Słodkie prezenty - Sprawdź

Bukiet Walentynkowy

Dostawa 0 zł już od 2 godzin!*

  • Zamówienie w 3 minuty
  • Zawsze świeże kwiaty
  • Darmowy bilecik z życzeniami
Opis wersji produktu

Zrób niespodziankę i podaruj bukiet na Walentynki osobie, którą kochasz. Zamów bukiet z czerwonych róż, a my dostarczymy go w Twoim imieniu. Dołącz bilecik i wyznaj miłość.

Wielkość bukietu
Mały składa się z 5-7 róż
Średni składa się z 9-13 róż
Duży składa się z 15-19 róż
Bukiet przedstawiony na zdjęciu jest w wersji średniej.

Dostawa bukietu odbywa się przez lokalną kwiaciarnię lub DHL.

Jakość naszych kwiatów gwarantują najlepsze lokalne kwiaciarnie w Polsce. Pod specjalne zamówienie przygotowują wyjątkowe kompozycje ze starannie wyselekcjonowanych i świeżych kwiatów, aby móc je doręczyć pod wskazany adres. Ze względu na rodzaj produktu oraz ograniczoną dostępność kwiatów w poszczególnych rejonach Polski kompozycja może różnić się od tej przedstawionej na zdjęciu.

Termin dostawy produktu*

Zamówienia na doręczenie kwiatów przyjmujemy przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu. Jeśli chcesz, aby przesyłka dotarła jeszcze tego samego dnia, złóż zamówienie i dokonaj płatności najpóźniej do godziny 17 od poniedziałku do piątku, a w sobotę do godziny 15. Zlecenia na niedzielę muszą zostać złożone do godz 15 w sobotę. Zamówienia, które otrzymamy po podanych powyżej godzinach mogą zostać zrealizowane najszybciej w kolejnym dniu.

Składając zamówienie możesz wybrać dwugodzinny przedział czasowy. Pamiętaj, że jest to orientacyjna pora doręczenia przesyłki, jednak nasi kurierzy dokładają wszelkich starań aby w tym czasie adresat otrzymał bukiet.

Zamawiając kwiaty na pogrzeb podaj nam dokładną godzinę rozpoczęcia ceremonii, a my gwarantujemy dostawę na czas. Pamiętaj, że takie zamówienia przyjmujemy z jednodniowym wyprzedzeniem.

W takie dni jak Dzień Babci, Walentynki, Dzień Kobiet oraz Dzień Matki niestety nie ma możliwości wyboru dokładnego przedziału czasowego. Realizacja zamówień odbywa się w godzinach 8:00 - 22:00.

Kwiaty od ogrodnika wysyłamy w kartonie za pośrednictwem kuriera DHL. Zamówienia realizujemy od poniedziałku do piątku. Dostawa może odbyć się najszybciej w kolejnym dniu, jeżeli zamówienie zostanie złożone i opłacone do godziny 05:00 rano.

Zestawy prezentowe składające się ze słodyczy i alkoholi wysyłamy za pośrednictwem kuriera DHL. Zamówienia realizujemy od poniedziałku do piątku. Dostawa może odbyć się najszybciej w kolejnym dniu, jeżeli zamówienie zostanie złożone i opłacone do godziny 05:00 rano.

Rabat

Chcesz wysyłać bliskim kwiaty taniej? Zarejestruj się i uzyskaj nawet 10% rabatu.

Pozyskanie rabatu jest bardzo proste. Wystarczy, że zrobisz zakupy w naszej kwiaciarni, a za każde wydane 100 zł uzyskasz 1% zniżki na kolejne zamówienie. W ten sposób możesz pozyskać aż 10% stałego rabatu. Pamiętaj aby zalogować się zanim złożysz zamówienie. Ceny produktów na stronie obniżą się automatycznie.

Zobacz dlaczego klienci kochają naszą kwiaciarnię online

08.11.2021, 13:37
Autor: Dzianis

Byczyna

Pozdrowienia dla wszystkich pracowników kwiaciarni

28.10.2021, 11:35
Autor: Gabriela

Trzebinia

Przepiękne kwiaty serdecznie polecam

15.07.2021, 17:53
Autor: Romana

Opole Lubelskie

Super niespodzianka, przyjaciółka bardzo zaskoczona, a ja cieszę się, że mogłam sprawić jej radośc na odległość

07.07.2021, 15:53
Autor: Aleksander

Zamość

Były drobne komplikacje, ale kwiaty dojechały i się podobały.

06.04.2021, 15:44
Autor: krzysztof B.

Toruń

Piękny bukiet walentynkowych róż dotarł na miejsce.

25.03.2021, 14:56
Autor: BRONISŁAWA

WYSOKIE MAZ

ŁADNY BUKIET ŚWIEŻYCH RÓŻ

25.03.2021, 14:50
Autor: iza

kluczbork

Bardzo bardzo dziękuję za realizacje dzisiejszej dostawy, mamusia byla zachwycona. Na pewno jeszcze nie raz u Państwa zamowie kwiatki.

22.03.2021, 12:19
Autor: Ryszard

Jaworzno

Bukiet róż zrobił wrażenie na mojej wybrance, dziękuje