Zapisz się do newslettera i otrzymaj 10% zniżki!

Zamów kwiaty na dziś
masz na to jeszcze:

Wiosenne kwiaty

Dostawa 0 zł już w 2 godziny!

Opis wersji produktu

Wybierz przepiękny bukiet wiosennych kwiatów idealnie sprawdzający się, jako prezent na każdą okazję! Bukiet składa się z kolorowych wiosennych kwiatów takich jak: róże, margerytki oraz goździki. Przybranie z zielonych liści podkreśli intensywność użytych kolorów. W darmowym bileciku dołączonym do kwiatów zostaw wiadomość dla obdarowywanej osoby.

Wielkość bukietu
Mały około 10 kwiatów plus przybranie
Średni około 13 kwiatów plus przybranie
Duży około 16 kwiatów plus przybranie
Bukiet przedstawiony na zdjęciu jest w wersji małej.

Jakość naszych kwiatów gwarantują najlepsze lokalne kwiaciarnie w Polsce. Pod specjalne zamówienie przygotowują wyjątkowe kompozycje ze starannie wyselekcjonowanych i świeżych kwiatów, aby móc je doręczyć pod wskazany adres. Ze względu na rodzaj produktu oraz ograniczoną dostępność kwiatów w poszczególnych rejonach Polski kompozycja może różnić się od tej przedstawionej na zdjęciu.

Termin dostawy produktu

Kwiaty mogą być doręczone przez kwiaciarnię LaFlora jeszcze tego samego dnia, najwcześniej w ciągu 2 godzin, jeżeli zamówienie zostanie złożone i opłacone od poniedziałku do piątku do godziny 17:00. Kwiaty mogą być doręczone w sobotę i niedzielę, jeżeli zamówienie zostanie złożone do soboty do godziny 15:00 i opłacone.

Rabat

RABAT nawet do 10% NA ZAWSZE Rabat można uzyskać na zawsze i na wszystkie produkty w kwiaciarni LaFlora. Aby go otrzymać wystarczy: - zarejestrować się / zalogować się w sklepie przed złożeniem zamówienia - następnie złożyć zamówienie na kwiaty poprzez stronę. Za każde 100 zł wydane w naszej kwiaciarni otrzymasz 1% rabatu.

Opinie klinetów