Słodkie prezenty - Sprawdź

Wiązanka pogrzebowa – Pamięć w sercach

Dostawa 0 zł już od 2 godzin!*

  • Szarfa 0 zł
  • Zamówienie w 3 minuty
  • Zawsze świeże kwiaty
Opis wersji produktu

Wiązanka pogrzebowa Pamięć w sercach to klasyczna i elegancka wiązanka z róż w kolorze écru lub czerwonym, ułożona na naturalnym podkładzie z igliwia. Do wiązanki dołączana jest szarfa pogrzebowa z Twoim napisem.

Wielkość wiązanki pogrzebowej
Mała około 20 kwiatów plus przybranie plus szarfa
Średnia około 30 kwiatów plus przybranie plus szarfa
Duża około 40 kwiatów plus przybranie plus szarfa
Wiązanki pogrzebowe mają rozmiar około 40cm x 60cm
Wiązanka pogrzebowa przedstawiona na zdjęciu jest w wersji średniej.
Zamówienia na kwiaty na pogrzeb przyjmujemy z co najmniej jednodniowym wyprzedzeniem.

Jakość naszych kwiatów gwarantują najlepsze lokalne kwiaciarnie w Polsce. Pod specjalne zamówienie przygotowują wyjątkowe kompozycje ze starannie wyselekcjonowanych i świeżych kwiatów, aby móc je doręczyć pod wskazany adres. Ze względu na rodzaj produktu oraz ograniczoną dostępność kwiatów w poszczególnych rejonach Polski kompozycja może różnić się od tej przedstawionej na zdjęciu.

Termin dostawy kwiatów*

Zamówienia na doręczenie kwiatów przyjmujemy przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu. Jeśli chcesz, aby przesyłka dotarła jeszcze tego samego dnia, złóż zamówienie i dokonaj płatności najpóźniej do godziny 17 od poniedziałku do piątku, a w sobotę do godziny 15. Zlecenia na niedzielę muszą zostać złożone do godz 15 w sobotę. Zamówienia, które otrzymamy po podanych powyżej godzinach mogą zostać zrealizowane najszybciej w kolejnym dniu.

Składając zamówienie możesz wybrać dwugodzinny przedział czasowy. Pamiętaj, że jest to orientacyjna pora doręczenia przesyłki, jednak nasi kurierzy dokładają wszelkich starań aby w tym czasie adresat otrzymał bukiet.

Zamawiając kwiaty na pogrzeb podaj nam dokładną godzinę rozpoczęcia ceremonii, a my gwarantujemy dostawę na czas. Pamiętaj, że takie zamówienia przyjmujemy z jednodniowym wyprzedzeniem.

W takie dni jak Dzień Babci, Walentynki, Dzień Kobiet oraz Dzień Matki niestety nie ma możliwości wyboru dokładnego przedziału czasowego. Realizacja zamówień odbywa się w godzinach 8:00 - 22:00.

Rabat

Chcesz wysyłać bliskim kwiaty taniej? Zarejestruj się i uzyskaj nawet 10% rabatu.

Pozyskanie rabatu jest bardzo proste. Wystarczy, że zrobisz zakupy w naszej kwiaciarni, a za każde wydane 100 zł uzyskasz 1% zniżki na kolejne zamówienie. W ten sposób możesz pozyskać aż 10% stałego rabatu. Pamiętaj aby zalogować się zanim złożysz zamówienie. Ceny produktów na stronie obniżą się automatycznie.

Zobacz dlaczego klienci kochają naszą kwiaciarnię online

11.08.2021, 17:34
Autor:

Czaplinek

Kwiaty zamówione na pogrzeb z Norwegii przerosły nasze oczekiwania. Komunikacja i obsługa klienta spisały się na medal. Wiązanka wyglądała niesamowicie. Na nasza prośbę otrzymaliśmy zdjęcie. Dziękujemy za wyjątkową realizację.

Wiązanka pogrzebowa – Pamięć w sercach Kwiaty na pogrzeb
22.03.2021, 17:16
Autor:

Wodzisław Śląski

Wiązanka ze świeżych kwiatów, bardzo ładna delikatna. Napis na szarfie taki jak chciałam

Wiązanka pogrzebowa – Pamięć w sercach Kwiaty na pogrzeb
22.03.2021, 15:51
Autor:

Dobre miasto

Piękna wiązanka na pogrzeb mojej mamy dostarczona na czas. Dobry kontakt z kwiaciarnią.

Wiązanka pogrzebowa – Pamięć w sercach Kwiaty na pogrzeb