Słodkie prezenty - Sprawdź

Wieniec pogrzebowy – Bramy nieba

Dostawa 0 zł już od 2 godzin!*

  • Szarfa 0 zł
  • Zamówienie w 3 minuty
  • Zawsze świeże kwiaty
Opis wersji produktu

Wieniec pogrzebowy Bramy Nieba to bardzo okazała i elegancka kompozycja, która pozwoli Ci godnie pożegnać bliską osobę. Wieniec pogrzebowy stworzony jest z róży, storczyka oraz podstawy z naturalnego igliwia. Do wieńca możesz dołączyć spersonalizowany napis na szarfie pogrzebowej.

Wielkość wieńca pogrzebowego
Mały około 25 kwiatów plus przybranie plus szarfa
Średni około 30 kwiatów plus przybranie plus szarfa
Duży około 40 kwiatów plus przybranie plus szarfa
Wieniec pogrzebowy przedstawiony na zdjęciu jest w wersji małej.
Wieńce pogrzebowe mają średnicę około 120cm
Zamówienia na kwiaty na pogrzeb przyjmujemy z co najmniej jednodniowym wyprzedzeniem.

Jakość naszych kwiatów gwarantują najlepsze lokalne kwiaciarnie w Polsce. Pod specjalne zamówienie przygotowują wyjątkowe kompozycje ze starannie wyselekcjonowanych i świeżych kwiatów, aby móc je doręczyć pod wskazany adres. Ze względu na rodzaj produktu oraz ograniczoną dostępność kwiatów w poszczególnych rejonach Polski kompozycja może różnić się od tej przedstawionej na zdjęciu.

Termin dostawy produktu*

Zamówienia na doręczenie kwiatów przyjmujemy przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu. Jeśli chcesz, aby przesyłka dotarła jeszcze tego samego dnia, złóż zamówienie i dokonaj płatności najpóźniej do godziny 17 od poniedziałku do piątku, a w sobotę do godziny 15. Zlecenia na niedzielę muszą zostać złożone do godz 15 w sobotę. Zamówienia, które otrzymamy po podanych powyżej godzinach mogą zostać zrealizowane najszybciej w kolejnym dniu.

Składając zamówienie możesz wybrać dwugodzinny przedział czasowy. Pamiętaj, że jest to orientacyjna pora doręczenia przesyłki, jednak nasi kurierzy dokładają wszelkich starań aby w tym czasie adresat otrzymał bukiet.

Zamawiając kwiaty na pogrzeb podaj nam dokładną godzinę rozpoczęcia ceremonii, a my gwarantujemy dostawę na czas. Pamiętaj, że takie zamówienia przyjmujemy z jednodniowym wyprzedzeniem.

W takie dni jak Dzień Babci, Walentynki, Dzień Kobiet oraz Dzień Matki niestety nie ma możliwości wyboru dokładnego przedziału czasowego. Realizacja zamówień odbywa się w godzinach 8:00 - 22:00.

Kwiaty od ogrodnika wysyłamy w kartonie za pośrednictwem kuriera DHL. Zamówienia realizujemy od poniedziałku do piątku. Dostawa może odbyć się najszybciej w kolejnym dniu, jeżeli zamówienie zostanie złożone i opłacone do godziny 05:00 rano.

Zestawy prezentowe składające się ze słodyczy i alkoholi wysyłamy za pośrednictwem kuriera DHL. Zamówienia realizujemy od poniedziałku do piątku. Dostawa może odbyć się najszybciej w kolejnym dniu, jeżeli zamówienie zostanie złożone i opłacone do godziny 05:00 rano.

Rabat

Chcesz wysyłać bliskim kwiaty taniej? Zarejestruj się i uzyskaj nawet 10% rabatu.

Pozyskanie rabatu jest bardzo proste. Wystarczy, że zrobisz zakupy w naszej kwiaciarni, a za każde wydane 100 zł uzyskasz 1% zniżki na kolejne zamówienie. W ten sposób możesz pozyskać aż 10% stałego rabatu. Pamiętaj aby zalogować się zanim złożysz zamówienie. Ceny produktów na stronie obniżą się automatycznie.

Zobacz dlaczego klienci kochają naszą kwiaciarnię online

15.11.2021, 16:48
Autor: Władysława

Skoki

Jesteśmy zadowoleni z zamowionego wienca pogrzebowego. Prezentowal się bardzo okazale, rodzina była szczerze zachwycona

13.08.2021, 11:33
Autor: Andreas

Płońsk

Super fachowa obsluga. Załatwiłem wszystko przez telefon i został stwożony piekny wieniec. Dziekuje serdecznie

19.07.2021, 16:53
Autor: Jarosława

Kraśnik

MIMO ZE SAMA NIE WIDZIALAM WIENCA I NIE BYLAM OBECNA NA POGRZEBIE TO WIEM ZE RODZINIE BARDZO SIĘ PODOBAL MOGĘ POLECIC KWIACIARNIE LAFLORA

25.03.2021, 17:23
Autor: Lucy

Zlotow

kwiaty na pogrzeb mojej cioci dotarly na czas, wieniec był bardzo duzy i ladny. POLECAM Ta kwiaciarnie i będę korzystac dalej pozdrawiam z ameryki

23.03.2021, 15:42
Autor: Alicja

Nowogrodziec

Bardzo dziękuję za profesjonalną realizację zamówienia. Szczerze polecam!

22.03.2021, 15:59
Autor: Jan

Łaskarzew

Zamówiłem wieniec pogrzebowy z dostawą gdyż nie mogłem stawić się osobiście na ceremonii. Siostra przekazała mi, że kwiaciarnia dostarczyła kwiaty na czas a wieniec wyglądał jeszcze lepiej niż na zdjęciach na stronie. Serdecznie dziękuję za profesjonalizm.