Słodkie prezenty - Sprawdź

Zamów kwiaty na dziś
masz na to jeszcze:

Miłosne róże

Dostawa 0 zł już od 2 godzin!*

  • Zamówienie w 3 minuty
  • Zawsze świeże kwiaty
  • Darmowy bilecik z życzeniami
Opis wersji produktu

Przedstawiamy miłosny bukiet składający się z czerwonych róż. Zamów już teraz i przekonaj się, jak wiele radości możesz podarować bliskiej Ci osobie. Nasz kurier dostarczy kwiaty w Twoim imieniu.

Wielkość bukietu
Mały składa się z 5-7 róż
Średni składa się z 9-13 róż
Duży składa się z 15-19 róż
Bukiet przedstawiony na zdjęciu jest w wersji średniej.

Dostawa bukietu odbywa się przez lokalną kwiaciarnię lub DHL.

Jakość naszych kwiatów gwarantują najlepsze lokalne kwiaciarnie w Polsce. Pod specjalne zamówienie przygotowują wyjątkowe kompozycje ze starannie wyselekcjonowanych i świeżych kwiatów, aby móc je doręczyć pod wskazany adres. Ze względu na rodzaj produktu oraz ograniczoną dostępność kwiatów w poszczególnych rejonach Polski kompozycja może różnić się od tej przedstawionej na zdjęciu.

Termin dostawy produktu*

Zamówienia na doręczenie kwiatów przyjmujemy przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu. Jeśli chcesz, aby przesyłka dotarła jeszcze tego samego dnia, złóż zamówienie i dokonaj płatności najpóźniej do godziny 17 od poniedziałku do piątku, a w sobotę do godziny 15. Zlecenia na niedzielę muszą zostać złożone do godz 15 w sobotę. Zamówienia, które otrzymamy po podanych powyżej godzinach mogą zostać zrealizowane najszybciej w kolejnym dniu.

Składając zamówienie możesz wybrać dwugodzinny przedział czasowy. Pamiętaj, że jest to orientacyjna pora doręczenia przesyłki, jednak nasi kurierzy dokładają wszelkich starań aby w tym czasie adresat otrzymał bukiet.

Zamawiając kwiaty na pogrzeb podaj nam dokładną godzinę rozpoczęcia ceremonii, a my gwarantujemy dostawę na czas. Pamiętaj, że takie zamówienia przyjmujemy z jednodniowym wyprzedzeniem.

W takie dni jak Dzień Babci, Walentynki, Dzień Kobiet oraz Dzień Matki niestety nie ma możliwości wyboru dokładnego przedziału czasowego. Realizacja zamówień odbywa się w godzinach 8:00 - 22:00.

Kwiaty od ogrodnika wysyłamy w kartonie za pośrednictwem kuriera DHL. Zamówienia realizujemy od poniedziałku do piątku. Dostawa może odbyć się najszybciej w kolejnym dniu, jeżeli zamówienie zostanie złożone i opłacone do godziny 05:00 rano.

Zestawy prezentowe składające się ze słodyczy i alkoholi wysyłamy za pośrednictwem kuriera DHL. Zamówienia realizujemy od poniedziałku do piątku. Dostawa może odbyć się najszybciej w kolejnym dniu, jeżeli zamówienie zostanie złożone i opłacone do godziny 05:00 rano.

Rabat

Chcesz wysyłać bliskim kwiaty taniej? Zarejestruj się i uzyskaj nawet 10% rabatu.

Pozyskanie rabatu jest bardzo proste. Wystarczy, że zrobisz zakupy w naszej kwiaciarni, a za każde wydane 100 zł uzyskasz 1% zniżki na kolejne zamówienie. W ten sposób możesz pozyskać aż 10% stałego rabatu. Pamiętaj aby zalogować się zanim złożysz zamówienie. Ceny produktów na stronie obniżą się automatycznie.

Zobacz dlaczego klienci kochają naszą kwiaciarnię online

03.11.2021, 15:25
Autor: Angelika

Wyśmierzyce

dzięki za wysokojakościową realizację mojgo zamówienia

29.07.2021, 12:42
Autor: Kornel

Sosnicowice

Kurier trochę się spóźnił bo nie mógł trafić pod wyznaczony adres ale kwiaty wszystko zrekompensowały :D bardzo ładny bukiet, dziewczyna szczęsliwa!

15.07.2021, 16:17
Autor: Waleria

Bojanowo

Wielkie podziękowania dla kwiaciarni za realizację i za przepiękne kwiaty - koleżanka zachwycona, nic tylko polecać!

24.03.2021, 12:30
Autor: Krystian

Kargowa

Pełen wzrusz i miłość w oczach mojej kobiety na widok bukietu. Polecam kwiaciarnie

23.03.2021, 15:27
Autor: Przemek

Chęciny

Kwiaty 10/10

22.03.2021, 17:14
Autor: Bernard

Wronki

Dla kobiety mojego życia chciałem, najpiękniejsze kwiaty. Laflora spełniła moje oczekiwania, bukiet zachwycił moją ukochaną

17.03.2021, 16:45
Autor: Michał

Grajewo

Róże naprawdę robią wrażenie!!!!!