Zapisz się do newslettera i otrzymaj 10% zniżki!

Niespodzianka

Dostawa 0 zł już w 2 godziny!

  • Zamówienie w 3 minuty
  • Zawsze świeże kwiaty
  • Darmowy bilecik z życzeniami
Opis wersji produktu

Kwiatowa niespodzianka składająca się ze świeżych i pięknych gerber, goździków i róż wprowadzi dodatkowe promienie słońca w życie obdarowanej przez Ciebie osoby. Napisz kilka słów od siebie, które napiszemy na bileciku.

Wielkość bukietu
Mały około 11 kwiatów plus przybranie
Średni około 14 kwiatów plus przybranie
Duży około 17 kwiatów plus przybranie
Bukiet przedstawiony na zdjęciu jest w wersji średniej.

Jakość naszych kwiatów gwarantują najlepsze lokalne kwiaciarnie w Polsce. Pod specjalne zamówienie przygotowują wyjątkowe kompozycje ze starannie wyselekcjonowanych i świeżych kwiatów, aby móc je doręczyć pod wskazany adres. Ze względu na rodzaj produktu oraz ograniczoną dostępność kwiatów w poszczególnych rejonach Polski kompozycja może różnić się od tej przedstawionej na zdjęciu.

Termin dostawy kwiatów

Zamówienia na doręczenie kwiatów przyjmujemy przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu. Jeśli chcesz, aby przesyłka dotarła jeszcze tego samego dnia, złóż zamówienie i dokonaj płatności najpóźniej do godziny 17 od poniedziałku do piątku, a w sobotę do godziny 15. Zlecenia na niedzielę muszą zostać złożone do godz 15 w sobotę. Zamówienia, które otrzymamy po podanych powyżej godzinach mogą zostać zrealizowane najszybciej w kolejnym dniu.

Składając zamówienie możesz wybrać dwugodzinny przedział czasowy. Pamiętaj, że jest to orientacyjna pora doręczenia przesyłki, jednak nasi kurierzy dokładają wszelkich starań aby w tym czasie adresat otrzymał bukiet.

Zamawiając kwiaty na pogrzeb podaj nam dokładną godzinę rozpoczęcia ceremonii, a my gwarantujemy dostawę na czas. Pamiętaj, że takie zamówienia przyjmujemy z jednodniowym wyprzedzeniem.

W takie dni jak Dzień Babci, Walentynki, Dzień Kobiet oraz Dzień Matki niestety nie ma możliwości wyboru dokładnego przedziału czasowego. Realizacja zamówień odbywa się w godzinach 8:00 - 22:00.

Rabat

Chcesz wysyłać bliskim kwiaty taniej? Zarejestruj się i uzyskaj nawet 10% rabatu.

Pozyskanie rabatu jest bardzo proste. Wystarczy, że zrobisz zakupy w naszej kwiaciarni, a za każde wydane 100 zł uzyskasz 1% zniżki na kolejne zamówienie. W ten sposób możesz pozyskać aż 10% stałego rabatu. Pamiętaj aby zalogować się zanim złożysz zamówienie. Ceny produktów na stronie obniżą się automatycznie.

Zobacz dlaczego klienci kochają naszą kwiaciarnię online

23.03.2021, 15:29
Autor:

Pyskowice

Babcia zachwycona niespodzianką, nie spodziewała się takiej kwiatowej przesyłki

22.03.2021, 11:51
Autor:

Tarnów

kwiaty spełniły moje oczekiwania

22.03.2021, 11:38
Autor:

jastrzebie zdroj

jestem zadowolony, polecam

18.03.2021, 12:04
Autor:

Pelplin

wszystko ok, kwiaty świeże dowiezione na czas. polecam :D

18.03.2021, 10:09
Autor:

Częstochowa

Zamówienie super. Świeże i piękne kwiatki doręczone na czas do Jubilatki.