Słodkie prezenty - Sprawdź

Zestaw świąteczny od serca z Sheridan's

Dostawa 0 zł już od 2 godzin!*

Opis wersji produktu

Spraw, by twoi bliscy mogli poczuć wyjątkowy czar nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. Wybierz elegancki kosz podarunkowy ze słodyczami i likierem Sheridan's i wyślij go kurierem do bliskiej twemu sercu osoby – zapewniamy, że magię Świąt poczuje nawet największy ich antypatyk. W skład tego luksusowego słodkiego zestawu wchodzą rozpływające się w ustach, aksamitne praliny Lindor w mlecznej odsłonie, czekoladowa figurka przedstawiająca podobiznę św. Mikołaja, wszystkim znane i lubiane czekoladki o wielu smakach – czyli Merci, ekstremalnie orzechowe cukierki Michałki oblane deserową czekoladą oraz maksymalnie karmelowe praliny Od Serca z Wawelu w kształcie uroczych serduszek. Doskonałym uzupełnieniem tego smakowitego zestawu słodyczy jest likier Sheridan's o charakterystycznym kawowo-śmietankowym smaku. Wyślij najbliższym życzenia w oryginalny i skorzystaj z naszej oferty już dziś!

Skład produktu:

 • Praliny od Serca Wedel 117g
 • bombonierka Merci Storck 250g
 • cukierki Michałki Zamkowe Klasyczne Wawel 245g
 • praliny Lindor Milk Cornet Lindt 200g
 • figurka czekoladowa Mikołaj 100g
 • likier Sheridan`s Coffee Layered Liqueur Tomas Sheridan & Sons 500ml

Warto wiedzieć

 • Zestaw pięknie zapakowany na prezent, gotowy do wręczenia.
 • Zamówiony prezent doręczymy kurierem na wybraną datę i pod wskazany adres.
 • Do prezentu możesz dodać własne życzenia.
 • Darmowa dostawa.
 • Produkty najwyższej jakości z długim terminem ważności.
 • Zestawy komponowane z dbałością o detale i walory smakowe.
 • Opakowanie biodegradowalne, posiadające certyfikaty.
 • Możesz dodatkowo spersonalizować swój produkt poprzez wybranie odpowiedniej obwoluty.
 • Wymiary pudełka to 42x33x12 cm.

Termin dostawy produktu*

Zamówienia na doręczenie kwiatów przyjmujemy przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu. Jeśli chcesz, aby przesyłka dotarła jeszcze tego samego dnia, złóż zamówienie i dokonaj płatności najpóźniej do godziny 17 od poniedziałku do piątku, a w sobotę do godziny 15. Zlecenia na niedzielę muszą zostać złożone do godz 15 w sobotę. Zamówienia, które otrzymamy po podanych powyżej godzinach mogą zostać zrealizowane najszybciej w kolejnym dniu.

Składając zamówienie możesz wybrać dwugodzinny przedział czasowy. Pamiętaj, że jest to orientacyjna pora doręczenia przesyłki, jednak nasi kurierzy dokładają wszelkich starań aby w tym czasie adresat otrzymał bukiet.

Zamawiając kwiaty na pogrzeb podaj nam dokładną godzinę rozpoczęcia ceremonii, a my gwarantujemy dostawę na czas. Pamiętaj, że takie zamówienia przyjmujemy z jednodniowym wyprzedzeniem.

W takie dni jak Dzień Babci, Walentynki, Dzień Kobiet oraz Dzień Matki niestety nie ma możliwości wyboru dokładnego przedziału czasowego. Realizacja zamówień odbywa się w godzinach 8:00 - 22:00.

Kwiaty od ogrodnika wysyłamy w kartonie za pośrednictwem kuriera DHL. Zamówienia realizujemy od poniedziałku do piątku. Dostawa może odbyć się najszybciej w kolejnym dniu, jeżeli zamówienie zostanie złożone i opłacone do godziny 05:00 rano.

Zestawy prezentowe składające się ze słodyczy i alkoholi wysyłamy za pośrednictwem kuriera DHL. Zamówienia realizujemy od poniedziałku do piątku. Dostawa może odbyć się najszybciej w kolejnym dniu, jeżeli zamówienie zostanie złożone i opłacone do godziny 05:00 rano.

Rabat

Chcesz wysyłać bliskim kwiaty taniej? Zarejestruj się i uzyskaj nawet 10% rabatu.

Pozyskanie rabatu jest bardzo proste. Wystarczy, że zrobisz zakupy w naszej kwiaciarni, a za każde wydane 100 zł uzyskasz 1% zniżki na kolejne zamówienie. W ten sposób możesz pozyskać aż 10% stałego rabatu. Pamiętaj aby zalogować się zanim złożysz zamówienie. Ceny produktów na stronie obniżą się automatycznie.