Zapisz się do newslettera i otrzymaj 10% zniżki!

Zamów kwiaty na dziś
masz na to jeszcze:

Zapraszamy do najlepszej kwiaciarni internetowej w Łodzi i okolicach!

Atrakcyjne kwiaty w Łodzi

Niespodzianka
Zawsze darmowa dostawa!
Niespodzianka
129,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet z lilii
Zawsze darmowa dostawa!
Bukiet z lilii
129,00 zł
Zobacz więcej
Wiosenne kwiaty
Zawsze darmowa dostawa!
Wiosenne kwiaty
119,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet koktajlowy
Zawsze darmowa dostawa!
Bukiet koktajlowy
119,00 zł
Zobacz więcej

Bukiety z róż z doręczeniem w Łodzi

Róże z misiem
Zawsze darmowa dostawa!
Róże z misiem
159,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet białych róż
Zawsze darmowa dostawa!
Bukiet białych róż
155,00 zł
Zobacz więcej
Piękne róże
Zawsze darmowa dostawa!
Piękne róże
149,00 zł
Zobacz więcej
Różowe róże
Zawsze darmowa dostawa!
Różowe róże
155,00 zł
Zobacz więcej

Wieńce i wiązanki na pogrzeb w Łodzi

Wieniec pogrzebowy – Moje...
Zawsze darmowa dostawa!
Wieniec pogrzebowy – Moje niebo
279,00 zł
Zobacz więcej
Wiązanka pogrzebowa –...
Zawsze darmowa dostawa!
Wiązanka pogrzebowa – Bezkresny spokój
179,00 zł
Zobacz więcej
Wiązanka pogrzebowa –...
Zawsze darmowa dostawa!
Wiązanka pogrzebowa – Ostatnie pożegnanie
179,00 zł
Zobacz więcej
Wieniec pogrzebowy –...
Zawsze darmowa dostawa!
Wieniec pogrzebowy – Ukojenie duszy
329,00 zł
Zobacz więcej

Bukiety, wiązanki i kosze kwiatowe kupisz w kwiaciarni Łódź bez wychodzenia z domu, wystarczy że zajrzysz do nas. Kwiaciarnia online Łódź oferuje szeroki wybór pięknie ozdobionych kwiatów na każdą okazję: urodziny, imieniny, Dzień Babci, Dzień Matki, Walentynki czy rocznicę ślubu. Jeśli zapomniałeś o ważnej uroczystości, u nas jeszcze zdążysz zamówić i podarować kwiaty. Zamówienia na kwiaty z dostawą w Łodzi przyjmujemy przez siedem dni w tygodniu, a gotowe bukiety dostarczamy bezpłatnie pod wskazany adres. Kwiaciarnia Łódź na każdy adres i do każdej dzielnicy w Łodzi: Bałuty, Górna, Polesie, Śródmieście i Widzew. Wystarczy, że zapoznasz się z ofertą poczta Łódź kwiatowa, wybierzesz odpowiedni bukiet i podasz nam adres odbiorcy. Jeśli złożysz zamówienie do godziny piętnastej, jeszcze dziś zostanie ono zrealizowane, a odbiorca otrzyma bukiet. Tanie kwiaty, bezpłatna dostawa, miła i profesjonalna obsługa oraz naprawdę szeroki wybór wiązanek i bukietów – jeśli kupisz kwiaty u nas, już nigdy nie będziesz szukał żadnej innej kwiaciarni w Łodzi. Polecamy nasze inne kwiaciarnie: Wołów Gryfice Nakło nad Notecią Wieluń Żywiec Zamość Bydgoszcz Inne miasta

Czy znacie taką Łódź?

Król Władysław Jagiełło w roku 1423 nadał Łodzi prawa miejskie. Przed tą datą w osadzie toczyło się zwykłe życie. W XV wieku na terenie obecnej Łodzi rosły lasy, wśród których położonych było 15 wsi z chłopskimi zagrodami. Mijały lata a dzieje Łodzi wiązały z zaborem pruskim, następnie z przynależnością do Księstwa Warszawskiego wkrótce potem do Królewska Polskiego. Tak powstała nadzieja na rozwój miasta i stało się to za sprawą wojewody mazowieckiego Rajmunda Rembielińskiego.

W 1820 roku miasto wpisano na listę osad fabrycznych i tak zaczęła powstawać wielka Łódź. W XIX wieku miasto było już znanym wielkim centrum przemysłowym, obecnie przechodzi ciągłe metamorfozy. Słynie z pięknych lasów bukowych, jodeł, grądów, łęgów, paproci, azalii oraz pięknych kwiatów. To one zawsze towarzyszyły łodzianom, którzy sadzili je w przydomowych ogródkach. Wiele pięknych odmian można kupić w tutejszych kwiaciarniach, które słyną nie tylko z nietuzinkowych roślin, ale również z florystów, którzy zgłębili tajemne tajniki układania bukietów.

Łódź – miasto w centrum Polski

Większość ludzi kojarzy historię Łodzi z przemysłem tkackim, który rozwijał się dość intensywnie. Dziś znana jest z niepospolitej architektury, powstawającej z przekształcenia obiektów przemysłowych, które uzyskały nowy charakter i przeznaczenie. Dzięki temu Łódź stała się doskonałym skrzyżowaniem starego z nowym, czyli połączeniem surowego wyglądu i nowoczesnego smaku. W 1945 roku otworzono łódzką Wytwórnię Filmów Fabularnych. Jej absolwentami stali się: Roman Polański, Andrzej Wajda, Krzysztof Zanussi, Juliusz Machulski, Krzysztof Kieślowski. Łódź to miasto koncertów, licznych kin, muzeów, które cieszą się zainteresowaniem mieszkańców.

Co można zobaczyć w Łodzi?

Najbardziej znaną ulicą w Łodzi jest Piotrkowska, należąca do najdłuższych ulic handlowych w Europie. Można znaleźć tam sklepy z biżuterią, modnymi ubraniami, wiele restauracji, pubów, kawiarni, secesyjnych kamienic pokrytych muralami, pracowni artystycznych. Od 2006 roku działa w Łodzi Manufaktura, która scala w sobie centrum handlowo-usługowe z kwiaciarniami słynącymi z niespotykanych kwiatów ciętych i doniczkowych, rozrywki i ciekawych miejsc spotkań. Piękna oryginalna architektura we wnętrzu, której skrywają się sklepy, kina, restauracje, butiki, kluby fitness, skate park, studio tańca i kręgielnie.

Jeśli ktoś miałby ochotę zobaczyć miasto w mieście może wybrać się do takiego miejsca w Łodzi jak Księży Młyn, który powstał w latach 20 XIX wieku. Był to zespół fabryk włókienniczych, domów mieszkańców, szpitala, obecnie wszystkie budynki zostały odrestaurowane, ale nadal jest możliwość delektowania się zabytkowymi reliktami przeszłości.

Gdzie w Łodzi można podziwiać niezwykłą roślinność?

Palmiarnia jest określana, jako najnowocześniejsza w całej Europie. Co można tam zobaczyć? Niezwykła roślinność tropikalna, śródziemnomorska, niecodzienne kwiaty takie jak kwitnące kaktusy, wielka różnorodność roślin zachwyca każdego odwiedzającego. W łódzkiej palmiarni znajdują się ponad 130 -letnie palmy a także dydaktyczny ogródek w angielskim stylu. Co można jeszcze podziwiać w palmiarni? Cytrusy, rozmaryny, wawrzyny, gardenie, araukarie bromelie, palmy kokosowe, pandany, filodendrony, figowce, opuncje, aloesy, kalle i przepiękne storczyki.