Słodkie prezenty - Sprawdź

Zamów kwiaty teraz.
Dostawa na dzień:

Wieniec pogrzebowy – Mój anioł

Dostawa 0 zł już od 2 godzin!*

  • Szarfa 0 zł
  • Zamówienie w 3 minuty
  • Zawsze świeże kwiaty
Opis wersji produktu

Kwiaty pogrzebowe to wyraz głębokiego współczucia oraz smutku. Wieniec pogrzebowy Mój Anioł składa się z róż ułożonych na naturalnym igliwiu, ozdobionych gipsówka i liśćmi fatsji. Twoje ostatnie pożegnanie umieścimy na szarfie pogrzebowej dołączonej do kwiatów. Kompozycję możemy doręczyć bezpośrednio na ceremonię, do kościoła lub na cmentarz.

Wielkość wieńca pogrzebowego
Mały około 20 kwiatów plus przybranie plus szarfa
Średni około 30 kwiatów plus przybranie plus szarfa
Duży około 40 kwiatów plus przybranie plus szarfa
Wieniec pogrzebowy przedstawiony na zdjęciu jest w wersji małej.
Wieńce pogrzebowe mają średnicę około 120cm
Zamówienia na kwiaty na pogrzeb przyjmujemy z co najmniej jednodniowym wyprzedzeniem.

Jakość naszych kwiatów gwarantują najlepsze lokalne kwiaciarnie w Polsce. Pod specjalne zamówienie przygotowują wyjątkowe kompozycje ze starannie wyselekcjonowanych i świeżych kwiatów, aby móc je doręczyć pod wskazany adres. Ze względu na rodzaj produktu oraz ograniczoną dostępność kwiatów w poszczególnych rejonach Polski kompozycja może różnić się od tej przedstawionej na zdjęciu.

Termin dostawy produktu*

Zamówienia na doręczenie kwiatów przyjmujemy przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu. Jeśli chcesz, aby przesyłka dotarła jeszcze tego samego dnia, złóż zamówienie i dokonaj płatności najpóźniej do godziny 17 od poniedziałku do piątku, a w sobotę do godziny 15. Zlecenia na niedzielę muszą zostać złożone do godz 15 w sobotę. Zamówienia, które otrzymamy po podanych powyżej godzinach mogą zostać zrealizowane najszybciej w kolejnym dniu.

Składając zamówienie możesz wybrać dwugodzinny przedział czasowy. Pamiętaj, że jest to orientacyjna pora doręczenia przesyłki, jednak nasi kurierzy dokładają wszelkich starań aby w tym czasie adresat otrzymał bukiet.

Zamawiając kwiaty na pogrzeb podaj nam dokładną godzinę rozpoczęcia ceremonii, a my gwarantujemy dostawę na czas. Pamiętaj, że takie zamówienia przyjmujemy z jednodniowym wyprzedzeniem.

W takie dni jak Dzień Babci, Walentynki, Dzień Kobiet oraz Dzień Matki niestety nie ma możliwości wyboru dokładnego przedziału czasowego. Realizacja zamówień odbywa się w godzinach 8:00 - 22:00.

Kwiaty od ogrodnika wysyłamy w kartonie za pośrednictwem kuriera DHL. Zamówienia realizujemy od poniedziałku do piątku. Dostawa może odbyć się najszybciej w kolejnym dniu, jeżeli zamówienie zostanie złożone i opłacone do godziny 05:00 rano.

Zestawy prezentowe składające się ze słodyczy i alkoholi wysyłamy za pośrednictwem kuriera DHL. Zamówienia realizujemy od poniedziałku do piątku. Dostawa może odbyć się najszybciej w kolejnym dniu, jeżeli zamówienie zostanie złożone i opłacone do godziny 05:00 rano.

Rabat

Chcesz wysyłać bliskim kwiaty taniej? Zarejestruj się i uzyskaj nawet 10% rabatu.

Pozyskanie rabatu jest bardzo proste. Wystarczy, że zrobisz zakupy w naszej kwiaciarni, a za każde wydane 100 zł uzyskasz 1% zniżki na kolejne zamówienie. W ten sposób możesz pozyskać aż 10% stałego rabatu. Pamiętaj aby zalogować się zanim złożysz zamówienie. Ceny produktów na stronie obniżą się automatycznie.

Zobacz dlaczego klienci kochają naszą kwiaciarnię online

03.11.2021, 17:52
Autor: Mustafa

Wasilków

Dziekuje za dostarczenie ładnego wieńca, to jest duze ulatwienie dla osoby z zza granicy. Kwiaty były świeże i ułozone z największą starannością

03.11.2021, 15:08
Autor: Lilianna

Stary Sącz

Na pewno skorzystam ponownie, ponieważ realizacja była najwyżej jakości

03.11.2021, 15:05
Autor: Leśława

Głogówek

Przepiękny wieniec pogrzebowy

07.07.2021, 15:37
Autor: Iza

Wodzisław Śląski

Kwiaciarnia zaskoczyła mnie profesjonalnym podejściem do klienta oraz realizacją zamówienia na wysokim poziomie.

25.03.2021, 15:03
Autor: aleksander

wodzislaw slaski

dziekuje za dostawe wienca na pogrzeb na ktorym nie moglem być.siostra przekazala mi zdjecia i mowila ze był bardzo ladny. pozdrawiam pasntwa z niemiec

22.03.2021, 15:47
Autor: Sebastian

Kalety

Kwiaty piękne a obsługa jak zawsze niezastąpiona - pozdrawiam, wymagający klient ;)