Kosze prezentowe - Zobacz

Wieniec pogrzebowy – Moje niebo

Dostawa 0 zł już od 2 godzin!*

  • Szarfa 0 zł
  • Zamówienie w 3 minuty
  • Zawsze świeże kwiaty
Opis wersji produktu

W naszym życiu zdarzają się również przykre i smutne sytuacje, w których kwiaty wyrażają nasz ogromny smutek i tęsknotę. Wieniec pogrzebowy Moje Niebo to kompozycja z jasnych róż przyozdobionych gipsówką, ułożonych na podkładzie z naturalnego igliwia. Do kwiatów dołączona jest szarfa pogrzebowa z Twoim napisem. Możemy Ci pomóc i doręczyć kwiaty na cmentarz, do kościoła lub do domu.

Wielkość wieńca pogrzebowego
Mały około 20 kwiatów plus przybranie plus szarfa
Średni około 30 kwiatów plus przybranie plus szarfa
Duży około 40 kwiatów plus przybranie plus szarfa
Wieniec pogrzebowy przedstawiony na zdjęciu jest w wersji małej.
Zamówienia na kwiaty na pogrzeb przyjmujemy z co najmniej jednodniowym wyprzedzeniem.

Jakość naszych kwiatów gwarantują najlepsze lokalne kwiaciarnie w Polsce. Pod specjalne zamówienie przygotowują wyjątkowe kompozycje ze starannie wyselekcjonowanych i świeżych kwiatów, aby móc je doręczyć pod wskazany adres. Ze względu na rodzaj produktu oraz ograniczoną dostępność kwiatów w poszczególnych rejonach Polski kompozycja może różnić się od tej przedstawionej na zdjęciu.

Termin dostawy kwiatów*

Zamówienia na doręczenie kwiatów przyjmujemy przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu. Jeśli chcesz, aby przesyłka dotarła jeszcze tego samego dnia, złóż zamówienie i dokonaj płatności najpóźniej do godziny 17 od poniedziałku do piątku, a w sobotę do godziny 15. Zlecenia na niedzielę muszą zostać złożone do godz 15 w sobotę. Zamówienia, które otrzymamy po podanych powyżej godzinach mogą zostać zrealizowane najszybciej w kolejnym dniu.

Składając zamówienie możesz wybrać dwugodzinny przedział czasowy. Pamiętaj, że jest to orientacyjna pora doręczenia przesyłki, jednak nasi kurierzy dokładają wszelkich starań aby w tym czasie adresat otrzymał bukiet.

Zamawiając kwiaty na pogrzeb podaj nam dokładną godzinę rozpoczęcia ceremonii, a my gwarantujemy dostawę na czas. Pamiętaj, że takie zamówienia przyjmujemy z jednodniowym wyprzedzeniem.

W takie dni jak Dzień Babci, Walentynki, Dzień Kobiet oraz Dzień Matki niestety nie ma możliwości wyboru dokładnego przedziału czasowego. Realizacja zamówień odbywa się w godzinach 8:00 - 22:00.

Rabat

Chcesz wysyłać bliskim kwiaty taniej? Zarejestruj się i uzyskaj nawet 10% rabatu.

Pozyskanie rabatu jest bardzo proste. Wystarczy, że zrobisz zakupy w naszej kwiaciarni, a za każde wydane 100 zł uzyskasz 1% zniżki na kolejne zamówienie. W ten sposób możesz pozyskać aż 10% stałego rabatu. Pamiętaj aby zalogować się zanim złożysz zamówienie. Ceny produktów na stronie obniżą się automatycznie.

Zobacz dlaczego klienci kochają naszą kwiaciarnię online

21.12.2021, 11:12
Autor:

Gdańsk

dziękuję bardzo za wieniec i obsługę - dobry kontakt, wszystko na czas

Wieniec pogrzebowy – Moje niebo Kwiaty na pogrzeb
03.11.2021, 15:06
Autor:

Zbąszynek

Zamówiłam wieniec pogrzebowy z dostawą bezpośrednio na uroczystość. Wieniec zachwycił mnie. Był dużo piękniejszy niż na zdjęciu i wyróżniał się na tle pozostałych wieńców. Kurier złożył wieniec w moim imieniu przy trumnie. Bardzo dziękuje za wyjątkową realizację zamówienia w tym trudnym czasie dla mnie i mojej rodziny.

Wieniec pogrzebowy – Moje niebo Kwiaty na pogrzeb
18.08.2021, 17:25
Autor:

Radziejów

Przepiękny wieniec pogrzebowy, dziękujemy za realizacje

Wieniec pogrzebowy – Moje niebo Kwiaty na pogrzeb
16.08.2021, 14:56
Autor:

Wielichowo

Zamowilam wieniec pogrzebowy który nawet po po pogrzebie trzymal się swietnie. Polecam

Wieniec pogrzebowy – Moje niebo Kwiaty na pogrzeb
24.03.2021, 12:28
Autor:

Łaskarzew

Wszystko zgodnie z zamówieniem

Wieniec pogrzebowy – Moje niebo Kwiaty na pogrzeb
23.03.2021, 12:27
Autor:

Kunów

Wieniec pogrzebowy prezentował się okazale, dostarczony na czas do kaplicy. Organizacja na wysokim poziomie, polecam/

Wieniec pogrzebowy – Moje niebo Kwiaty na pogrzeb