Kosze prezentowe - Zobacz

Żółte tulipany

Dostawa 0 zł już od 2 godzin!*

  • Zawsze świeże kwiaty
  • Darmowy bilecik z życzeniami
  • Produkt sezonowy
Opis wersji produktu

Podaruj odrobinę słońca wybierając żółte tulipany! Bukiet żółtych tulipanów to idealny pomysł na życzenie komuś miłego dnia, złożenie życzeń czy pogratulowanie. Do kwiatów dołączony jest bilecik z Twoją wiadomością.

Wielkość bukietu z tulipanów
Mały: 11 kwiatów
Średni: 18 kwiatów
Duży: 25 kwiatów

Jakość naszych kwiatów gwarantują najlepsze lokalne kwiaciarnie w Polsce. Pod specjalne zamówienie przygotowują wyjątkowe kompozycje ze starannie wyselekcjonowanych i świeżych kwiatów, aby móc je doręczyć pod wskazany adres. Ze względu na rodzaj produktu oraz ograniczoną dostępność kwiatów w poszczególnych rejonach Polski kompozycja może różnić się od tej przedstawionej na zdjęciu.

Termin dostawy kwiatów*

Zamówienia na doręczenie kwiatów przyjmujemy przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu. Jeśli chcesz, aby przesyłka dotarła jeszcze tego samego dnia, złóż zamówienie i dokonaj płatności najpóźniej do godziny 17 od poniedziałku do piątku, a w sobotę do godziny 15. Zlecenia na niedzielę muszą zostać złożone do godz 15 w sobotę. Zamówienia, które otrzymamy po podanych powyżej godzinach mogą zostać zrealizowane najszybciej w kolejnym dniu.

Składając zamówienie możesz wybrać dwugodzinny przedział czasowy. Pamiętaj, że jest to orientacyjna pora doręczenia przesyłki, jednak nasi kurierzy dokładają wszelkich starań aby w tym czasie adresat otrzymał bukiet.

Zamawiając kwiaty na pogrzeb podaj nam dokładną godzinę rozpoczęcia ceremonii, a my gwarantujemy dostawę na czas. Pamiętaj, że takie zamówienia przyjmujemy z jednodniowym wyprzedzeniem.

W takie dni jak Dzień Babci, Walentynki, Dzień Kobiet oraz Dzień Matki niestety nie ma możliwości wyboru dokładnego przedziału czasowego. Realizacja zamówień odbywa się w godzinach 8:00 - 22:00.

Rabat

Chcesz wysyłać bliskim kwiaty taniej? Zarejestruj się i uzyskaj nawet 10% rabatu.

Pozyskanie rabatu jest bardzo proste. Wystarczy, że zrobisz zakupy w naszej kwiaciarni, a za każde wydane 100 zł uzyskasz 1% zniżki na kolejne zamówienie. W ten sposób możesz pozyskać aż 10% stałego rabatu. Pamiętaj aby zalogować się zanim złożysz zamówienie. Ceny produktów na stronie obniżą się automatycznie.

Zobacz dlaczego klienci kochają naszą kwiaciarnię online

18.03.2022, 17:25
Autor:

Rzuchow

Bardzo polecam! Swietna komunikacja przez chat. Bukiet byl podobno piekny, ze swiezymi kwiatami, ktore na pewno dlugo postoja. Na 100% skorzystam znowu. Dziekuje!

22.03.2021, 12:24
Autor:

Kalisz

Zamówiłam kwiaty na dzień kobiet do najważniejszych kobiet w moim zyciu - mamy babci i siostry. Realizacja bez zarzutu!!!

22.03.2021, 11:40
Autor:

Włocławek

Za każdym razem wszystko super. Stały klient.

18.03.2021, 15:50
Autor:

Lublin

Tulipany super, realizacja bez zastrzeżeń