Słodkie prezenty - Sprawdź

Bukiet dla Ciebie

Dostawa 0 zł już od 2 godzin!*

  • Zamówienie w 3 minuty
  • Darmowy bilecik z życzeniami
  • Produkt sezonowy
Opis wersji produktu

Wybierz wiosenny bukiet kwiatów i podaruj komuś radość! Połączenie wiosennych tulipanów z goździkami jest niebanalnym i zaskakującym pomysłem. Zostaw wiadomość na bileciku i spraw bliskiej osobie niespodziankę.

Wielkość bukietu
Mały od 5 do 7 kwiatów
Średni od 9 do 13 kwiatów
Duży od 15 do 19 kwiatów
Bukiet przedstawiony na zdjęciu jest w wersji średniej.

Jakość naszych kwiatów gwarantują najlepsze lokalne kwiaciarnie w Polsce. Pod specjalne zamówienie przygotowują wyjątkowe kompozycje ze starannie wyselekcjonowanych i świeżych kwiatów, aby móc je doręczyć pod wskazany adres. Ze względu na rodzaj produktu oraz ograniczoną dostępność kwiatów w poszczególnych rejonach Polski kompozycja może różnić się od tej przedstawionej na zdjęciu.

Termin dostawy produktu*

Zamówienia na doręczenie kwiatów przyjmujemy przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu. Jeśli chcesz, aby przesyłka dotarła jeszcze tego samego dnia, złóż zamówienie i dokonaj płatności najpóźniej do godziny 17 od poniedziałku do piątku, a w sobotę do godziny 15. Zlecenia na niedzielę muszą zostać złożone do godz 15 w sobotę. Zamówienia, które otrzymamy po podanych powyżej godzinach mogą zostać zrealizowane najszybciej w kolejnym dniu.

Składając zamówienie możesz wybrać dwugodzinny przedział czasowy. Pamiętaj, że jest to orientacyjna pora doręczenia przesyłki, jednak nasi kurierzy dokładają wszelkich starań aby w tym czasie adresat otrzymał bukiet.

Zamawiając kwiaty na pogrzeb podaj nam dokładną godzinę rozpoczęcia ceremonii, a my gwarantujemy dostawę na czas. Pamiętaj, że takie zamówienia przyjmujemy z jednodniowym wyprzedzeniem.

W takie dni jak Dzień Babci, Walentynki, Dzień Kobiet oraz Dzień Matki niestety nie ma możliwości wyboru dokładnego przedziału czasowego. Realizacja zamówień odbywa się w godzinach 8:00 - 22:00.

Kwiaty od ogrodnika wysyłamy w kartonie za pośrednictwem kuriera DHL. Zamówienia realizujemy od poniedziałku do piątku. Dostawa może odbyć się najszybciej w kolejnym dniu, jeżeli zamówienie zostanie złożone i opłacone do godziny 05:00 rano.

Zestawy prezentowe składające się ze słodyczy i alkoholi wysyłamy za pośrednictwem kuriera DHL. Zamówienia realizujemy od poniedziałku do piątku. Dostawa może odbyć się najszybciej w kolejnym dniu, jeżeli zamówienie zostanie złożone i opłacone do godziny 05:00 rano.

Rabat

Chcesz wysyłać bliskim kwiaty taniej? Zarejestruj się i uzyskaj nawet 10% rabatu.

Pozyskanie rabatu jest bardzo proste. Wystarczy, że zrobisz zakupy w naszej kwiaciarni, a za każde wydane 100 zł uzyskasz 1% zniżki na kolejne zamówienie. W ten sposób możesz pozyskać aż 10% stałego rabatu. Pamiętaj aby zalogować się zanim złożysz zamówienie. Ceny produktów na stronie obniżą się automatycznie.

Zobacz dlaczego klienci kochają naszą kwiaciarnię online

25.03.2021, 16:26
Autor: Klara

Szczecinek

Ciekawe kompozycje, duży wybór kwiatów

24.03.2021, 12:29
Autor: Tosia

Łęczna

Kwiaty ładne, kurier dojechał o czasie

22.03.2021, 17:53
Autor: Łucja

Praszka

Skorzystałam już kilkukrotnie i wszystko ok.. Pozdrawiam

22.03.2021, 11:40
Autor: maciej

tarnów

polecam

19.03.2021, 16:48
Autor: MARIA

Pabianice

Kwiatki przepiękne, obsługa miła i pomocna. Dziękuję za wszystko, na pewno nie było to moje ostatnie zamówienie.

18.03.2021, 15:14
Autor: Natalia

Żyrardów

Tam gdzie konkurencja zawiodła, tam laflora dała radę. Na pewno nie jeden raz skorzystam!