Kosze prezentowe - Zobacz

Żółte tulipany 25, 35, 50 sztuk

Dostawa 0 zł już od 2 godzin!*

 • Produkt sezonowy
 • Dostawa kurierem DHL
 • Dostawa w całej Polsce
Opis wersji produktu

Tulipany to oznaka budzącej się do życia przyrody i nadchodzącej wiosny. Te wdzięczne, żółte kwiaty są gwarancją uśmiechu na twarzy każdej kobiety! Rozweselają wnętrze pomieszczenia, kiedy za oknem trwa jeszcze pochmurna, deszczowa szaruga. Żółte tulipany można podarować niemal każdemu, ponieważ ich symbolika związana jest z ciepłem, radością oraz nadzieją. Świeże tulipany prosto od ogrodnika, potrafią cieszyć oko nawet przez kilkanaście dni! Kwiaty ścinane są tuż przed wysyłką, co tylko przedłuża ich świeżość. Obdaruj wartościową osobę zestawieniem 25, 35, czy nawet 50 tulipanów, dołącz do bukietu spersonalizowany bilecik i miej pewność, że ta efektowna, żółta odmiana z pewnością skąpie serca Twoich bliskich swoim słonecznym blaskiem! Dołącz spersonalizowany bilecik, a my dostarczymy starannie zabezpieczoną przesyłkę naszą firmą kurierską DHL pod wskazany przez Ciebie adres.

Wielkość bukietu
Mały 25 kwiatów
Średni 35 kwiatów
Duży 50 kwiatów
Bukiet przedstawiony na zdjęciu jest w wersji małej.

Warto wiedzieć

 • Świeże kwiaty prosto od ogrodnika, najwyższej jakości.
 • Bukiet pięknie zapakowany na prezent, gotowy do wręczenia.
 • Bukiet zabezpieczony w karton przystosowany do transportu kwiatów.
 • Darmowa dostawa na terenie całej Polski.
 • Zamówiony bukiet doręczymy kurierem DHL na wybraną datę i pod wskazany adres.
 • Do bukietu możesz dodać własne życzenia.
 • Bukiety komponowane z dbałością o detale.
 • Opakowanie jest biodegradowalne. Dbasz o środowisko.

Termin dostawy kwiatów*

Zamówienia na doręczenie kwiatów przyjmujemy przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu. Jeśli chcesz, aby przesyłka dotarła jeszcze tego samego dnia, złóż zamówienie i dokonaj płatności najpóźniej do godziny 17 od poniedziałku do piątku, a w sobotę do godziny 15. Zlecenia na niedzielę muszą zostać złożone do godz 15 w sobotę. Zamówienia, które otrzymamy po podanych powyżej godzinach mogą zostać zrealizowane najszybciej w kolejnym dniu.

Składając zamówienie możesz wybrać dwugodzinny przedział czasowy. Pamiętaj, że jest to orientacyjna pora doręczenia przesyłki, jednak nasi kurierzy dokładają wszelkich starań aby w tym czasie adresat otrzymał bukiet.

Zamawiając kwiaty na pogrzeb podaj nam dokładną godzinę rozpoczęcia ceremonii, a my gwarantujemy dostawę na czas. Pamiętaj, że takie zamówienia przyjmujemy z jednodniowym wyprzedzeniem.

W takie dni jak Dzień Babci, Walentynki, Dzień Kobiet oraz Dzień Matki niestety nie ma możliwości wyboru dokładnego przedziału czasowego. Realizacja zamówień odbywa się w godzinach 8:00 - 22:00.

Rabat

Chcesz wysyłać bliskim kwiaty taniej? Zarejestruj się i uzyskaj nawet 10% rabatu.

Pozyskanie rabatu jest bardzo proste. Wystarczy, że zrobisz zakupy w naszej kwiaciarni, a za każde wydane 100 zł uzyskasz 1% zniżki na kolejne zamówienie. W ten sposób możesz pozyskać aż 10% stałego rabatu. Pamiętaj aby zalogować się zanim złożysz zamówienie. Ceny produktów na stronie obniżą się automatycznie.