Słodkie prezenty - Sprawdź

Podziękowanie

Wyrazisz więcej niż myślisz! Wyślij kwiaty - dołącz bilecik o treści "Dziękuję". To na prawdę proste.

1 z 2
Kwiaciarnia Laflora - Bukiet pięknych słoneczników
Zawsze darmowa dostawa!
Bukiet pięknych słoneczników
109,00 zł
Zobacz więcej
Kwiaciarnia Laflora - Powiew delikatności
Zawsze darmowa dostawa!
Powiew delikatności
119,00 zł
Zobacz więcej
Kwiaciarnia Laflora - Pełnia lata
Zawsze darmowa dostawa!
Pełnia lata
129,00 zł
Zobacz więcej
Kwiaciarnia Laflora - Bukiet alstromerie
Zawsze darmowa dostawa!
Bukiet alstromerie
129,00 zł
Zobacz więcej
Kwiaciarnia Laflora - Bukiet z gestem
Zawsze darmowa dostawa!
Bukiet z gestem
129,00 zł
Zobacz więcej
Kwiaciarnia Laflora - Bukiet Dostojny
Zawsze darmowa dostawa!
Bukiet Dostojny
135,00 zł
Zobacz więcej
Kwiaciarnia Laflora - Fantazyjny bukiet
Zawsze darmowa dostawa!
Fantazyjny bukiet
135,00 zł
Zobacz więcej
Kwiaciarnia Laflora - Niespodzianka
Zawsze darmowa dostawa!
Niespodzianka
139,00 zł
Zobacz więcej
Kwiaciarnia Laflora - Bukiet Eksplozja Kolorów
Zawsze darmowa dostawa!
Bukiet Eksplozja Kolorów
139,00 zł
Zobacz więcej
Kwiaciarnia Laflora - Kwiaty do biura
Zawsze darmowa dostawa!
Kwiaty do biura
139,00 zł
Zobacz więcej
Kwiaciarnia Laflora - Bukiet Letni Wieczór
Zawsze darmowa dostawa!
Bukiet Letni Wieczór
139,00 zł
Zobacz więcej
Kwiaciarnia Laflora - Kwiaty na dzień dobry
Zawsze darmowa dostawa!
Kwiaty na dzień dobry
139,00 zł
Zobacz więcej

Kwiaty na podziękowanie

Są w naszym życiu takie sytuacje, w których same słowa nie są w stanie wyrazić naszej wdzięczności. Chcielibyśmy podziękować w szczególny sposób, ale zastanawiamy się jak to zrobić, żeby nie przesadzić i nie wprowadzić drugiej osoby w zakłopotanie. Doskonałym pomysłem w tej sytuacji jest wręczenie kwiatów na podziękowanie. Skromny bukiet na pewno nie zostanie negatywnie odebrany. Jest to z całą pewnością piękny upominek, ale jednocześnie niezobowiązujący.

Dlaczego kwiaty są dobrym pomysłem, aby podziękować?

Kwiaty są bardzo dobrym pomysłem, aby komuś podziękować, ponieważ jest to niezobowiązujący prezent. Dając taki bukiet nie oczekujemy niczego w zamian. Kwota przeznaczona na jego zakup nie jest ogromna, dzięki czemu sam obdarowany nie czuje się niezręcznie. Jeśli nie masz czasu, aby zagłębiać się w symbolikę poszczególnych kwiatów to najbezpieczniejszym wyjściem jest podarowanie mieszanego bukietu, z kilkoma rodzajami kwiatów, a ukryte znaczenie przestanie istnieć.  Kwiaty to ten rodzaj upominku, którego nikt sam z reguły sobie nie kupuje. Zawsze zaskakuje i wprowadza w stan radości. Do wybranej kompozycji możesz dołączyć jakiś drobiazg w postaci czekoladek lub maskotki. Jeśli chcesz komuś podziękować i przekazać bukiet do miejsca pracy to może warto pomyśleć o dokupieniu do bukietu wazonu, aby kwiaty miały możliwość jak najdłużej zachować swoją świeżość.

Jakie kwiaty wybrać na podziękowanie?

Rodzaj kwiatów oraz ich kolor w tym przypadku nie powinien mieć szczególnego znaczenia. Mimo wszystko lepiej unikać czerwonego koloru, który jak wszyscy wiemy symbolizuje miłość. Dosyć niezręcznie wyglądałaby sytuacja, w której kobieta dostaje czerwone róże od mężczyzny, z którym nic ją nie łączy, a kwiaty miały być tylko podziękowaniem.  Tak jak już wspominaliśmy najbezpieczniejszym wyborem są kwiaty kolorowe mieszane, w których nie musisz zastanawiać się na symboliką poszczególnych kwiatów lub ich kolorem. Zdarza się jednak, że są osoby, które zwracają szczególną uwagę na znaczenie kwiatów. W tej sytuacji możesz pomyśleć nad kompozycją z żonkili, ponieważ oznaczają one odwagę oraz rycerskość. Lekarzom najczęściej wręczane jest anturium, które symbolizuje całkowite uznanie. Jeśli chcesz tradycyjnie wręczyć róże, to w tym przypadku wybierz je w kolorze różowym. W piękny sposób „dziękuję” mówią również czerwone goździki. Goździki są wyjątkowe, ponieważ pomimo swojej ukrytej symboliki, są bardzo trwałymi kwiatami. Regularne ich podcinanie oraz częsta wymiana wody sprawi, że będą cieszyły oko obdarowanego przez długi czas.  

Jak wręczyć kwiaty na podziękowanie?

Wręczając kwiaty na podziękowanie musicie pamiętać o pewnej zasadzie, która obowiązuje i której należy przestrzegać. Koniecznie pamiętaj, że kwiaty wręcza się bez papieru ochraniającego bukiet podczas transportu oraz główki kwiatków muszą znajdować się u góry. To jest bardzo ważne, ponieważ nieelegancko wygląda wręczanie kwiatów, gdy ich całe piękno skryte jest na dole, a górę stanowią łodygi.   Kwiaty na podziękowanie można wręczyć osobiście z uśmiechem i wyrazami wdzięczności. Można również skorzystać z usług kuriera kwiatowego, który doręczy kwiaty w Twoim imieniu np. Pani Doktor, która pomogła Ci wyzdrowieć, albo przyjaciółce, która dała Ci wsparcie, kiedy naprawdę tego potrzebowałeś. Ogromnym plusem kwiatów z dostawą na podziękowanie jest to, że możemy dołączyć do nich bilecik z własnym tekstem. Kwiaty z wypisanym karnecikiem na pewno sprawią dużo przyjemności i radości.

Jakich użyć słów by podziękować?

Chcesz podziękować, ale brakuje Ci słów. Albo wręcz przeciwnie, masz w głowie tyle rzeczy, które chciałbyś przekazać, że nie potrafisz zebrać ich w całość. Dlatego przychodzimy z pomocą i przedstawiamy kilka tekstów, które mamy nadzieję, że Ci pomogą.  

***

Mieć taką przyjaciółkę, to prawdziwy skarb. Z całego serduszka dziękuję za dobrą radę i pomoc. Mam nadzieję, że ten skromny podarunek osłodzi Ci dzisiejszy dzień.

***

Jako dowód wdzięczności za nieocenioną pomoc, załączam skromny podarunek. Niechaj te kwiaty będą wyrazem uznania i podziwu wobec Pani profesjonalizmu.  

***

Dziękuję Ci za nieocenioną pomoc w ... Jeśli kiedyś będziesz czegoś potrzebować - możesz na mnie liczyć. Zrobię wszystko, aby się odwdzięczyć.  

***

Składam najszczersze podziękowania za pomoc w ... Niechaj ten skromny podarunek wyrazi wdzięczność za Twoje poświęcenie.