Zapisz się do newslettera i otrzymaj 10% zniżki!

Bukiet pięknych słoneczników

Dostawa 0 zł już w 2 godziny!

Opis wersji produktu

Słoneczniki to zdecydowanie celebracja lata. Bardzo wyjątkowy bukiet słoneczników to perfekcyjny wybór kwiatów sezonowych na celebracje dla ważnej osoby. Sprezentuj miłość w żółtych odcieniach z okazji miłości.

Wielkość bukietu
Mały składa się z 3-5 kwiatów
Średni składa się z 6-7 kwiatów
Duży składa się z 8-9 kwiatów

Jakość naszych kwiatów gwarantują najlepsze lokalne kwiaciarnie w Polsce. Pod specjalne zamówienie przygotowują wyjątkowe kompozycje ze starannie wyselekcjonowanych i świeżych kwiatów, aby móc je doręczyć pod wskazany adres. Ze względu na rodzaj produktu oraz ograniczoną dostępność kwiatów w poszczególnych rejonach Polski kompozycja może różnić się od tej przedstawionej na zdjęciu.

Termin dostawy kwiatów

Zamówienia na doręczenie kwiatów przyjmujemy przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu. Jeśli chcesz, aby przesyłka dotarła jeszcze tego samego dnia, złóż zamówienie i dokonaj płatności najpóźniej do godziny 17 od poniedziałku do piątku, a w sobotę do godziny 15. Zlecenia na niedzielę muszą zostać złożone do godz 15 w sobotę. Zamówienia, które otrzymamy po podanych powyżej godzinach mogą zostać zrealizowane najszybciej w kolejnym dniu.

Składając zamówienie możesz wybrać dwugodzinny przedział czasowy. Pamiętaj, że jest to orientacyjna pora doręczenia przesyłki, jednak nasi kurierzy dokładają wszelkich starań aby w tym czasie adresat otrzymał bukiet.

Zamawiając kwiaty na pogrzeb podaj nam dokładną godzinę rozpoczęcia ceremonii, a my gwarantujemy dostawę na czas. Pamiętaj, że takie zamówienia przyjmujemy z jednodniowym wyprzedzeniem.

W takie dni jak Dzień Babci, Walentynki, Dzień Kobiet oraz Dzień Matki niestety nie ma możliwości wyboru dokładnego przedziału czasowego. Realizacja zamówień odbywa się w godzinach 8:00 - 22:00.

Rabat

Chcesz wysyłać bliskim kwiaty taniej? Zarejestruj się i uzyskaj nawet 10% rabatu.

Pozyskanie rabatu jest bardzo proste. Wystarczy, że zrobisz zakupy w naszej kwiaciarni, a za każde wydane 100 zł uzyskasz 1% zniżki na kolejne zamówienie. W ten sposób możesz pozyskać aż 10% stałego rabatu. Pamiętaj aby zalogować się zanim złożysz zamówienie. Ceny produktów na stronie obniżą się automatycznie.

Zobacz dlaczego klienci kochają naszą kwiaciarnię online

14.07.2021, 12:03
Autor:

szubin

urodzinowa niespodzianka dla mamy wyszla cudownie! Dziękujemy bardzo za idealną realizację!

Bukiet pięknych słoneczników Kwiaty
13.07.2021, 16:20
Autor:

LEDZINY

Dziękuje, wasze kwiaty są boskie!

Bukiet pięknych słoneczników Kwiaty
07.07.2021, 15:50
Autor:

Wronki

ekstra bukiet :p polecam

Bukiet pięknych słoneczników Kwiaty
06.07.2021, 16:35
Autor:

Krakow

Duży wybór kwiatów, każdy znajdzie coś dla siebie. Dostawa i świeżość kwiatów za każdym razem na wysokim poziomie :)

Bukiet pięknych słoneczników Kwiaty