Słodkie prezenty - Sprawdź

Pełnia lata

Dostawa 0 zł już od 2 godzin!*

  • Zamówienie w 3 minuty
  • Zawsze świeże kwiaty
  • Darmowy bilecik z życzeniami
Opis wersji produktu

Podaruj bliskim piękny letni bukiet pełen słońca. Bukiet złożony ze słoneczników to idealny pomysł na sprawienie niespodzianki każdego dnia. Pamiętaj, aby załączyć bilecik ze spersonalizowaną treścią.

Wielkość bukietu:
Mały 3 kwiaty plus przybranie
Średni 5 kwiatów plus przybranie
Duży 7 kwiatów plus przybranie
Bukiet przedstawiony na zdjęciu jest w wersji małej.

Jakość naszych kwiatów gwarantują najlepsze lokalne kwiaciarnie w Polsce. Pod specjalne zamówienie przygotowują wyjątkowe kompozycje ze starannie wyselekcjonowanych i świeżych kwiatów, aby móc je doręczyć pod wskazany adres. Ze względu na rodzaj produktu oraz ograniczoną dostępność kwiatów w poszczególnych rejonach Polski kompozycja może różnić się od tej przedstawionej na zdjęciu.

Termin dostawy produktu*

Zamówienia na doręczenie kwiatów przyjmujemy przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu. Jeśli chcesz, aby przesyłka dotarła jeszcze tego samego dnia, złóż zamówienie i dokonaj płatności najpóźniej do godziny 17 od poniedziałku do piątku, a w sobotę do godziny 15. Zlecenia na niedzielę muszą zostać złożone do godz 15 w sobotę. Zamówienia, które otrzymamy po podanych powyżej godzinach mogą zostać zrealizowane najszybciej w kolejnym dniu.

Składając zamówienie możesz wybrać dwugodzinny przedział czasowy. Pamiętaj, że jest to orientacyjna pora doręczenia przesyłki, jednak nasi kurierzy dokładają wszelkich starań aby w tym czasie adresat otrzymał bukiet.

Zamawiając kwiaty na pogrzeb podaj nam dokładną godzinę rozpoczęcia ceremonii, a my gwarantujemy dostawę na czas. Pamiętaj, że takie zamówienia przyjmujemy z jednodniowym wyprzedzeniem.

W takie dni jak Dzień Babci, Walentynki, Dzień Kobiet oraz Dzień Matki niestety nie ma możliwości wyboru dokładnego przedziału czasowego. Realizacja zamówień odbywa się w godzinach 8:00 - 22:00.

Kwiaty od ogrodnika wysyłamy w kartonie za pośrednictwem kuriera DHL. Zamówienia realizujemy od poniedziałku do piątku. Dostawa może odbyć się najszybciej w kolejnym dniu, jeżeli zamówienie zostanie złożone i opłacone do godziny 05:00 rano.

Zestawy prezentowe składające się ze słodyczy i alkoholi wysyłamy za pośrednictwem kuriera DHL. Zamówienia realizujemy od poniedziałku do piątku. Dostawa może odbyć się najszybciej w kolejnym dniu, jeżeli zamówienie zostanie złożone i opłacone do godziny 05:00 rano.

Rabat

Chcesz wysyłać bliskim kwiaty taniej? Zarejestruj się i uzyskaj nawet 10% rabatu.

Pozyskanie rabatu jest bardzo proste. Wystarczy, że zrobisz zakupy w naszej kwiaciarni, a za każde wydane 100 zł uzyskasz 1% zniżki na kolejne zamówienie. W ten sposób możesz pozyskać aż 10% stałego rabatu. Pamiętaj aby zalogować się zanim złożysz zamówienie. Ceny produktów na stronie obniżą się automatycznie.

Zobacz dlaczego klienci kochają naszą kwiaciarnię online

11.08.2021, 17:34
Autor: Alojza

Dobra

Polecam gorąco, bukiet był obłędny i przerósł moje oczekiwnaia. Przybranie cudownie uzupełniło całość. Przepiękna kompozycja

05.08.2021, 16:06
Autor: Oliwer

Poręba

Ładne świeże kwiaty, dostosowane pod moją prośbę

03.08.2021, 16:19
Autor: Kalina

Warta

Bukiet słoneczników który zamówiłam dla mojej mamy był naprawdę piękny i okazały. Obie z mamą byłyśmy bardzo mile zaskoczone. Pozdrawiam serdecznie i polecam wszystkim tę kwiaciarnię.

29.07.2021, 11:58
Autor: Bogusia

Mszczonów

Jestem bardzo wdzięczna za terminowe doręczenie kwiatów dla mojej mamy

29.07.2021, 11:22
Autor: Natasza

Wałcz

Kurier sympatyczny tak samo obsługa infolinii

19.07.2021, 12:13
Autor: Marian

Wieleń

Jestem bardzo zadowolony

14.07.2021, 12:07
Autor: Lidka

Dobrzany

Super kwiaciarnia, bukiet na dzień mamy bardzo się podobał

07.07.2021, 15:51
Autor: Iwona

Skoczów

Super kwiatki przyjechały bardzo szybko