Zapisz się do newslettera i otrzymaj 10% zniżki!

Zamów kwiaty na dziś
masz na to jeszcze:

Storczyk w doniczce

Dostawa 0 zł już w 2 godziny!

Opis wersji produktu

Jeśli zastanawiasz się jaki kwiat doniczkowy wybrać jako prezent na każdą okazję, to mamy podpowiedź. Storczyk dwupędowy to świetna alternatywa dla kwiatów ciętych. Ten niezwykle oryginalny i barwny kwiat oczaruje niejedną osobę, a z dołączonymi życzeniami będzie sprawdzonym urodzinowym prezentem.

Wielkość kwiata doniczkowego
Storczyk doniczkowy dwupędowy plus przybranie.
Kolor storczyka uzależniony jest od dostępności.

Jakość naszych kwiatów gwarantują najlepsze lokalne kwiaciarnie w Polsce. Pod specjalne zamówienie przygotowują wyjątkowe kompozycje ze starannie wyselekcjonowanych i świeżych kwiatów, aby móc je doręczyć pod wskazany adres. Ze względu na rodzaj produktu oraz ograniczoną dostępność kwiatów w poszczególnych rejonach Polski kompozycja może różnić się od tej przedstawionej na zdjęciu.

Termin dostawy produktu

Kwiaty mogą być doręczone przez kwiaciarnię LaFlora jeszcze tego samego dnia, najwcześniej w ciągu 2 godzin, jeżeli zamówienie zostanie złożone i opłacone od poniedziałku do piątku do godziny 17:00. Kwiaty mogą być doręczone w sobotę i niedzielę, jeżeli zamówienie zostanie złożone do soboty do godziny 15:00 i opłacone.

Rabat

RABAT nawet do 10% NA ZAWSZE Rabat można uzyskać na zawsze i na wszystkie produkty w kwiaciarni LaFlora. Aby go otrzymać wystarczy: - zarejestrować się / zalogować się w sklepie przed złożeniem zamówienia - następnie złożyć zamówienie na kwiaty poprzez stronę. Za każde 100 zł wydane w naszej kwiaciarni otrzymasz 1% rabatu.

Opinie klinetów