Słodkie prezenty - Sprawdź

Zamów kwiaty teraz.
Dostawa na dzień:

Czerwone tulipany

Dostawa 0 zł już od 2 godzin!*

Opis wersji produktu

Bukiet tulipanów w kolorze miłości to cudowna niespodzianka dla bliskiej osoby! Przepiękne czerwone tulipany sprawdzą się jako prezent na Walentynki, rocznicę lub urodziny. Do kwiatów dołączony jest bilecik z Twoimi życzeniami.

Wielkość bukietu z tulipanów
Mały: 11 kwiatów plus kokarda
Średni: 18 kwiatów plus kokarda
Duży: 25 kwiatów plus kokarda

Dostawa bukietu odbywa się przez lokalną kwiaciarnię lub DHL.

Jakość naszych kwiatów gwarantują najlepsze lokalne kwiaciarnie w Polsce. Pod specjalne zamówienie przygotowują wyjątkowe kompozycje ze starannie wyselekcjonowanych i świeżych kwiatów, aby móc je doręczyć pod wskazany adres. Ze względu na rodzaj produktu oraz ograniczoną dostępność kwiatów w poszczególnych rejonach Polski kompozycja może różnić się od tej przedstawionej na zdjęciu.

Termin dostawy produktu*

Zamówienia na doręczenie kwiatów przyjmujemy przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu. Jeśli chcesz, aby przesyłka dotarła jeszcze tego samego dnia, złóż zamówienie i dokonaj płatności najpóźniej do godziny 17 od poniedziałku do piątku, a w sobotę do godziny 15. Zlecenia na niedzielę muszą zostać złożone do godz 15 w sobotę. Zamówienia, które otrzymamy po podanych powyżej godzinach mogą zostać zrealizowane najszybciej w kolejnym dniu.

Składając zamówienie możesz wybrać dwugodzinny przedział czasowy. Pamiętaj, że jest to orientacyjna pora doręczenia przesyłki, jednak nasi kurierzy dokładają wszelkich starań aby w tym czasie adresat otrzymał bukiet.

Zamawiając kwiaty na pogrzeb podaj nam dokładną godzinę rozpoczęcia ceremonii, a my gwarantujemy dostawę na czas. Pamiętaj, że takie zamówienia przyjmujemy z jednodniowym wyprzedzeniem.

W takie dni jak Dzień Babci, Walentynki, Dzień Kobiet oraz Dzień Matki niestety nie ma możliwości wyboru dokładnego przedziału czasowego. Realizacja zamówień odbywa się w godzinach 8:00 - 22:00.

Kwiaty od ogrodnika wysyłamy w kartonie za pośrednictwem kuriera DHL. Zamówienia realizujemy od poniedziałku do piątku. Dostawa może odbyć się najszybciej w kolejnym dniu, jeżeli zamówienie zostanie złożone i opłacone do godziny 05:00 rano.

Zestawy prezentowe składające się ze słodyczy i alkoholi wysyłamy za pośrednictwem kuriera DHL. Zamówienia realizujemy od poniedziałku do piątku. Dostawa może odbyć się najszybciej w kolejnym dniu, jeżeli zamówienie zostanie złożone i opłacone do godziny 05:00 rano.

Rabat

Chcesz wysyłać bliskim kwiaty taniej? Zarejestruj się i uzyskaj nawet 10% rabatu.

Pozyskanie rabatu jest bardzo proste. Wystarczy, że zrobisz zakupy w naszej kwiaciarni, a za każde wydane 100 zł uzyskasz 1% zniżki na kolejne zamówienie. W ten sposób możesz pozyskać aż 10% stałego rabatu. Pamiętaj aby zalogować się zanim złożysz zamówienie. Ceny produktów na stronie obniżą się automatycznie.

Zobacz dlaczego klienci kochają naszą kwiaciarnię online

02.04.2021, 19:28
Autor: Marzena �.

Prostki

Dziękuję za pełen profesjonalizm i szybkie dostarczenie kwiatów. Moja mama była zachwycona pięknym, świeżym bukietem kwiatów. Polecam w 100% kwiaciarnię LAFLORA. Pozdrawiam.

23.03.2021, 15:46
Autor: Henryk

Myślibórz

Dziękuję. I gratuluję profesjonalizmu. Pozdrawiam

22.03.2021, 17:40
Autor: Karolina

Sepopol

Obsługa przesympatyczna. Wykonanie uslugi 10/10

22.03.2021, 12:11
Autor: Irena

Inowrocław

To był mój pierwszy raz z tą firmą, skorzystam ponownie

17.03.2021, 16:40
Autor: Izka

Mierzyn

Otrzymałam od męża te piękne tulipany w Dzień Kobiet i byłam zachwycona. Rzetelna firma, usługi na najwyższym poziomie, polecam.