczyciela za trud włożony w nauczanie

Prezent dla nauczyciela na pożegnanie

Koniec nauki w szkole to doskonała okazja, by wyrazić wdzięczność wychowawcy lub ulubionemu nauczycielowi. Jeśli uważasz, że wspólnie spędzony czas był dla ciebie czymś wyjątkowym, wyraź to przy pomocy niebanalnego prezentu dla nauczyciela na koniec liceum lub podstawówki. Kosz upominkowy to wspaniały prezent od wdzięcznych uczniów. Można go uzupełnić o bardziej okazały prezent w zależności od tego, jaka będzie decyzja wychowanków i rodziców. Jednak bogaty zestaw luksusowych produktów w pięknej oprawie ze spersonalizowanymi życzeniami to doskonały prezent dla wychowawcy, który wywoła wzruszenie lub szeroki uśmiech na twarzy pedagoga. Dlaczego? Zakończenie szkoły to wyjątkowy moment dla obu stron. Nawet upominki z okazji Dnia Nauczyciela nie wywołują aż tak silnych emocji. Tymczasem ostatnie zakończenie roku szkolnego uświadamia obu stronom, jak wiele znaczą dla siebie. Niezapomniany upominek przyda się szczególnie pod koniec nauczania początkowego. Symboliczny prezent dla nauczyciela na koniec 3 klasy to także ważna nauka dla najmłodszych, którzy emocjonalnie podchodzą do swojej wychowawczyni. Jeśli szukasz pomysłu na prezent dla nauczyciela na koniec szkoły lub na zakończenie przedszkola, na pewno spodoba się mu podarunek od serca, z bogatym wnętrzem i serdecznym przekazem. Wybierz kosze prezentowe jako znakomity pomysł na prezent dla nauczyciela na zakończenie roku.

Oryginalny prezent dla nauczyciela

Nasz idealny prezent na Dzień Nauczyciela, zakończenie roku szkolnego lub osobiste święto to także wyjątkowy pomysł ze względu na czas realizacji zamówienia. Jeśli nie możesz się zdecydować lub przypomnisz sobie o tym, że nauczyciel ma swoje święto w ostatniej chwili, nie martw się! Wręcz przeciwnie, elegancki prezent dla nauczyciela jest dostępny nawet w 48 h, więc na pewno zdążysz na czas. Mamy również pomysły na to, by Twój upominek dla wychowawcy był wyjątkowy. Może to być personalizowany prezent - idealny upominek, gdy trzeba odnieść się do relacji z profesorem lub skomentować jakieś zabawne wydarzenie. Niejeden nauczyciel ma duże poczucie humoru i dystans do siebie, co można wykorzystać przygotowując prezent na Dzień Nauczyciela. Jeśli na zakończenie roku szkolnego lub koniec szkoły lepiej wręczyć coś oficjalnego, w innych przypadkach sprawdzą się śmieszne prezenty dla nauczyciela lub upominki z komentarzem dla wychowawcy.

Pomysł na wyjątkowy prezent dla nauczyciela

A jak podejść do personalizacji szkolnego prezentu? Każdy nauczyciel ucieszy się z czegoś bliskiego jego sercu. Oprócz wyjątkowych życzeń warto postawić na tematyczny upominek lub zabawny prezent, np.:
  • prezent dla nauczyciela wf - gwizdek, stoper, koszulka z nadrukiem,
  • prezent dla nauczyciela matematyki - kalkulator, statuetka z bryłą geometryczną, duży cyrkiel,
  • prezent dla nauczyciela angielskiego - przewodnik po USA, czapka Sherlocka Holmesa, stylizowane zdjęcie na tle Statui Wolności,
  • prezent dla nauczyciela muzyki - brelok z kluczem wiolinowym, ukulele, portret z J. S. Bachem,
  • prezent dla nauczyciela historii - zdjęcie stylizowane na Napoleona, mapa z ulubionego okresu historycznego, ulubiony zabytek w formie puzzli.

Co na prezent dla nauczyciela?

Czy potrzebny jest prezent na Dzień Nauczyciela dla wychowawcy, czy prezent dla nauczycielki na Święta, zestawy prezentowe LaFlora doskonale spełnia swoją funkcję. Idealnym dodatkiem do tego może być książka jako prezent dla nauczyciela. Również prezenty zrobione przez dzieci doskonale spersonalizują wręczoną niespodziankę. Własnoręczny, drobny prezent dla nauczyciela przedszkola pozwoli na pożegnanie w miłej atmosferze. Jednak upominki warto wzbogacić o idealny zestaw dla nauczycieli - dopiero razem stworzą oryginalny prezent.

Drobne prezenty też są w cenie! Znajdziesz je w naszej kwiaciarni.

Pamiętaj, że fajny prezent dla nauczyciela nie musi być wcale drogi. Najbardziej liczy się oryginalny pomysł, oprawa i sposób wręczenia. Słodki upominek może przebrać nieoczekiwane kształt, jeśli skompletujesz i zamówisz go w LaFlora. Na zakończenie szkoły i Dzień Nauczyciela proponujemy słodki prezent z klasą - pięknie opakowane zestaw galanterii cukierniczej z opcją drobnych gadżetów i akcesoriów, a także eleganckiej kawy i herbaty. W ten sam sposób można zestawić oryginalny prezent dla nauczyciela odchodzącego na emeryturę na pożegnanie i podziękowania kolegów oraz koleżanek z grona pedagogicznego. Drobny prezent pożegnalny dla nauczyciela od pojedynczego ucznia również może wyglądać okazale. Odchodząca klasa również ma możliwość pożegnania prezentem każdego nauczyciela. Kosz prezentowy to wspaniała propozycja nie tylko na Dzień Nauczyciela. Podziękowanie należy się również innym mentorom. Dlatego prezent dla promotora lub osoby, która wsparła naszą edukację, również może zapaść w pamięć. Większy lub drobny prezent dla nauczyciela znajdziesz wśród zestawów naszej kwiaciarni.