Słodkie prezenty - Sprawdź

Bukiet barwy szczęścia

Dostawa 0 zł już od 2 godzin!*

  • Zamówienie w 3 minuty
  • Zawsze świeże kwiaty
  • Darmowy bilecik z życzeniami
Opis wersji produktu

Ten barwny bukiet z pewnością sprawi wiele radości obdarowanej osobie. W skład bukietu wchodzą gerbery, goździki, róża oraz kwiaty santini. Kwiaty wraz z życzeniami na bileciku to idealny pomysł na prezent na urodziny!

Wielkość bukietu
Mały od 5 do 7 kwiatów plus przybranie
Średni od 9 do 13 kwiatów plus przybranie
Duży od 15 do 19 kwiatów plus przybranie
Bukiet przedstawiony na zdjęciu jest w wersji średniej.

Jakość naszych kwiatów gwarantują najlepsze lokalne kwiaciarnie w Polsce. Pod specjalne zamówienie przygotowują wyjątkowe kompozycje ze starannie wyselekcjonowanych i świeżych kwiatów, aby móc je doręczyć pod wskazany adres. Ze względu na rodzaj produktu oraz ograniczoną dostępność kwiatów w poszczególnych rejonach Polski kompozycja może różnić się od tej przedstawionej na zdjęciu.

Termin dostawy produktu*

Zamówienia na doręczenie kwiatów przyjmujemy przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu. Jeśli chcesz, aby przesyłka dotarła jeszcze tego samego dnia, złóż zamówienie i dokonaj płatności najpóźniej do godziny 17 od poniedziałku do piątku, a w sobotę do godziny 15. Zlecenia na niedzielę muszą zostać złożone do godz 15 w sobotę. Zamówienia, które otrzymamy po podanych powyżej godzinach mogą zostać zrealizowane najszybciej w kolejnym dniu.

Składając zamówienie możesz wybrać dwugodzinny przedział czasowy. Pamiętaj, że jest to orientacyjna pora doręczenia przesyłki, jednak nasi kurierzy dokładają wszelkich starań aby w tym czasie adresat otrzymał bukiet.

Zamawiając kwiaty na pogrzeb podaj nam dokładną godzinę rozpoczęcia ceremonii, a my gwarantujemy dostawę na czas. Pamiętaj, że takie zamówienia przyjmujemy z jednodniowym wyprzedzeniem.

W takie dni jak Dzień Babci, Walentynki, Dzień Kobiet oraz Dzień Matki niestety nie ma możliwości wyboru dokładnego przedziału czasowego. Realizacja zamówień odbywa się w godzinach 8:00 - 22:00.

Kwiaty od ogrodnika wysyłamy w kartonie za pośrednictwem kuriera DHL. Zamówienia realizujemy od poniedziałku do piątku. Dostawa może odbyć się najszybciej w kolejnym dniu, jeżeli zamówienie zostanie złożone i opłacone do godziny 05:00 rano.

Zestawy prezentowe składające się ze słodyczy i alkoholi wysyłamy za pośrednictwem kuriera DHL. Zamówienia realizujemy od poniedziałku do piątku. Dostawa może odbyć się najszybciej w kolejnym dniu, jeżeli zamówienie zostanie złożone i opłacone do godziny 05:00 rano.

Rabat

Chcesz wysyłać bliskim kwiaty taniej? Zarejestruj się i uzyskaj nawet 10% rabatu.

Pozyskanie rabatu jest bardzo proste. Wystarczy, że zrobisz zakupy w naszej kwiaciarni, a za każde wydane 100 zł uzyskasz 1% zniżki na kolejne zamówienie. W ten sposób możesz pozyskać aż 10% stałego rabatu. Pamiętaj aby zalogować się zanim złożysz zamówienie. Ceny produktów na stronie obniżą się automatycznie.

Zobacz dlaczego klienci kochają naszą kwiaciarnię online

05.01.2022, 19:34
Autor: Magdalena Peter

Strzelin

Piękny bukiet, serwis w sklepie i dostawca bardzo mili. Mama jest kwiatami zachwycona. Polecam.

12.11.2021, 17:27
Autor: Rebeka

Orneta

Kurier bardzo życzliwy. Był mały problem ze zmianą adresu doręczenia. Kurier zadzwonił do nas i bez wyrzutu podrzucił bukiet dwie ulice dalej. Dziękujemy za niespodziankę i wyrozumiałość, to w tych czasach dużo znaczy

08.11.2021, 13:33
Autor: Zbysław

Zator

Mimo trudnosci z dostepnascia odbiorcy, kurier dożył wszelkich starań żeby dostarczyć bukiet

28.10.2021, 15:49
Autor: Ali

Nowe Miasteczko

Utrzymano dyskrecie podczas dostarczenia, dziekuje za profesjonalna realizacje. Zamowienie dostarczono punktualnie

10.08.2021, 16:04
Autor: Maurycy

Nowa Ruda

Wszystko w jak najlepszym porządku, na pewno wrócę, kwiaty zrobiły wielką radość jubilatce

09.08.2021, 10:53
Autor: Zenon

Ustroń

Zamówienie w jak najlepszym porządku. Kwiatki dotarły na wyznaczoną godzinę, solenizantka się bardzo ucieszyła. Cieszę się za tak pomyślny przebieg i liczę, że kolejnym razem będze to wyglądało równie profesjonalnie.

29.07.2021, 12:00
Autor: Oliwia

Glinojeck

Moja mama wniebowzięta po otrzymaniu bukietu, bardzo Państwu dziękuję!

28.07.2021, 12:47
Autor: Gerard

Kamień Pomorski

Jestem zadowolony z wyboru tej kwiaciarni i bardzo polecam ją innnym,

19.07.2021, 12:24
Autor: Marta

Koluszki

Bukiet dojechał na czas, mama zachwycona kwiatami

26.03.2021, 11:58
Autor: Oleksii

swiatniki gorne

polecam wszystko ok.

22.03.2021, 11:53
Autor: jakub

szczawnica

elegancka obsługa, dziękuje.

19.03.2021, 16:33
Autor: Karolina

Ostrowiec Św.

Prześliczny bukiet doręczony tak jak chciałam. Jestem bardzo zadowolona i polecam wszystkim!