Słodkie prezenty - Sprawdź

Lato każdemu z nas kojarzy się z wakacjami. To okres, kiedy Polacy najczęściej biorą urlop, by wyjechać z dala od miejskiego zgiełku lub po prostu chcą odpocząć. To również czas, w którym wydawać by się mogło, że wszystkie kwiatowe święta są już za nami. Nic bardziej mylnego, bo nadal nasi najbliżsi oraz znajomi obchodzą urodziny, imieniny, biorą ślub lub może wypaść niespodziewana okazja, na przykład komuś urodzi się im dziecko. Niezależnie od tego, czy chcesz komuś złożyć życzenia urodzinowe lub pogratulować, kwiaty są dobre na każdą okazję, dlatego, jeśli szukasz pomysłu na prezent, zastanów się nad bukietem kwiatów. Lato obfituje w wiele pięknych sezonowych kwiatów, więc jest z czego wybierać: słoneczniki, lilie, alstromerie, róże oraz wiele innych.

Bardzo często w okresie letnim jesteśmy daleko od najbliższych, którzy obchodzą w tym czasie jakąś szczególną okazję. Urlop i duża odległość nie musi być przeszkodą, aby podarować komuś kwiaty i złożyć mu życzenia. Z pomocą przychodzi kwiaciarnia internetowa LaFlora, dzięki której możesz wysłać kwiaty z dowolnego miejsca na świecie. Wystarczy, że wybierzesz bukiet, złożysz i opłacisz zamówienie na stronie, a my zajmiemy się całą resztą. Kwiaty na lato to zawsze ciekawy pomysł, dlatego jeśli nie do końca wiesz, jakie kwiaty wybrać latem na prezent, przygotowaliśmy zestawienie top 5 bukietów na lato, które w szczególności polecamy w okresie letnim.

1. Bukiet słoneczników

Bukiet słoneczników

 
Słoneczniki to kwiaty, które w szczególności królują w okresie wakacyjnym, dlatego to idealne kwiaty na lato do podarowania komuś w ramach urodzin, imienin lub każdej innej dowolnej okazji. Kwiaty te mają jednak podwójne znaczenie i jednocześnie mogą oznaczać dumę, pychę i niewdzięczność, a także szczęście i zabawę. Najczęściej jednak słoneczniki niosą za sobą prostą informację „Lubię Cię”, dlatego są one uniwersalnymi kwiatami. Bukiet słoneczników przybranych fioletowymi sezonowymi dodatkami na pewno wprawi obdarowaną osobę w wakacyjny nastrój!

2. Bukiet Eksplozja kolorów

Eksplozja kolorów

 
Czyż nie ma piękniejszego bukietu od tego skomponowanego z kilku gatunków kwiatów, które dodatkowo zachwycają bogactwem barw? Bukiet Eksplozja kolorów to nasza odpowiedź na to pytanie. Znajdziecie w nim aż 5 rodzajów kwiatów: róże, goździki, alstromerie, gerbery oraz margerytki, które dodatkowo przybrane są zielonymi liśćmi. Dzięki swojej różnorodności zarówno kwiatowej, jak i kolorystycznej, bardzo często wybierany jest jako prezent na wiele okazji, dlatego polecamy go również latem. Do bukietu możesz dołączyć bilecik z dowolną treścią, dzięki czemu osoba obdarowana będzie wiedziała, komu podziękować za niespodziewaną kwiatową przesyłkę.

3. Bukiet z lilii

Bukiet z lilii


Oprócz słoneczników latem swój prom wiodą również lilie. W sezonie letnim są łatwiej dostępne i co najważniejsze, można je dostać w wielu pięknych wersjach kolorystycznych, dzięki czemu możesz wielokrotnie zaskakiwać najbliższą Ci osobę kompozycjami z lilii. Lilie to szlachetne kwiaty o zachwycającym wyglądzie oraz zapachu, a ich znaczenie jest równie piękne, jak one same: główna symbolika lilii to piękno i delikatność. Oczywiście, w zależności od koloru kwiatów ich znaczenie może się różnić, dlatego warto zapoznać się z symboliką i mową kwiatów. W bukiecie z lilii połączone są z różami w tym samym kolorze oraz pasującymi do całości sezonowymi dodatkami.

4. Kwiaty dotyk zmysłowości

Dotyk zmysłowości


Bukiet dotyk zmysłowości to idealna propozycja dla osób ceniących sobie pastelowe kolory. Do jego skomponowania florystka używa różowych róż, alstromerii, zwanych inaczej liliami Inków i goździków w jasnych kolorach, które owinięte są od spodu zielonymi liśćmi i kolorowym papierem. Wszystkie te kwiaty pięknie się ze sobą łączą i tworzą zgodną całość. Bukiet ten idealnie sprawdzi się jako prezent w letnie dni i z całą pewnością wywoła szczery uśmiech na twarzy obdarowanego.

5. Bukiet Pełnia lata

Pełnia lata


Na koniec naszego zestawienia mamy do polecenia jeszcze jeden bukiet ze słonecznikami, gdyż słoneczników latem nigdy za mało! Uważamy, że słoneczniki to kwiaty na lato, które nadają się na każdą okazję. Te piękne kwiaty dostępne są tylko w okresie letnim, dlatego warto z tego faktu korzystać i prezentować bukiety słoneczników jak najczęściej. Jeśli nie wiesz, jakie kwiaty kupić dla kobiety, warto pomyśleć o bukiecie słoneczników. Bukiet pełnia lata to bestseller w naszej kwiaciarni: niewiele kosztuje, a przynosi jakże wiele radości osobie obdarowanej. Dostępny jest w trzech wersjach, różniących się od siebie liczbą słoneczników użytych do skomponowania całości.

 
Mamy nadzieję, że nasze zestawienie Top 5 bukietów na lato pomoże Ci w wyborze idealnego bukietu dla najbliższych. Jeśli nadal masz wątpliwości i nie wiesz, jakie kwiaty wybrać, zachęcamy także do zapoznania się z resztą oferty na bukiety mieszane, gdzie znajdziesz wiele innych wspaniałych kompozycji kwiatowych.

Zobacz również:

Znaczenie kwiatów - symbolika i mowa kwiatów

Jakie kwiaty na imieniny podarować?

Top 10 bukietów na narodziny dziecka