Słodkie prezenty - Sprawdź

Wiązanka pogrzebowa – Droga ku niebiosom

Dostawa 0 zł już od 2 godzin!*

  • Szarfa 0 zł
  • Zamówienie w 3 minuty
  • Zawsze świeże kwiaty
Opis wersji produktu

Wiązanka pogrzebowa Droga ku niebiosom to elegancka kompozycja wykonana ze świeżych kwiatów takich jak: róże, goździki i anturium. Do wiązanki dołączamy szarfę pogrzebową, na której możesz zamieścić swój napis.

Wielkość wiązanki pogrzebowej
Mała od 15 do 17 kwiatów plus przybranie plus szarfa
Średnia od 19 do 21 kwiatów plus przybranie plus szarfa
Duża od 23 do 25 kwiatów plus przybranie plus szarfa
Wiązanki pogrzebowe mają rozmiar około 40cm x 60cm
Wiązanka pogrzebowa przedstawiona na zdjęciu jest w wersji średniej.
Zamówienia na kwiaty na pogrzeb przyjmujemy z co najmniej jednodniowym wyprzedzeniem.

Jakość naszych kwiatów gwarantują najlepsze lokalne kwiaciarnie w Polsce. Pod specjalne zamówienie przygotowują wyjątkowe kompozycje ze starannie wyselekcjonowanych i świeżych kwiatów, aby móc je doręczyć pod wskazany adres. Ze względu na rodzaj produktu oraz ograniczoną dostępność kwiatów w poszczególnych rejonach Polski kompozycja może różnić się od tej przedstawionej na zdjęciu.

Termin dostawy produktu*

Zamówienia na doręczenie kwiatów przyjmujemy przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu. Jeśli chcesz, aby przesyłka dotarła jeszcze tego samego dnia, złóż zamówienie i dokonaj płatności najpóźniej do godziny 17 od poniedziałku do piątku, a w sobotę do godziny 15. Zlecenia na niedzielę muszą zostać złożone do godz 15 w sobotę. Zamówienia, które otrzymamy po podanych powyżej godzinach mogą zostać zrealizowane najszybciej w kolejnym dniu.

Składając zamówienie możesz wybrać dwugodzinny przedział czasowy. Pamiętaj, że jest to orientacyjna pora doręczenia przesyłki, jednak nasi kurierzy dokładają wszelkich starań aby w tym czasie adresat otrzymał bukiet.

Zamawiając kwiaty na pogrzeb podaj nam dokładną godzinę rozpoczęcia ceremonii, a my gwarantujemy dostawę na czas. Pamiętaj, że takie zamówienia przyjmujemy z jednodniowym wyprzedzeniem.

W takie dni jak Dzień Babci, Walentynki, Dzień Kobiet oraz Dzień Matki niestety nie ma możliwości wyboru dokładnego przedziału czasowego. Realizacja zamówień odbywa się w godzinach 8:00 - 22:00.

Kwiaty od ogrodnika wysyłamy w kartonie za pośrednictwem kuriera DHL. Zamówienia realizujemy od poniedziałku do piątku. Dostawa może odbyć się najszybciej w kolejnym dniu, jeżeli zamówienie zostanie złożone i opłacone do godziny 05:00 rano.

Zestawy prezentowe składające się ze słodyczy i alkoholi wysyłamy za pośrednictwem kuriera DHL. Zamówienia realizujemy od poniedziałku do piątku. Dostawa może odbyć się najszybciej w kolejnym dniu, jeżeli zamówienie zostanie złożone i opłacone do godziny 05:00 rano.

Rabat

Chcesz wysyłać bliskim kwiaty taniej? Zarejestruj się i uzyskaj nawet 10% rabatu.

Pozyskanie rabatu jest bardzo proste. Wystarczy, że zrobisz zakupy w naszej kwiaciarni, a za każde wydane 100 zł uzyskasz 1% zniżki na kolejne zamówienie. W ten sposób możesz pozyskać aż 10% stałego rabatu. Pamiętaj aby zalogować się zanim złożysz zamówienie. Ceny produktów na stronie obniżą się automatycznie.

Zobacz dlaczego klienci kochają naszą kwiaciarnię online

13.08.2021, 14:55
Autor: Tymur

Witkowo

Zamowiłem wiązanke na pogrzeb babci. Jeszcze nigdy nie widziałem tak pięknej wiązanki. Jestem bardzo zadowolony. Kwiaty były świeże i przepięknie skomponowane. Polecam

11.08.2021, 17:39
Autor: Gerda

Kolno

Super kontakt i najwyższy standard. Wiązanke opaciłam kartą przez stronę z za granicy i dostarczono ją w odpowiednich godzinach pod adres

21.07.2021, 15:35
Autor: Hiacynta

Dziwnów

Jakość wieńca przerosła moje oczekiwania, kwiaty świeże, przepiękne anturium z delikatną różową poświatą której zdjęcie nie oddaje. Szarfa pogrzebowa zgodna z moją treścią

13.07.2021, 16:03
Autor: Halina

Zabłudow

zamówiłam kwiaty i cały proces był bez zastrzezeń. O zdjęcie kompozycji trzeba poprosić, nie maja tego w standardzie. Po otrzymaniu fotografii mogę ocenić, że kwiaty ładne i świeze. Pozdrawiam