Słodkie prezenty - Sprawdź

Bukiet alstromerie

Dostawa 0 zł już od 2 godzin!*

  • Zamówienie w 3 minuty
  • Zawsze świeże kwiaty
  • Darmowy bilecik z życzeniami
Opis wersji produktu

Alstromerie, nazywane liliami Inków, to kwiaty oryginalne. Kompozycja egzotycznych alstromerii w wyrazistej kolorystyce idealnie oddaje klimat wakacji. Do kwiatów dołącz nieodpłatny karnecik z własną treścią. Papier stanowi nowoczesną formę dekoracji bukietu. Papieru nie należy usuwać przed włożeniem do wazonu, gdyż stanowi integralną część dekoracyjną kompozycji.

Wielkość bukietu
Mały od 5 do 7 kwiatów
Średni od 9 do 13 kwiatów
Duży od 15 do 19 kwiatów
Bukiet przedstawiony na zdjęciu jest w wersji dużej.

Jakość naszych kwiatów gwarantują najlepsze lokalne kwiaciarnie w Polsce. Pod specjalne zamówienie przygotowują wyjątkowe kompozycje ze starannie wyselekcjonowanych i świeżych kwiatów, aby móc je doręczyć pod wskazany adres. Ze względu na rodzaj produktu oraz ograniczoną dostępność kwiatów w poszczególnych rejonach Polski kompozycja może różnić się od tej przedstawionej na zdjęciu.

Termin dostawy produktu*

Zamówienia na doręczenie kwiatów przyjmujemy przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu. Jeśli chcesz, aby przesyłka dotarła jeszcze tego samego dnia, złóż zamówienie i dokonaj płatności najpóźniej do godziny 17 od poniedziałku do piątku, a w sobotę do godziny 15. Zlecenia na niedzielę muszą zostać złożone do godz 15 w sobotę. Zamówienia, które otrzymamy po podanych powyżej godzinach mogą zostać zrealizowane najszybciej w kolejnym dniu.

Składając zamówienie możesz wybrać dwugodzinny przedział czasowy. Pamiętaj, że jest to orientacyjna pora doręczenia przesyłki, jednak nasi kurierzy dokładają wszelkich starań aby w tym czasie adresat otrzymał bukiet.

Zamawiając kwiaty na pogrzeb podaj nam dokładną godzinę rozpoczęcia ceremonii, a my gwarantujemy dostawę na czas. Pamiętaj, że takie zamówienia przyjmujemy z jednodniowym wyprzedzeniem.

W takie dni jak Dzień Babci, Walentynki, Dzień Kobiet oraz Dzień Matki niestety nie ma możliwości wyboru dokładnego przedziału czasowego. Realizacja zamówień odbywa się w godzinach 8:00 - 22:00.

Kwiaty od ogrodnika wysyłamy w kartonie za pośrednictwem kuriera DHL. Zamówienia realizujemy od poniedziałku do piątku. Dostawa może odbyć się najszybciej w kolejnym dniu, jeżeli zamówienie zostanie złożone i opłacone do godziny 05:00 rano.

Zestawy prezentowe składające się ze słodyczy i alkoholi wysyłamy za pośrednictwem kuriera DHL. Zamówienia realizujemy od poniedziałku do piątku. Dostawa może odbyć się najszybciej w kolejnym dniu, jeżeli zamówienie zostanie złożone i opłacone do godziny 05:00 rano.

Rabat

Chcesz wysyłać bliskim kwiaty taniej? Zarejestruj się i uzyskaj nawet 10% rabatu.

Pozyskanie rabatu jest bardzo proste. Wystarczy, że zrobisz zakupy w naszej kwiaciarni, a za każde wydane 100 zł uzyskasz 1% zniżki na kolejne zamówienie. W ten sposób możesz pozyskać aż 10% stałego rabatu. Pamiętaj aby zalogować się zanim złożysz zamówienie. Ceny produktów na stronie obniżą się automatycznie.

Zobacz dlaczego klienci kochają naszą kwiaciarnię online

15.11.2021, 16:52
Autor: Ricardo

Bychawa

Niczym mnie nie zaskoczyły kwiaty, mniej więcej tego się spodziewałem

03.11.2021, 15:09
Autor: Benedykta

Łaszczów

Piękny bukiet alstromerii zachwycający, to był strzał w dziesiątke jeśli chodzi o zamówienie na imieniny. Ciocia zachwycona, kwiaty przede wszystkim świeże. Dodatki zbędne, delikatny papier zrobił robotę

27.10.2021, 14:53
Autor: Leontyna

Parczew

Wszystko profesjonalnie, fantastyczny kontakt z obsługą. Zamówienie zgodnie z życzeniem. Dziękuje adresaci mieli wspaniałą niespodziankę.. Powodzenia w przyszłości!

18.08.2021, 17:45
Autor: Blandyna

Łuchów

profesjonalnie i sympatycznie, z kwiatów wyczarowano mi cudo. Przepiękna kompozycja

09.08.2021, 11:54
Autor: Leo

Debrzno

Wydaje mi się że kwiaty były trochę opadnięte, ale sama realizacja bez żadnych zarzutów

05.08.2021, 17:18
Autor: Magdalena

Piechowice

bukiet był piekny a dostawa o czasie

29.07.2021, 12:02
Autor: Tośka

Wieleń

Kwiaty dotarły piękne i świeże <3

21.07.2021, 11:24
Autor: Walenty

Prabuty

Bardzo fajny bukiet tylko alstromerie faktycznie jak mini lilie zachwyciły adresatkę. Brak przybrania na plus, szary papier nie przytłacza bukietu, ale podkreśla urok samych kwiatów. Jestem zadowolony z realizacji

16.07.2021, 12:28
Autor: Denis

Wołów

Towar wysokiej jakości., ceny wysokie NO ALE COŚ ZA COŚ

14.07.2021, 12:12
Autor: Mietek

Zabłudów

Od lat korzystam z usług tej kwiaciarni i nigdy nie dali mi powodów do niezadowolenia. Pozdrawiam gorąco, stały klient.

06.07.2021, 16:21
Autor: Eugeniusz

Wyszków

Dziękuję za kwiaty. Rzetelna kwiaciarnia. Polecam.

31.05.2021, 15:44
Autor: Igor

Wiślica

Firma pełna profeska