Dostarczamy kwiaty w niedzielę!

Powrotu do zdrowia

Popraw samopoczucie bliskiego i podaruj wspaniały bukiet kwiatów, a czas powrotu do zdrowia będzie kojarzony z miłymi chwilami! Koniecznie dołącz na bileciku miłe życzenia wywołujące radość i szeroki uśmiech. 

1 z 3
Kwiaciarnia Laflora - Bukiet z goździków
Zawsze darmowa dostawa!
Bukiet z goździków
125,00 zł
Zobacz więcej
Kwiaciarnia Laflora - Bukiet radosny dzień
Zawsze darmowa dostawa!
Bukiet radosny dzień
129,00 zł
Zobacz więcej
Kwiaciarnia Laflora - Bukiet barwy szczęścia
Zawsze darmowa dostawa!
Bukiet barwy szczęścia
129,00 zł
Zobacz więcej
Kwiaciarnia Laflora - Kwiaty dotyk zmysłowości
Zawsze darmowa dostawa!
Kwiaty dotyk zmysłowości
129,00 zł
Zobacz więcej
Kwiaciarnia Laflora - Bukiet z gestem
Zawsze darmowa dostawa!
Bukiet z gestem
129,00 zł
Zobacz więcej
Kwiaciarnia Laflora - Fantazyjna łąka
Zawsze darmowa dostawa!
Fantazyjna łąka
129,00 zł
Zobacz więcej
Kwiaciarnia Laflora - Urocza chwila
Zawsze darmowa dostawa!
Urocza chwila
139,00 zł
Zobacz więcej
Kwiaciarnia Laflora - Niespodzianka
Zawsze darmowa dostawa!
Niespodzianka
139,00 zł
Zobacz więcej
Kwiaciarnia Laflora - Bukiet Eksplozja Kolorów
Zawsze darmowa dostawa!
Bukiet Eksplozja Kolorów
139,00 zł
Zobacz więcej
Kwiaciarnia Laflora - Kwiaty do biura
Zawsze darmowa dostawa!
Kwiaty do biura
139,00 zł
Zobacz więcej
Kwiaciarnia Laflora - Urok życia
Zawsze darmowa dostawa!
Urok życia
139,00 zł
Zobacz więcej
Kwiaciarnia Laflora - Zagubiony sen
Zawsze darmowa dostawa!
Zagubiony sen
139,00 zł
Zobacz więcej

Kwiaty na powrót do zdrowia

Często spotykamy się ze stwierdzeniem, że zdrowie jest najważniejsze. I nie ma co się temu dziwić, ponieważ jeśli jesteśmy zdrowi możemy robić rzeczy na które mamy ochotę. Moment, w którym dopada nas choroba jest dla każdego trudny i wsparcie najbliższych w tym czasie jest bardzo ważne. Jeśli chcesz odwiedzić bliską Ci osobę życząc jej powrotu do zdrowia to świetnym pomysłem, który umili dzień chorującemu są na pewno kwiaty. Piękna kompozycja kwiatów będzie wyrazem troski i wsparcia, którego chory z pewnością potrzebuje. Nie musisz się martwić tym, że nie możesz pojechać osobiście w odwiedziny, ponieważ na rynku są firmy, które oferują kwiaty z dostawą pod wskazany adres. Kurier doręczy świeże kwiaty w Twoim imieniu.

Jak pomóc w powrocie do zdrowia?

Zdrowie to bardzo ważna rzecz, którą każdy chciałby posiadać. Nie bez powodu w większości składanych życzeń urodzinowych, imieninowych lub innych występuje życzenie zdrowia. Zdarza się, że zachorujemy i nie możemy wychodzić. Siedzimy w domu i stosujemy się do zaleceń lekarza, aby jak najszybciej wrócić do codziennych przyjemności. Niestety są też takie sytuacje, że z powodu choroby trafiamy do szpitala. Będąc w obcym miejscu doceniamy osoby, które przychodzą w odwiedziny i starają się umilić czas oraz podnieść na duchu. Takie osoby to prawdziwe skarby, które sprawiają, że w tych trudnych chwilach dostrzegamy pozytywne rzeczy i mamy siłę by walczyć o wyzdrowienie. Jeśli zdarzyła się taka sytuacja, że to w gronie Twoich bliskich jest osoba, która zachorowała i chcesz ją wesprzeć i zastanawiasz się jak pomóc w powrocie do zdrowie, to pamiętaj, że najważniejsza jest obecność. Nic tak nie podnosi na duchu jak obecność drugiego człowieka. Świadomość, że jest obok ktoś, kto wspiera i daje oparcie. Z osobą, która z powodu choroby siedzi w domu lub leży w szpitalu warto rozmawiać o wszystkim. O sprawach codziennych, aby po wyzdrowieniu była na bieżąco i nie miała poczucia, że była pominięta. Idąc w odwiedziny do chorego pamiętaj, aby przynieść ze sobą drobny upominek. Mogą to być owoce, które mają w sobie mnóstwo witamin, albo sok ze świeżych owoców. Ciekawa książka też jest bardzo dobrym pomysłem, ponieważ sprawi, że czas będzie mijał szybciej. Piękne, świeże, kolorowe kwiaty mogą okazać się strzałem w dziesiątkę. Samo patrzenie na taką kompozycję może poprawiać humor i przypominać, że w tej trudnej sytuacji jest obok ktoś, kto życzy jak najlepiej. 

Jakie kwiaty na poprawę samopoczucia wybrać? 

Wybierając kwiaty, które chcesz podarować choremu powinieneś kierować się przede wszystkim zapachem kwiatów. Nie wybieraj takich, które intensywnie pachną, ponieważ podczas choroby mogą być uciążliwe. Wybór kwiatów, których zapach jest prawie niewyczuwalny jest bardzo dużo. Zaczynając od klasycznych róż, po gerbery, goździki, alstromerie i margerytki. Z tych kwiatów można stworzyć piękną, niepowtarzalną kompozycję, które będzie cieszyła obdarowaną osobę. Bukiety mieszane są najbardziej polecane, ponieważ użyte do ich stworzenia kwiaty tracą swoją symbolikę. Wręczając taką kompozycję nie musisz się martwić, że ktoś opacznie zrozumie Twoje intencje. Kolorystyka w tym przypadku nie ma szczególnego znaczenia. Warto jednak dobrać kolory do pomieszczeń w domu, w którym kwiaty mają się znajdować albo po prostu postawić na pastelowe kolory, które świetnie się sprawdzą. 

Czy kwiaty do szpitala są dobrym pomysłem?

Chcesz się wybrać w odwiedziny do szpitala, ale nie chcesz pójść z pustymi rękami. Wiesz, że chory ma pod dostatkiem owoców, soków i słodkości. Nie ma sensu, więc przynosić czegoś, co może się zmarnować. W tej sytuacji możesz postawić na kwiaty. Bukiet na pewno nie zostanie odebrany, jako niepotrzebny podarunek. Jeśli zastanawiasz się czy kwiaty do szpitala są dobrym pomysłem, to już odpowiadamy. Tak! Kwiaty do szpitala są dobrym pomysłem, jeśli szpital nie zabrania wnoszenia bukietów na jego teren. Warto wcześniej dowiedzieć się czy jest taka możliwość, żeby nie pojawiły się niepotrzebne problemy. Piękna kompozycja na pewno sprawi, że szpitalna sala stanie się bardziej przyjazna pacjentowi. Podczas wyboru kwiatów do szpitala zwróć uwagę żeby nie miały one zbyt intensywnego zapachu, ponieważ może być on uciążliwy. Pamiętaj, że kwiaty zanosisz do małej sali, w której pacjenci spędzają bardzo dużo czasu i mocno pachnące kwiaty mogą doprowadzić do mdłości lub gorszego samopoczucia osób tam przebywających. Jeśli nie wiesz, jakich kwiatów unikać, to wystarczy, że powiesz o swoich florystce, a ona wybierze odpowiednie kwiaty. 

Życzenia powrotu do zdrowia

Nie masz możliwości, aby odwiedzić chorego osobiście. W tej sytuacji pomocne są kwiaciarnie, które oferują dowóz kwiatów. Możesz kwiaty zamówić przez internet, a kurier doręczy jest pod wybrany adres w Twoim imieniu. Pamiętaj, aby do kwiatów dołączyć bilecik, na którym napiszesz życzenia oraz zamieścisz podpis, aby osoba obdarowana wiedziała, kto o niej pamięta. Poniżej przedstawiamy kilka naszych propozycji na życzenia powrotu do zdrowia. 

Słuchy mnie doszły, że jesteś chory. Ach pozbądź się tej zmory! Do łóżka się kładź i babci się radź. Domowa mikstura, to wcale nie bzdura. Mleko gorące, czosnek i miód, to gwarantowany cud!

***

Grypa dopadła Cię? Nie martw się, to ma swe zalety! 
Całymi dniami czytaj gazety, 
oglądaj talk-showy i telenowele, 
nauczysz się i pośmiejesz wiele. 
Jedz dużo i niech wszystko robią za Ciebie,
 przecież musisz oszczędzać siebie!
 Na nogi staniesz szybciutko, 
do pracy wrócisz raniutko. 

***

Przesyłam serdeczne życzenia szybkiego powrotu do zdrowia...