Zapisz się do newslettera i otrzymaj 10% zniżki!

Różana elegancja

Dostawa 0 zł już w 2 godziny!

Opis wersji produktu

Ofiaruj swojej sympatii niepowtarzalny bukiet róż. Ten czarujący pęk kwiatów będzie oryginalnym gestem miłości. Kwiaty zostały delikatnie udekorowane zielonym przybraniem, które podkreśla ich wyjątkową naturę.

Wielkość bukietu
Mały około 5-7 kwiatów plus przybranie
Średni około 9-12 kwiatów plus przybranie
Duży około 15-19 kwiatów plus przybranie
Bukiet przedstawiony na zdjęciu jest w wersji średniej.

Jakość naszych kwiatów gwarantują najlepsze lokalne kwiaciarnie w Polsce. Pod specjalne zamówienie przygotowują wyjątkowe kompozycje ze starannie wyselekcjonowanych i świeżych kwiatów, aby móc je doręczyć pod wskazany adres. Ze względu na rodzaj produktu oraz ograniczoną dostępność kwiatów w poszczególnych rejonach Polski kompozycja może różnić się od tej przedstawionej na zdjęciu.

Termin dostawy kwiatów

Zamówienia na doręczenie kwiatów przyjmujemy przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu. Jeśli chcesz, aby przesyłka dotarła jeszcze tego samego dnia, złóż zamówienie i dokonaj płatności najpóźniej do godziny 17 od poniedziałku do piątku, a w sobotę do godziny 15. Zlecenia na niedzielę muszą zostać złożone do godz 15 w sobotę. Zamówienia, które otrzymamy po podanych powyżej godzinach mogą zostać zrealizowane najszybciej w kolejnym dniu.

Składając zamówienie możesz wybrać dwugodzinny przedział czasowy. Pamiętaj, że jest to orientacyjna pora doręczenia przesyłki, jednak nasi kurierzy dokładają wszelkich starań aby w tym czasie adresat otrzymał bukiet.

Zamawiając kwiaty na pogrzeb podaj nam dokładną godzinę rozpoczęcia ceremonii, a my gwarantujemy dostawę na czas. Pamiętaj, że takie zamówienia przyjmujemy z jednodniowym wyprzedzeniem.

W takie dni jak Dzień Babci, Walentynki, Dzień Kobiet oraz Dzień Matki niestety nie ma możliwości wyboru dokładnego przedziału czasowego. Realizacja zamówień odbywa się w godzinach 8:00 - 22:00.

Rabat

Chcesz wysyłać bliskim kwiaty taniej? Zarejestruj się i uzyskaj nawet 10% rabatu.

Pozyskanie rabatu jest bardzo proste. Wystarczy, że zrobisz zakupy w naszej kwiaciarni, a za każde wydane 100 zł uzyskasz 1% zniżki na kolejne zamówienie. W ten sposób możesz pozyskać aż 10% stałego rabatu. Pamiętaj aby zalogować się zanim złożysz zamówienie. Ceny produktów na stronie obniżą się automatycznie.

Zobacz dlaczego klienci kochają naszą kwiaciarnię online

15.07.2021, 16:18
Autor:

Wieleń

Niesamowity bukiet, naprawdę kwiaty na żywo przentowały się lepiej niż na zdęciu. To niewiarygodne!!!

Różana elegancja Główna
06.07.2021, 16:37
Autor:

Olsztynek

Super serwis ;D

Różana elegancja Główna
29.03.2021, 14:06
Autor:

Brzeziny

Kolory trochę inne niż na zdjęciu, ale nawet ładniejsze

Różana elegancja Główna
25.03.2021, 14:54
Autor:

Lipsk

super, ekstra, wspaniale!!!!!!

Różana elegancja Główna
22.03.2021, 12:03
Autor:

Jadwiga

Zamawiałam kwiaty dla mojej cioci z okazji imienin, kwiaty przyjechały świeże w bardzo oryginalnym kolorze. Ciocia tak ładnych róz jeszcze nie dostała

Różana elegancja Główna
22.03.2021, 11:58
Autor:

Wleń

ekstra!

Różana elegancja Główna
17.03.2021, 12:12
Autor:

Kraków

Wszystko tak jak zamówiłem, żona zadowolona :)

Różana elegancja Główna