Słodkie prezenty - Sprawdź

Dziś znowu Cię zobaczę

Dostawa 0 zł już od 2 godzin!*

  • Zamówienie w 3 minuty
  • Zawsze świeże kwiaty
  • Darmowy bilecik z życzeniami
Opis wersji produktu

Podaruj bukiet czerwonych róż osobie na której Ci zależy! W tym bukiecie klasyczne czerwone róże z dodatkiem santini i eukaliptusa wyglądają niezwykle elegancko. Wyraź swoje uczucia kwiatami i treścią zamieszczoną w bileciku.

Wielkość bukietu
Mały od 5 do 7 kwiatów plus przybranie
Średni od 9 do 13 kwiatów plus przybranie
Duży od 15 do 19 kwiatów plus przybranie
Bukiet przedstawiony na zdjęciu jest w wersji średniej.

Jakość naszych kwiatów gwarantują najlepsze lokalne kwiaciarnie w Polsce. Pod specjalne zamówienie przygotowują wyjątkowe kompozycje ze starannie wyselekcjonowanych i świeżych kwiatów, aby móc je doręczyć pod wskazany adres. Ze względu na rodzaj produktu oraz ograniczoną dostępność kwiatów w poszczególnych rejonach Polski kompozycja może różnić się od tej przedstawionej na zdjęciu.

Termin dostawy produktu*

Zamówienia na doręczenie kwiatów przyjmujemy przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu. Jeśli chcesz, aby przesyłka dotarła jeszcze tego samego dnia, złóż zamówienie i dokonaj płatności najpóźniej do godziny 17 od poniedziałku do piątku, a w sobotę do godziny 15. Zlecenia na niedzielę muszą zostać złożone do godz 15 w sobotę. Zamówienia, które otrzymamy po podanych powyżej godzinach mogą zostać zrealizowane najszybciej w kolejnym dniu.

Składając zamówienie możesz wybrać dwugodzinny przedział czasowy. Pamiętaj, że jest to orientacyjna pora doręczenia przesyłki, jednak nasi kurierzy dokładają wszelkich starań aby w tym czasie adresat otrzymał bukiet.

Zamawiając kwiaty na pogrzeb podaj nam dokładną godzinę rozpoczęcia ceremonii, a my gwarantujemy dostawę na czas. Pamiętaj, że takie zamówienia przyjmujemy z jednodniowym wyprzedzeniem.

W takie dni jak Dzień Babci, Walentynki, Dzień Kobiet oraz Dzień Matki niestety nie ma możliwości wyboru dokładnego przedziału czasowego. Realizacja zamówień odbywa się w godzinach 8:00 - 22:00.

Kwiaty od ogrodnika wysyłamy w kartonie za pośrednictwem kuriera DHL. Zamówienia realizujemy od poniedziałku do piątku. Dostawa może odbyć się najszybciej w kolejnym dniu, jeżeli zamówienie zostanie złożone i opłacone do godziny 05:00 rano.

Zestawy prezentowe składające się ze słodyczy i alkoholi wysyłamy za pośrednictwem kuriera DHL. Zamówienia realizujemy od poniedziałku do piątku. Dostawa może odbyć się najszybciej w kolejnym dniu, jeżeli zamówienie zostanie złożone i opłacone do godziny 05:00 rano.

Rabat

Chcesz wysyłać bliskim kwiaty taniej? Zarejestruj się i uzyskaj nawet 10% rabatu.

Pozyskanie rabatu jest bardzo proste. Wystarczy, że zrobisz zakupy w naszej kwiaciarni, a za każde wydane 100 zł uzyskasz 1% zniżki na kolejne zamówienie. W ten sposób możesz pozyskać aż 10% stałego rabatu. Pamiętaj aby zalogować się zanim złożysz zamówienie. Ceny produktów na stronie obniżą się automatycznie.

Zobacz dlaczego klienci kochają naszą kwiaciarnię online

12.11.2021, 17:30
Autor: Violeta

Piotrków Kujawski

Polecam.

03.11.2021, 14:56
Autor: Radomir

Iłowa

To jedna z lepszych kwiaciarni z jakich korzystałem

02.11.2021, 17:21
Autor: Lechosław

Ełk

Śliczny bukiecik jestem zadowolony i polecam dalej

10.08.2021, 11:50
Autor: Liwia

Lubraniec

Niespodzianka urodzinowa wyszła nawet lepiej niż się spodziewałam. Kurier nie zdradził zawartości przesyłki a jubilatka bardzo ucieszyła się z prezentu. Bukiet podobno stał bardzo długo co świadczy o dobrej jakości kwiatów. Dziękuję bardzo.

16.07.2021, 12:22
Autor: Juliusz

Miechów

Zawsze wybieram tę kwiaciarnię, nigdy się nie zawiodłem

13.07.2021, 16:41
Autor: Bruno

Bardo

Wszystko super kwiaty pierwszej świeżości

26.03.2021, 12:02
Autor: dominooo

barczewo

mocna piąteczka ode mnie ;)

23.03.2021, 14:37
Autor: Kacper

Ogrodzieniec

kwiaty do dziewczyny dotarly godzinę szybciej niż zaplanowana dostawa ale to nawet lepiej :))

22.03.2021, 13:47
Autor: Piotrek

Puławy

polecam

19.03.2021, 16:46
Autor: ZYGMUNT

NOWY SĄCZ

Bardzo dziękuję obsłudze kwiaciarni za doskonałą realizację mojego zamówienia. Łączę pozdrowienia.