Słodkie prezenty - Sprawdź

Bukiet Kocham Cię

Dostawa 0 zł już od 2 godzin!*

  • Zamówienie w 3 minuty
  • Zawsze świeże kwiaty
  • Darmowy bilecik z życzeniami
Opis wersji produktu

Czerwone róże to wspaniały pomysł, aby przekazać swoje uczucia! Piękny bukiet 9 czerwonych róż z sercem z pewnością zaskoczy Twoją ukochaną. Zamów kwiaty z dostawą i udekoruj bliskiej osobie dzień kwiatami!

Wielkość bukietu z róż
Róże w wersji krótkie około 40cm
Róże w wersji średnie około 50-60cm
Róże w wersji długie około 70-80cm

Dostawa bukietu odbywa się przez lokalną kwiaciarnię lub DHL.

Jakość naszych kwiatów gwarantują najlepsze lokalne kwiaciarnie w Polsce. Pod specjalne zamówienie przygotowują wyjątkowe kompozycje ze starannie wyselekcjonowanych i świeżych kwiatów, aby móc je doręczyć pod wskazany adres. Ze względu na rodzaj produktu oraz ograniczoną dostępność kwiatów w poszczególnych rejonach Polski kompozycja może różnić się od tej przedstawionej na zdjęciu.

Termin dostawy produktu*

Zamówienia na doręczenie kwiatów przyjmujemy przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu. Jeśli chcesz, aby przesyłka dotarła jeszcze tego samego dnia, złóż zamówienie i dokonaj płatności najpóźniej do godziny 17 od poniedziałku do piątku, a w sobotę do godziny 15. Zlecenia na niedzielę muszą zostać złożone do godz 15 w sobotę. Zamówienia, które otrzymamy po podanych powyżej godzinach mogą zostać zrealizowane najszybciej w kolejnym dniu.

Składając zamówienie możesz wybrać dwugodzinny przedział czasowy. Pamiętaj, że jest to orientacyjna pora doręczenia przesyłki, jednak nasi kurierzy dokładają wszelkich starań aby w tym czasie adresat otrzymał bukiet.

Zamawiając kwiaty na pogrzeb podaj nam dokładną godzinę rozpoczęcia ceremonii, a my gwarantujemy dostawę na czas. Pamiętaj, że takie zamówienia przyjmujemy z jednodniowym wyprzedzeniem.

W takie dni jak Dzień Babci, Walentynki, Dzień Kobiet oraz Dzień Matki niestety nie ma możliwości wyboru dokładnego przedziału czasowego. Realizacja zamówień odbywa się w godzinach 8:00 - 22:00.

Kwiaty od ogrodnika wysyłamy w kartonie za pośrednictwem kuriera DHL. Zamówienia realizujemy od poniedziałku do piątku. Dostawa może odbyć się najszybciej w kolejnym dniu, jeżeli zamówienie zostanie złożone i opłacone do godziny 05:00 rano.

Zestawy prezentowe składające się ze słodyczy i alkoholi wysyłamy za pośrednictwem kuriera DHL. Zamówienia realizujemy od poniedziałku do piątku. Dostawa może odbyć się najszybciej w kolejnym dniu, jeżeli zamówienie zostanie złożone i opłacone do godziny 05:00 rano.

Rabat

Chcesz wysyłać bliskim kwiaty taniej? Zarejestruj się i uzyskaj nawet 10% rabatu.

Pozyskanie rabatu jest bardzo proste. Wystarczy, że zrobisz zakupy w naszej kwiaciarni, a za każde wydane 100 zł uzyskasz 1% zniżki na kolejne zamówienie. W ten sposób możesz pozyskać aż 10% stałego rabatu. Pamiętaj aby zalogować się zanim złożysz zamówienie. Ceny produktów na stronie obniżą się automatycznie.

Zobacz dlaczego klienci kochają naszą kwiaciarnię online

12.11.2021, 17:26
Autor: Ceryla

Konstancin Jeziorna

Kwiatuszki wprost prześliczne. Jeszcze nie widziałam aż tak głębokiego koloru czerwonych róż. To moje pierwsze zamówienie w tej kwiaciarni i na pewno nie ostatnie

03.11.2021, 16:48
Autor: Roger

Tuszyn

Róże świeże piękne i cena adekwatna

16.07.2021, 12:36
Autor: Melania

Dobrodzień

Bardzo elegancki bukiet. Czerwone róże piękne z dodatkami tak jak chciałam

13.07.2021, 15:49
Autor: Alfred

złocieniec

kupiłem bukiet dla ukochanej, dotarł z małym opóźnieniem, kwiaty długo stały i kobieta była zadowolona

23.03.2021, 12:18
Autor: Wojtek

Pyskowice

Super :-)

22.03.2021, 15:33
Autor: Bożena

Ostrów Lubelski

Nie pierwszy raz korzystam. Ufam laflora. Jeszcze mnie nie zawiedli

22.03.2021, 15:32
Autor: Agata

Wlen

Realizacja na 5+