Słodkie prezenty - Sprawdź

Kwiaty na ślub

Spraw by i Ciebie nie zabrakło w tym szczególnym dniu. Kwiaty na Ślub są najlepszym sposobem aby powiedzieć „dużo miłości na każdy dzień Waszego wspólnego życia”. Piękny bukiet jest dowodem na to, jak dużo szczęścia życzysz Młodej Parze.

1 z 2
Kwiaciarnia Laflora - Słodki dzień
Zawsze darmowa dostawa!
Słodki dzień
109,00 zł
Zobacz więcej
Kwiaciarnia Laflora - Rustykalne goździki
Zawsze darmowa dostawa!
Rustykalne goździki
119,00 zł
Zobacz więcej
Kwiaciarnia Laflora - Kwiaty dla wyjątkowej osoby
Zawsze darmowa dostawa!
Kwiaty dla wyjątkowej osoby
119,00 zł
Zobacz więcej
Kwiaciarnia Laflora - Powiew delikatności
Zawsze darmowa dostawa!
Powiew delikatności
119,00 zł
Zobacz więcej
Kwiaciarnia Laflora - Kwiaty dotyk zmysłowości
Zawsze darmowa dostawa!
Kwiaty dotyk zmysłowości
129,00 zł
Zobacz więcej
Kwiaciarnia Laflora - Fantazyjna łąka
Zawsze darmowa dostawa!
Fantazyjna łąka
129,00 zł
Zobacz więcej
Kwiaciarnia Laflora - Czarujący bukiet
Zawsze darmowa dostawa!
Czarujący bukiet
169,00 zł
Zobacz więcej
Kwiaciarnia Laflora - Róże na urodziny
Zawsze darmowa dostawa!
Róże na urodziny
249,00 zł
Zobacz więcej
Kwiaciarnia Laflora - Piękne róże
Zawsze darmowa dostawa!
Piękne róże
269,00 zł
Zobacz więcej
Kwiaciarnia Laflora - Bukiet białych róż
Zawsze darmowa dostawa!
Bukiet białych róż
319,00 zł
Zobacz więcej
Kwiaciarnia Laflora - Białe róże
Zawsze darmowa dostawa!
Białe róże
319,00 zł
Zobacz więcej
Kwiaciarnia Laflora - Ogromny bukiet róż
Zawsze darmowa dostawa!
Ogromny bukiet róż
489,00 zł
Zobacz więcej

Kwiaty ślubne

Dzień ślubu jest wyjątkowy nie tylko dla Pary Młodej, ale również dla gości. Para Młoda przygotowywała się na tę chwilę miesiącami. Chce, aby wszystko było idealne, niepowtarzalne i wyjątkowe. Idąc na wesele, jako gość chcesz wyglądać elegancko żeby tworzyć odpowiednie tło dla Nowożeńców. Każdy idąc na przyjęcie jest ciekawy, jaką suknię będzie miała Panna Młoda oraz jaki bukiet będzie trzymała w rękach. Panna Młoda kompozycje kwiatów dobiera sama według własnych upodobań, ale jakie kwiaty na ślub powinni przynieść goście?

Jakie kwiaty na ślub?

Wybierasz się na ślub bliskich Ci osób chciałbyś podarować im piękne kwiaty z tej okazji. Oczywiście musisz pamiętać, aby kwiaty na ślub były dopasowane do osoby, która je otrzymuje. Jeśli wiesz, że na któreś z kwiatów Państwo Młodzi mają uczulenie, albo zwyczajnie za nimi nie przepadają to staraj się unikach ich w kompozycji kwiatów na ślub. Na ślub nie wręcza się kwiatów doniczkowych, zatem musisz wybierać w kwiatach ciętych, pamiętając żeby wybrać ich nieparzystą ilość. Ważne jest też to, aby kolory kwiatów były w jasnej tonacji. Białe lub inne jasne kolory kojarzą nam się z czystością, niewinnością i uczciwością. W związku z tym idealnie oddają klimat tego dnia. A poza tym będą pasowały do sukni Panny Młodej. Jasne kwiaty, które z całą pewnością znajdują się w kwiaciarniach to róże, goździki, eustoma, alstromeria, frezja. Możesz zdecydować się na kompozycję tylko z jednego rodzaju kwiatów, ale równie wspaniale prezentują się kwiaty mieszane z delikatnym przybraniem. Są też kwiaty, których na ślub nie wypada dawać. Mowa tutaj o chryzantemach i kaliach. Te kwiaty kojarzą się z pogrzebem, a przecież nie chcesz nikogo wprawić w zakłopotanie. Wspominając o kwiatach pogrzebowych należy zwrócić uwagę na lilię. Lilia ma to do siebie, że są osoby, które traktują ją, jako kwiat pogrzebowy, ale są też tacy, którym jej zapach się podoba i bardzo ją lubią. Pamiętaj też, że lilia i frezja może uczulać ze względu na swoją intensywną woń. Oczywiście Panna Młoda w swoim bukiecie może mieć każdy z tych kwiatów. Zasada dotycząca, czego nie wypada wręczać dotyczy tylko bukietów od gości. Jakie kolory kwiatów na ślub są odpowiednie?
Kwiaty na ślub powinny być w jasnych, pastelowych odcieniach. Poleca się tutaj kolor biały i różowy oraz wszystkie odcienie z nimi związane. Są to delikatne kolory, które idealnie wkomponują się w całość ceremonii zaślubin. Przy wiązankach z okazji ślubu lepiej jest zrezygnować z czerwonego koloru, który jest szczególnie polecamy w sytuacji, gdy mężczyzna chce wręczyć kwiaty swojej kobiecie wyznając jej w ten sposób miłość.

Co zamiast kwiatów na ślub?

Kwiaty na ślub są bardzo miłym prezentem, ale zdarza się tak, że Para Młoda na zaproszeniach umieszcza informację, że nie chce otrzymać kwiatów. Najczęściej są one wymieniane na wino, które najczęściej w trakcie przyjęcia jest dostępne dla gości. Zamiast kwiatów na wesele można podarować kupon na loterię lub zdrapki. Zawsze jest jakaś szansa, że oprócz pieniędzy uzbieranych w kopertach, Państwo Młodzi wygrają coś na loterii. Nawet, jeśli będzie to mała kwota, to sama radość z wygrania czegoś jest przeogromna. Nowożeńcy decydują się także na zbiórkę karmy i wszelkiego rodzaju okryć wierzchnich, aby później móc je przekazać do schroniska. Niektórzy pomagają dzieciom, urządzając zbiórki artykułów szkolnych i zabawek. Jest to piękny gest, który świadczy o głębokiej wrażliwości oraz ogromnej miłości do człowieka i do zwierząt. Zamiast kwiatów na ślub Młodej Parze można podarować ciekawą książkę. Jest bardzo dużo fajnych pozycji w księgarniach, które czekają na swojego właściciela. Dla fanów muzyki wspaniałym prezentem będą płyty CD ulubionych wykonawców lub winylowe, pod warunkiem, że będą mieli gdzie ich słuchać. Tylko w tym przypadku warto wiedzieć co już Para Młoda ma w swojej kolekcji. Zdarza się, że Młoda Para dostaje w prezencie zastawę stołową, tak jak to było w starym zwyczaju. Kiedyś prezenty, które stanowiły wyposażenie domu były na porządku dziennym i nikogo nie dziwiły. Po weselu okazywało się, że otrzymali dwa odkurzacze i całą masę talerzy. Było to na swój sposób piękne i miało pewien urok. Idąc tym tropem, dopasowując się do obecnych czasów i zwyczajów, może warto zastanowić się nad podarowaniem pościeli lub ręczników z wyszytymi imionami i datą ślubu. Pamiętaj, że najważniejsze w tym wszystkim jest to, aby podarować prezent od serca.

Życzenia ślubne – propozycje.

Zdarzają się w naszym życiu takie sytuacje, że nie możesz być na ślubie osobiście, ale chciałbyś w jakiś sposób pokazać Młodej Parze, że jesteś z nimi tego dnia i życzysz im jak najlepiej. Z pomocą przychodzą w tej sytuacji firmy, które oferują kwiaty z dostawą na ślub. Możesz zamówić wybrany przez siebie bukiet, a oni doręczą go w Twoim imieniu. Z kwiatami możesz przekazać oczywiście życzenia ślubne. Oto kilka naszych propozycji na życzenia z okazji ślubu:

***

Musicie być silni miłością, Która wszystko znosi, Wszystkiemu wierzy, Wszystko przetrzyma, Tą miłością, Która nigdy nie zawiedzie.

***

Dzisiaj Ślub Wasz i Wesele, Życzę więc Wam szczęścia wiele, Stadka dzieci, mrowia wnuków I … Zgadnijcie. Tak! Prawnuków! Oprócz tego powodzenia, marzeń, planów, snów spełnienia. Dużo zdrowia, pełnej kasy i miłości po wsze czasy.

***

Szczęśliwie sobie zaślubionym bukiet najgorętszych, z serca płynących życzeń: spełnienia najsłodszych marzeń, żaru nieustającej miłości, słońca w dniu powszednie i gwiazd w dni odświętne życzy

***

Drodzy Państwo Młodzi! W tym niezwykłym dniu przyjmijcie od nas najszczersze życzenia. Kroczcie przez życie z podniesioną głową, a w codziennej gonitwie nigdy nie zapominajcie o tym, co najważniejsze.

***

Dzisiaj ślub Wasz, Państwo młodzi, W takim dniu się zawsze godzi. Życzyć szczęścia dni rozlicznych, I gromadki dzieci ślicznych. Tylko One sprawić mogą, Że nad życia trudną drogą. Pośród smutków, zawsze, wszędzie, Słońce Wam świeciło będzie.