Dostarczamy kwiaty w niedzielę!

Wiązanka pogrzebowa – Dusza w niebiosach

Dostawa 0 zł już od 2 godzin!*

  • Szarfa 0 zł
  • Zamówienie w 3 minuty
  • Zawsze świeże kwiaty
Opis wersji produktu

Gdy odchodzi bliska osoba chcemy ją jak najpiękniej pożegnać. Nie zawsze jednak możemy być z rodziną z powodu dzielących nas kilometrów. Wiązanka pogrzebowa z róż i goździków w jasnej tonacji, wykonana na naturalnym igliwiu z dołączoną szarfą, jest symbolem obecności oraz łączenia się w bólu z bliskimi.

Wielkość wiązanki pogrzebowej
Mała około 10 kwiatów plus przybranie plus szarfa
Średnia około 15 kwiatów plus przybranie plus szarfa
Duża około 20 kwiatów plus przybranie plus szarfa
Wiązanki pogrzebowe mają rozmiar około 40cm x 60cm
Wiązanka pogrzebowa przedstawiona na zdjęciu jest w wersji małej.
Zamówienia na kwiaty na pogrzeb przyjmujemy z co najmniej jednodniowym wyprzedzeniem.

Jakość naszych kwiatów gwarantują najlepsze lokalne kwiaciarnie w Polsce. Pod specjalne zamówienie przygotowują wyjątkowe kompozycje ze starannie wyselekcjonowanych i świeżych kwiatów, aby móc je doręczyć pod wskazany adres. Ze względu na rodzaj produktu oraz ograniczoną dostępność kwiatów w poszczególnych rejonach Polski kompozycja może różnić się od tej przedstawionej na zdjęciu.

Termin dostawy produktu*

Zamówienia na doręczenie kwiatów przyjmujemy przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu. Jeśli chcesz, aby przesyłka dotarła jeszcze tego samego dnia, złóż zamówienie i dokonaj płatności najpóźniej do godziny 17 od poniedziałku do piątku, a w sobotę do godziny 15. Zlecenia na niedzielę muszą zostać złożone do godz 15 w sobotę. Zamówienia, które otrzymamy po podanych powyżej godzinach mogą zostać zrealizowane najszybciej w kolejnym dniu.

Składając zamówienie możesz wybrać dwugodzinny przedział czasowy. Pamiętaj, że jest to orientacyjna pora doręczenia przesyłki, jednak nasi kurierzy dokładają wszelkich starań aby w tym czasie adresat otrzymał bukiet.

Zamawiając kwiaty na pogrzeb podaj nam dokładną godzinę rozpoczęcia ceremonii, a my gwarantujemy dostawę na czas. Pamiętaj, że takie zamówienia przyjmujemy z jednodniowym wyprzedzeniem.

W takie dni jak Dzień Babci, Walentynki, Dzień Kobiet oraz Dzień Matki niestety nie ma możliwości wyboru dokładnego przedziału czasowego. Realizacja zamówień odbywa się w godzinach 8:00 - 22:00.

Kwiaty od ogrodnika wysyłamy w kartonie za pośrednictwem kuriera DHL. Zamówienia realizujemy od poniedziałku do piątku. Dostawa może odbyć się najszybciej w kolejnym dniu, jeżeli zamówienie zostanie złożone i opłacone do godziny 05:00 rano.

Zestawy prezentowe składające się ze słodyczy i alkoholi wysyłamy za pośrednictwem kuriera DHL. Zamówienia realizujemy od poniedziałku do piątku. Dostawa może odbyć się najszybciej w kolejnym dniu, jeżeli zamówienie zostanie złożone i opłacone do godziny 05:00 rano.

Rabat

Chcesz wysyłać bliskim kwiaty taniej? Zarejestruj się i uzyskaj nawet 10% rabatu.

Pozyskanie rabatu jest bardzo proste. Wystarczy, że zrobisz zakupy w naszej kwiaciarni, a za każde wydane 100 zł uzyskasz 1% zniżki na kolejne zamówienie. W ten sposób możesz pozyskać aż 10% stałego rabatu. Pamiętaj aby zalogować się zanim złożysz zamówienie. Ceny produktów na stronie obniżą się automatycznie.

Zobacz dlaczego klienci kochają naszą kwiaciarnię online

15.11.2021, 16:50
Autor: Żanetta

Kosow Lacki

mimo mojej nieobecnosci kurier zlozyl wiazanke pogrzebowa w moim imieniu. Szczerze dziekuje za pomoc i dostawe

28.09.2021, 16:43
Autor: Bernarda

Jutrosin

Nie umiałam wypełnić formularza, ale obsługa cierpliwie mi pomogła. Kwiat pierwszej świeżości, 100 % zadowolenia

21.07.2021, 11:40
Autor: Erika

Opalenica

Wieniec z róż i gozdzikow to dobry wybor na pogrzeb dla mezczyzny, nie wyroznial się wśród innych wiencow ze względu na stonowane kolory. Jestem zadowolona z realizacji, na moje zyczenie przeslano mi zdjecie

19.07.2021, 16:48
Autor: Anton

Reszel

Dziękujemy za rzetelną realizację

22.03.2021, 15:55
Autor: Renata

Wysokie Mazowieckie

Doskonale zorganizowany dowóz kwiatów na pogrzeb. Zawsze na czas, bezproblemowo.

19.03.2021, 14:58
Autor: Elwira

Kleszczele

Wiązanka dojechała na czas.

18.03.2021, 15:02
Autor: Katarzyna

Gdynia

Wiązanka dojechała na czas. Kurier przyjechał chwilę przed rozpoczęciem pogrzebu. Szarfa i wiązanka takie jak chciałam