Słodkie prezenty - Sprawdź

Wiązanka pogrzebowa – W objęciach Aniołów

Dostawa 0 zł już od 2 godzin!*

  • Szarfa 0 zł
  • Zamówienie w 3 minuty
  • Zawsze świeże kwiaty
Opis wersji produktu

Utrzymana w jasnej tonacji wiązanka pogrzebowa na florecie z goździków przyozdobionych gipsówką oraz liśćmi fatsji, wykonana na podkładzie z naturalnego igliwia, to piękny symbol pożegnania drugiej osoby. Do wiązanki możesz dołączyć szarfę pogrzebową z własną treścią. Kwiaty pogrzebowe możemy doręczyć do domu lub bezpośrednio na ceremonię.

Wielkość wiązanki pogrzebowej
Mała około 10 kwiatów plus przybranie plus szarfa
Średnia około 15 kwiatów plus przybranie plus szarfa
Duża około 20 kwiatów plus przybranie plus szarfa
Wiązanki pogrzebowe mają rozmiar około 40cm x 60cm
Wiązanka pogrzebowa przedstawiona na zdjęciu jest w wersji małej.
Zamówienia na wiązanki i wieńce pogrzebowe przyjmujemy z minimum jednodniowym wyprzedzeniem.

Nasze lokalne kwiaciarnie dokładają wszelkich starań, aby stworzone kompozycje były piękne i świeże, używając przy tym kwiatów i roślin najwyższej jakości od najlepszych dostawców. W zależności od dostępności rodzajów oraz kolorów kwiatów w różnych rejonach Polski kompozycje mogą różnić się od tych pokazanych na zdjęciach na stronie.

Termin dostawy produktu*

Zamówienia na doręczenie kwiatów przyjmujemy przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu. Jeśli chcesz, aby przesyłka dotarła jeszcze tego samego dnia, złóż zamówienie i dokonaj płatności najpóźniej do godziny 17 od poniedziałku do piątku, a w sobotę do godziny 15. Zlecenia na niedzielę muszą zostać złożone do godz 15 w sobotę. Zamówienia, które otrzymamy po podanych powyżej godzinach mogą zostać zrealizowane najszybciej w kolejnym dniu.

Składając zamówienie możesz wybrać dwugodzinny przedział czasowy. Pamiętaj, że jest to orientacyjna pora doręczenia przesyłki, jednak nasi kurierzy dokładają wszelkich starań aby w tym czasie adresat otrzymał bukiet.

Zamawiając kwiaty na pogrzeb podaj nam dokładną godzinę rozpoczęcia ceremonii, a my gwarantujemy dostawę na czas. Pamiętaj, że takie zamówienia przyjmujemy z jednodniowym wyprzedzeniem.

W takie dni jak Dzień Babci, Walentynki, Dzień Kobiet oraz Dzień Matki niestety nie ma możliwości wyboru dokładnego przedziału czasowego. Realizacja zamówień odbywa się w godzinach 8:00 - 22:00.

Kwiaty od ogrodnika wysyłamy w kartonie za pośrednictwem kuriera DHL. Zamówienia realizujemy od poniedziałku do piątku. Dostawa może odbyć się najszybciej w kolejnym dniu, jeżeli zamówienie zostanie złożone i opłacone do godziny 05:00 rano.

Zestawy prezentowe składające się ze słodyczy i alkoholi wysyłamy za pośrednictwem kuriera DHL. Zamówienia realizujemy od poniedziałku do piątku. Dostawa może odbyć się najszybciej w kolejnym dniu, jeżeli zamówienie zostanie złożone i opłacone do godziny 05:00 rano.

Rabat

Chcesz wysyłać bliskim kwiaty taniej? Zarejestruj się i uzyskaj nawet 10% rabatu.

Pozyskanie rabatu jest bardzo proste. Wystarczy, że zrobisz zakupy w naszej kwiaciarni, a za każde wydane 100 zł uzyskasz 1% zniżki na kolejne zamówienie. W ten sposób możesz pozyskać aż 10% stałego rabatu. Pamiętaj aby zalogować się zanim złożysz zamówienie. Ceny produktów na stronie obniżą się automatycznie.

Zobacz dlaczego klienci kochają naszą kwiaciarnię online

28.09.2021, 16:26
Autor: Ryszarda

Aleksandrów Łódzki

Profesjonalna usługa i obsługa. Jak nikt dbają o każdy szczegół. Polecam i pozdrawiam!

30.07.2021, 16:10
Autor: Adela

Tyczyn

Dziękuję za perfekcyjne wykonanie mojego zamówienia. Polecam na 100%

19.07.2021, 16:47
Autor: Erwin

Ujście

sprawna realizacja

25.03.2021, 11:56
Autor: Frania

Przemkow

Miła oraz profesjonalna obsługa

23.03.2021, 15:44
Autor: Edward

Prószków

Pragnę wyrazić serdeczne podziękowanie za profesjonalne i punktualne zrealizowanie zamówienia. Możecie być Państwo przykładem dla innych firm (działających w Internecie), które niestety nie zawsze mogą poszczycić się podobnym podejściem do klienta. Mam nadzieję, iż nie jest to ostatnia współpraca z Państwa firmą.

22.03.2021, 17:08
Autor: Agata

Bodzentyn

Wiązanka przyjechała na czas, kurier dał mi znać, że zamówienie dotarło. Rzetelne podejście do sprawy