Słodkie prezenty - Sprawdź

Bukiety tulipanów

Radość bliskiego z niespodzianki kwiatowej jest nie do opisania! Bukiety z tulipanów dzięki swojej uniwersalności doskonale sprawdzą się jako prezent na każdą okazję. Wybierz bukiet właśnie z tych wiosennych kwiatów i pamiętaj, by dodać odpowiednie życzenia na bileciku. 

1 z 3
Kwiaciarnia Laflora - Kwiaty Głębia Miłości
Zawsze darmowa dostawa!
Kwiaty Głębia Miłości
209,00 zł
Zobacz więcej
Kwiaciarnia Laflora - Czerwone tulipany od 11 do 500 szt
Dostepny od: 15-01-2025
Zawsze darmowa dostawa!
Czerwone tulipany od 11 do 500 szt
116,00 zł
Zobacz więcej
Kwiaciarnia Laflora - Kolorowe tulipany od 11 do 500 szt
Dostepny od: 15-01-2025
Zawsze darmowa dostawa!
Kolorowe tulipany od 11 do 500 szt
116,00 zł
Zobacz więcej
Kwiaciarnia Laflora - Bukiet dla Ciebie
Dostepny od: 15-01-2025
Zawsze darmowa dostawa!
Bukiet dla Ciebie
105,00 zł
Zobacz więcej
Kwiaciarnia Laflora - Bukiet marzenia
Dostepny od: 15-01-2025
Zawsze darmowa dostawa!
Bukiet marzenia
119,00 zł
Zobacz więcej
Kwiaciarnia Laflora - Kolorowe tulipany
Dostepny od: 15-01-2025
Zawsze darmowa dostawa!
Kolorowe tulipany
129,00 zł
Zobacz więcej
Kwiaciarnia Laflora - Czerwone tulipany
Dostepny od: 15-01-2025
Zawsze darmowa dostawa!
Czerwone tulipany
129,00 zł
Zobacz więcej
Kwiaciarnia Laflora - Różowe tulipany
Dostepny od: 15-01-2025
Zawsze darmowa dostawa!
Różowe tulipany
129,00 zł
Zobacz więcej
Kwiaciarnia Laflora - Bukiet kobiece tulipany
Dostepny od: 15-01-2025
Zawsze darmowa dostawa!
Bukiet kobiece tulipany
129,00 zł
Zobacz więcej
Kwiaciarnia Laflora - Żółte tulipany
Dostepny od: 15-01-2025
Zawsze darmowa dostawa!
Żółte tulipany
139,00 zł
Zobacz więcej
Kwiaciarnia Laflora - Bukiet tylko Ty
Dostepny od: 15-01-2025
Zawsze darmowa dostawa!
Bukiet tylko Ty
139,00 zł
Zobacz więcej
Kwiaciarnia Laflora - Tulipanowe serca
Dostepny od: 15-01-2025
Zawsze darmowa dostawa!
Tulipanowe serca
139,00 zł
Zobacz więcej

Tulipany z dostawą

Tulipan to bardzo popularny prezent na wiele okazji, w tym Walentynki i Dzień Kobiet. Tulipany zachwycają nas swoją różnorodnością barw i odmian, dzięki czemu trudno jest się nimi znudzić. Bukiet tulipanów postawiony w mieszkaniu lub biurze, potrafi wnieść do każdego pomieszczenia powiew świeżości i nutę uroku, bukiet z tych kwiatów to niewątpliwie symbol wiosny. Odpowiednio pielęgnowane tulipany potrafią nacieszyć oko przez wiele długich dni. Wystarczy poświęcić im trochę uwagi, a one odwdzięczą się nam swoim pięknem. Tulipany najczęściej pojawiają się na początku roku i swoją obecnością zaszczycają nas aż do końca kwietnia, a czasami nawet i do maja. Wybierz bukiet tulipanów, jaki zapewnia nasza kwiaciarnia internetowa i podaruj radość swoim najbliższym.

Bukiety tulipanów – wiosenny powiew świeżości

Tulipany to jeden z wielu symboli początku roku i nadchodzącej wiosny. Występują w tak mnogiej liczbie odmian (zróżnicowany wygląd płatków) i kolorów, że nie sposób się nimi znudzić. Te wiosenne kwiaty zachwycają nas w domach i biurach najczęściej od początku stycznia do końca kwietnia-początku maja. Wtedy na pewno z łatwością znajdziesz je w lokalnych i internetowych kwiaciarniach. Z tego też względu kompozycje z tulipanów to wspaniały pomysł na powitanie roku, który z pewnością ubarwi styczniowe dni. Można śmiało podarować taką wiązankę bliskiej osobie. Bukiety tulipanów bardzo często wręczane są jako prezent z okazji Dnia Babci i Dziadka, Walentynek i na Dzień Kobiet. Tulipany to piękne kwiaty, które mają mnóstwo swoich zwolenników. Wystarczy postawić kompozycję tulipanów w wazonie na stole, aby przyciągał wzrok wszystkich dookoła. Dodatkowo będzie on wspaniałą ozdobą mieszkania lub biura i wniesie do niego mnóstwo uroku. Kompozycja z tych kwiatów to przecież wiosenny powiew świeżości, stąd też bierze się ich popularność w szczególności na przełomie lutego i marca. Bukiet z tulipanów to świetny pomysł na prezent na mniej lub bardziej formalną okazję.

Bukiet tulipanów – jak pielęgnować?

Niemalże wszyscy uwielbiamy tulipany! Kiedy nadchodzi ten czas w roku, kompozycja z tych kwiatów zdobi mnóstwo mieszkań i biur. Wiosną są one bardziej popularne niżeli kwiaty doniczkowe! Każdy z nas oczywiście chciałby, żeby wazon wypełniony najładniejszymi tulipanami jak najdłużej cieszył nasze oczy. I jak najbardziej jest to możliwe. Trzeba po prostu poświęcić im trochę uwagi i odpowiednio pielęgnować. Jak dbać o tulipany, aby przedłużyć ich żywotność? Poniżej znajdziesz kilka porad na ten temat, jakie daje nasza kwiaciarnia internetowa. Na początku warto wiedzieć, że żywotność bukietu nie zależy tylko od codziennej wymiany wody w wazonie i przycinania końcówek łodyg. Bardzo ważne jest również miejsce, w którym stoją, czy też nawet wysokość wazonu. Dlatego warto zadbać o odpowiednie naczynie, a także należy znaleźć takie miejsce w domu lub w biurze, które nie jest za bardzo nasłonecznione, ale również nie znajduje się w cieniu. Kiedy już udasz się do kwiaciarni, wybierz kwiaty w pączkach, jeszcze słabo rozwinięte. Niestety tulipany dojrzewają niezwykle szybko i czasami bywa tak, że już po kilku godzinach będą w pełni rozwinięte. Kiedy wrócisz do domu, przed wstawieniem bukietu do wazonu, zetnij ich łodyżki pod kątem. Dzięki temu kwiaty będą mieć większą powierzchnię pochłaniania wody. Pamiętaj też, żeby codziennie wymieniać wodę w wazonie, do której możesz dolać odżywkę do kwiatów. Jeśli natomiast bukiet tulipanów zaczyna już więdnąć, spróbuj odratować go poprzez zrobienie mu zimnej kąpieli. Wlej do miski lub wanny zimną wodę i ułóż w niej tulipany. Wyłóż je dopiero w momencie, kiedy zobaczysz, że tulipany odzyskały swoje siły i miej pewność, że te piękne kwiaty będą cieszyć oko obdarowanej osoby przez naprawę długi czas.

Tulipany – jakie mają znaczenie?

Jak wiemy to piękne kwiaty, które potrafią swoim wyglądem olśnić każdego. Bardzo często wybierane są jako kwiaty na Dzień Kobiet, a także wręczane mamom, babciom, siostrom czy koleżankom. Znaczna część ludzi na całym świecie kojarzy tulipany z Holandią i jest to niestety mylne myślenie. Otóż pochodzą one z Imperium Osmańskiego, a do Europy zostały sprowadzone dopiero w XVI wieku, gdzie otrzymały obecną nazwę. Nazwa tulipan wywodzi się od tureckiego słowa tülbent, które oznacza tkaninę wykorzystywaną do uwijania turbanów. Są symbolem Stambułu i co ciekawe kształt słynnej tureckiej szklanki do herbaty nawiązuje właśnie do tego właśnie kwiatu. Jakie jednak znaczenie ma bukiet tulipanów? Ich symbolika, podobnie jak pozostałych kwiatów ciętych, jest różna w zależności od barwy. Niemniej jednak bukiet tulipanów, niezależnie od ich koloru, niesie za sobą znaczenie wdzięku i elegancji. W niektórych źródłach podaje się, że kompozycja z kolorowych tulipanów przekazuje obdarowanej nimi kobiecie, że ma ona piękne oczy.

Bukiet z tulipanów – jaki kolor?

Bukiety tulipanów, dzięki swojej różnorodności barw są prawdziwą ucztą dla oka. Wiele osób jest zdania, że królują nad innymi kwiatami, ponieważ zapowiadają nadchodzącą wiosnę. W kwiaciarniach dostępne różnorodne kolory tulipanów, takie jak tulipany białe, żółte, w kolorze pomarańczy, czerwieni, różu, fiolecie, a także w wersji wielokolorowej z przebarwianymi płatkami. Występują w przeróżnych odmianach, które potrafią różnić się od siebie rodzajem płatków, a także ich ilością. Tym samym możemy zakupić kompozycję, która przypominać będzie bukiet piwonii czy nawet lilii. Bukiety z tych kwiatów to bardzo popularny prezent na wiele okazji, jednakże w zależności od koloru mogą symbolizować zupełnie coś innego, a nasza kwiaciarnia internetowa zapewnia największy wybór tulipanów online. Przed zakupem warto poznać znaczenie poszczególnych kolorów. Symbolika tulipanów jest niezwykle szeroka. Czerwony tulipan według tureckiej legendy to symbol doskonałej miłości, pomarańczowe oznaczają entuzjazm, pożądanie i pasję, zaś kompozycja z żółtych tulipanów to alegoria radości, pogodnych myśli i szczęścia. Białe tulipany to doskonały podarunek, który idealnie sprawdzi się jako wyraz przebaczenia, niewinności i nieskazitelnej czystości, róż zaś wyraża troskę i sentyment do dziewczyny, której wręcza się bukiet. Fioletowe tulipany oznaczają królewską władzę i są symbolem wspaniałości. Jak widać, wybór tulipanów w naszej ofercie jest spory, więc ostrożnie dobieraj kompozycję dla swojej dziewczyny, mamy, siostry, koleżanki lub szefowej i miej pewność, że dzięki naszej ofercie z pewnością zadowolisz obdarowaną osobę. Dzięki tej kwiaciarni internetowej możesz cieszyć się nie tylko darmową dostawą, ale i najładniejszymi tulipanami wysokiej jakości.