WSPÓLNIE POMAGAMY ERYKOWI

Kolorowe tulipany

Dostawa 0 zł już od 2 godzin!*

  • Zawsze świeże kwiaty
  • Darmowy bilecik z życzeniami
  • Produkt sezonowy
Opis wersji produktu

Zaskocz bukietem kolorowych tulipanów! Tulipany to wiosenne kwiaty, które swoją prostotą urzekają niemalże każdego. Dołączając do bukietu bilecik możesz złożyć życzenia na urodziny, imieniny lub inną okazję.

Wielkość bukietu z tulipanów
Mały 11 kwiatów plus kokarda
Średni 18 kwiatów plus kokarda
Duży 25 kwiatów plus kokarda
Kolor tulipanów uzależniony jest od dostępności.

Jakość naszych kwiatów gwarantują najlepsze lokalne kwiaciarnie w Polsce. Pod specjalne zamówienie przygotowują wyjątkowe kompozycje ze starannie wyselekcjonowanych i świeżych kwiatów, aby móc je doręczyć pod wskazany adres. Ze względu na rodzaj produktu oraz ograniczoną dostępność kwiatów w poszczególnych rejonach Polski kompozycja może różnić się od tej przedstawionej na zdjęciu.

Termin dostawy kwiatów*

Zamówienia na doręczenie kwiatów przyjmujemy przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu. Jeśli chcesz, aby przesyłka dotarła jeszcze tego samego dnia, złóż zamówienie i dokonaj płatności najpóźniej do godziny 17 od poniedziałku do piątku, a w sobotę do godziny 15. Zlecenia na niedzielę muszą zostać złożone do godz 15 w sobotę. Zamówienia, które otrzymamy po podanych powyżej godzinach mogą zostać zrealizowane najszybciej w kolejnym dniu.

Składając zamówienie możesz wybrać dwugodzinny przedział czasowy. Pamiętaj, że jest to orientacyjna pora doręczenia przesyłki, jednak nasi kurierzy dokładają wszelkich starań aby w tym czasie adresat otrzymał bukiet.

Zamawiając kwiaty na pogrzeb podaj nam dokładną godzinę rozpoczęcia ceremonii, a my gwarantujemy dostawę na czas. Pamiętaj, że takie zamówienia przyjmujemy z jednodniowym wyprzedzeniem.

W takie dni jak Dzień Babci, Walentynki, Dzień Kobiet oraz Dzień Matki niestety nie ma możliwości wyboru dokładnego przedziału czasowego. Realizacja zamówień odbywa się w godzinach 8:00 - 22:00.

Rabat

Chcesz wysyłać bliskim kwiaty taniej? Zarejestruj się i uzyskaj nawet 10% rabatu.

Pozyskanie rabatu jest bardzo proste. Wystarczy, że zrobisz zakupy w naszej kwiaciarni, a za każde wydane 100 zł uzyskasz 1% zniżki na kolejne zamówienie. W ten sposób możesz pozyskać aż 10% stałego rabatu. Pamiętaj aby zalogować się zanim złożysz zamówienie. Ceny produktów na stronie obniżą się automatycznie.

Zobacz dlaczego klienci kochają naszą kwiaciarnię online

25.03.2021, 16:25
Autor:

Gryfów Śląski

Miło, sprawnie i profesjonalnie

25.03.2021, 15:19
Autor:

Przemków

Serdecznie dziękuję za doskonałą realizację mojego zamówienia

22.03.2021, 12:22
Autor:

Włocławek

Mimo że nie jestem skomputeryzowana, obsługa bardzo pomogła przy złozeniu zamówienia. Pozdrowienia od wnuczka piszącego tą opinie :)))

22.03.2021, 12:02
Autor:

Słupsk

Szybka realizacja i przystępne ceny. Jestem zadowolony z usługi

19.03.2021, 14:50
Autor:

Myśliborz

Wszystko ok

17.03.2021, 12:21
Autor:

Kościerzyna

Jestem zadowolony z usługi. Polecam