Słodkie prezenty - Sprawdź

Wieniec pogrzebowy – Tęsknota

Dostawa 0 zł już od 2 godzin!*

  • Szarfa 0 zł
  • Zamówienie w 3 minuty
  • Zawsze świeże kwiaty
Opis wersji produktu

Okazały wieniec z herbacianymi różami wyrazi pamięć o utraconej bliskiej Osobie. Róże ułożone są na naturalnym igliwiu, przyozdobione hiperikum. Na szarfie dołączonej do wieńca można zamieścić napis z ostatnim pożegnaniem.

Wielkość wieńca pogrzebowego
Mały około 20 kwiatów plus przybranie plus szarfa
Średni około 30 kwiatów plus przybranie plus szarfa
Duży około 40 kwiatów plus przybranie plus szarfa
Wieniec pogrzebowy przedstawiony na zdjęciu jest w wersji dużej.
Wieńce pogrzebowe mają średnicę około 120cm
Zamówienia na kwiaty na pogrzeb przyjmujemy z co najmniej jednodniowym wyprzedzeniem.

Jakość naszych kwiatów gwarantują najlepsze lokalne kwiaciarnie w Polsce. Pod specjalne zamówienie przygotowują wyjątkowe kompozycje ze starannie wyselekcjonowanych i świeżych kwiatów, aby móc je doręczyć pod wskazany adres. Ze względu na rodzaj produktu oraz ograniczoną dostępność kwiatów w poszczególnych rejonach Polski kompozycja może różnić się od tej przedstawionej na zdjęciu.

Termin dostawy produktu*

Zamówienia na doręczenie kwiatów przyjmujemy przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu. Jeśli chcesz, aby przesyłka dotarła jeszcze tego samego dnia, złóż zamówienie i dokonaj płatności najpóźniej do godziny 17 od poniedziałku do piątku, a w sobotę do godziny 15. Zlecenia na niedzielę muszą zostać złożone do godz 15 w sobotę. Zamówienia, które otrzymamy po podanych powyżej godzinach mogą zostać zrealizowane najszybciej w kolejnym dniu.

Składając zamówienie możesz wybrać dwugodzinny przedział czasowy. Pamiętaj, że jest to orientacyjna pora doręczenia przesyłki, jednak nasi kurierzy dokładają wszelkich starań aby w tym czasie adresat otrzymał bukiet.

Zamawiając kwiaty na pogrzeb podaj nam dokładną godzinę rozpoczęcia ceremonii, a my gwarantujemy dostawę na czas. Pamiętaj, że takie zamówienia przyjmujemy z jednodniowym wyprzedzeniem.

W takie dni jak Dzień Babci, Walentynki, Dzień Kobiet oraz Dzień Matki niestety nie ma możliwości wyboru dokładnego przedziału czasowego. Realizacja zamówień odbywa się w godzinach 8:00 - 22:00.

Kwiaty od ogrodnika wysyłamy w kartonie za pośrednictwem kuriera DHL. Zamówienia realizujemy od poniedziałku do piątku. Dostawa może odbyć się najszybciej w kolejnym dniu, jeżeli zamówienie zostanie złożone i opłacone do godziny 05:00 rano.

Zestawy prezentowe składające się ze słodyczy i alkoholi wysyłamy za pośrednictwem kuriera DHL. Zamówienia realizujemy od poniedziałku do piątku. Dostawa może odbyć się najszybciej w kolejnym dniu, jeżeli zamówienie zostanie złożone i opłacone do godziny 05:00 rano.

Rabat

Chcesz wysyłać bliskim kwiaty taniej? Zarejestruj się i uzyskaj nawet 10% rabatu.

Pozyskanie rabatu jest bardzo proste. Wystarczy, że zrobisz zakupy w naszej kwiaciarni, a za każde wydane 100 zł uzyskasz 1% zniżki na kolejne zamówienie. W ten sposób możesz pozyskać aż 10% stałego rabatu. Pamiętaj aby zalogować się zanim złożysz zamówienie. Ceny produktów na stronie obniżą się automatycznie.

Zobacz dlaczego klienci kochają naszą kwiaciarnię online

03.11.2021, 15:07
Autor: Konstancja

Kłodzko

Mieszkam w hiszpani i nie moglam osobiscie pojawic się na pogrzebie babci. Firma przygotowała oraz zlozyla wieniec pogrzebowy w moim imieniu na uroczystosci pogrzebowej. Z relacji obecnych czlonkow rodziny wiem ze wieniec prezentowal się naprawde pieknie. Kwiaty byly swieze a ich kolor stonowany. Na szarfie umieszczono moje osobiste słowa pożegnania. Dziękuje za realizację i jestem pełna wdzięczności

27.10.2021, 14:42
Autor: Hirek

Radlów

Bardzo ładny wieniec, kwiaty wysokiej jakości i to co najwżniejsze dostarczony na umówioną godzinę

19.07.2021, 16:50
Autor: Pola

Rogoźno

Wieniec piękny, szarfa lekka, bardzo bogaty ze świeżych kwiatów

24.03.2021, 12:27
Autor: Wilamowice

Stefania

Bardzo dziękuje za profesjonalną realizację

22.03.2021, 17:09
Autor: Justyna

Puławy

Wienieć duży i starannie wykonany. Kurier dostarczył na konkretną godzinę, tak jak prosiłam