Zapisz się do newslettera i otrzymaj 10% zniżki!

Zamów kwiaty na dziś
masz na to jeszcze:

Wiązanka pogrzebowa – Czas zadumy

Dostawa 0 zł już w 2 godziny!

Opis wersji produktu

Pożegnaj bliską osobę wybierając wiązankę pogrzebową składającą się z róż, gerber, goździków, santini i anturium. Wiązanka ułożona na florecie, ozdobiona liśćmi oraz innymi dodatkami posiada również szarfę pogrzebową, na której możesz zamieścić słowa pożegnania.

Wielkość wiązanki pogrzebowej
Mała około 28 kwiatów plus przybranie plus szarfa
Średnia około 33 kwiatów plus przybranie plus szarfa
Duża około 43 kwiatów plus przybranie plus szarfa
Wiązanki pogrzebowe mają rozmiar około 40cm x 60cm
Wiązanka pogrzebowa przedstawiona na zdjęciu jest w wersji średniej.
Zamówienia na kwiaty na pogrzeb przyjmujemy z co najmniej jednodniowym wyprzedzeniem.

Jakość naszych kwiatów gwarantują najlepsze lokalne kwiaciarnie w Polsce. Pod specjalne zamówienie przygotowują wyjątkowe kompozycje ze starannie wyselekcjonowanych i świeżych kwiatów, aby móc je doręczyć pod wskazany adres. Ze względu na rodzaj produktu oraz ograniczoną dostępność kwiatów w poszczególnych rejonach Polski kompozycja może różnić się od tej przedstawionej na zdjęciu.

Termin dostawy produktu

Kwiaty mogą być doręczone przez kwiaciarnię LaFlora jeszcze tego samego dnia, najwcześniej w ciągu 2 godzin, jeżeli zamówienie zostanie złożone i opłacone od poniedziałku do piątku do godziny 17:00. Kwiaty mogą być doręczone w sobotę i niedzielę, jeżeli zamówienie zostanie złożone do soboty do godziny 15:00 i opłacone.

Rabat

RABAT nawet do 10% NA ZAWSZE Rabat można uzyskać na zawsze i na wszystkie produkty w kwiaciarni LaFlora. Aby go otrzymać wystarczy: - zarejestrować się / zalogować się w sklepie przed złożeniem zamówienia - następnie złożyć zamówienie na kwiaty poprzez stronę. Za każde 100 zł wydane w naszej kwiaciarni otrzymasz 1% rabatu.

Opinie klinetów