Zapisz się do newslettera i otrzymaj 10% zniżki!

Rustykalne goździki

Dostawa 0 zł już w 2 godziny!

Opis wersji produktu

Wyjątkowo zachwycający swym swoistym wdziękiem bukiet z goździków będzie znakomitym pomysłem na upominek. Ta kompozycja stworzona w rustykalnym klimacie zachwyci osobę obdarowaną, pozostawiając po sobie niezapomniane wspomnienia.

Wielkość bukietu
Mały około 7-9 kwiatów
Średni około 12-15 kwiatów
Duży około 19-21 kwiatów
Bukiet przedstawiony na zdjęciu jest w wersji średniej.

Jakość naszych kwiatów gwarantują najlepsze lokalne kwiaciarnie w Polsce. Pod specjalne zamówienie przygotowują wyjątkowe kompozycje ze starannie wyselekcjonowanych i świeżych kwiatów, aby móc je doręczyć pod wskazany adres. Ze względu na rodzaj produktu oraz ograniczoną dostępność kwiatów w poszczególnych rejonach Polski kompozycja może różnić się od tej przedstawionej na zdjęciu.

Termin dostawy kwiatów

Zamówienia na doręczenie kwiatów przyjmujemy przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu. Jeśli chcesz, aby przesyłka dotarła jeszcze tego samego dnia, złóż zamówienie i dokonaj płatności najpóźniej do godziny 17 od poniedziałku do piątku, a w sobotę do godziny 15. Zlecenia na niedzielę muszą zostać złożone do godz 15 w sobotę. Zamówienia, które otrzymamy po podanych powyżej godzinach mogą zostać zrealizowane najszybciej w kolejnym dniu.

Składając zamówienie możesz wybrać dwugodzinny przedział czasowy. Pamiętaj, że jest to orientacyjna pora doręczenia przesyłki, jednak nasi kurierzy dokładają wszelkich starań aby w tym czasie adresat otrzymał bukiet.

Zamawiając kwiaty na pogrzeb podaj nam dokładną godzinę rozpoczęcia ceremonii, a my gwarantujemy dostawę na czas. Pamiętaj, że takie zamówienia przyjmujemy z jednodniowym wyprzedzeniem.

W takie dni jak Dzień Babci, Walentynki, Dzień Kobiet oraz Dzień Matki niestety nie ma możliwości wyboru dokładnego przedziału czasowego. Realizacja zamówień odbywa się w godzinach 8:00 - 22:00.

Rabat

Chcesz wysyłać bliskim kwiaty taniej? Zarejestruj się i uzyskaj nawet 10% rabatu.

Pozyskanie rabatu jest bardzo proste. Wystarczy, że zrobisz zakupy w naszej kwiaciarni, a za każde wydane 100 zł uzyskasz 1% zniżki na kolejne zamówienie. W ten sposób możesz pozyskać aż 10% stałego rabatu. Pamiętaj aby zalogować się zanim złożysz zamówienie. Ceny produktów na stronie obniżą się automatycznie.

Zobacz dlaczego klienci kochają naszą kwiaciarnię online

23.03.2021, 15:38
Autor:

zalewo

Moja dziewczyna bardzo lubi goździki a bukiet jaki otrzymała dzięki państwa pośrednictwu spełnił nasze oczekiwania w stu procentach. Bardzo dziękuję

22.03.2021, 11:38
Autor:

Lubin

Realizacja zamówienia na najwyższym poziomie.

19.03.2021, 16:29
Autor:

Głogów

wszystko ok, kwiaty świeże

19.03.2021, 15:09
Autor:

Ostrów Wielkopolski

Kwiaty dostarczone tego samego dnia. Goździki jak na zdjęciu. Kurier sympatyczny :)

17.03.2021, 12:00
Autor:

Łódź

Jestem zadowolona, kwiaty przyszły świeże. Na pewno skorzystam z usług jeszcze raz :)