Słodkie prezenty - Sprawdź

Wiązanka pogrzebowa – Czas zadumy

Dostawa 0 zł już od 2 godzin!*

  • Szarfa 0 zł
  • Zamówienie w 3 minuty
  • Zawsze świeże kwiaty
Opis wersji produktu

Pożegnaj bliską osobę wybierając wiązankę pogrzebową składającą się z róż, gerber, goździków, santini i anturium. Wiązanka ułożona na florecie, ozdobiona liśćmi oraz innymi dodatkami posiada również szarfę pogrzebową, na której możesz zamieścić słowa pożegnania.

Wielkość wiązanki pogrzebowej
Mała od 25 do 28 kwiatów plus przybranie plus szarfa
Średnia od 31 do 35 kwiatów plus przybranie plus szarfa
Duża od 39 do 43 kwiatów plus przybranie plus szarfa
Wiązanki pogrzebowe mają rozmiar około 40cm x 60cm
Wiązanka pogrzebowa przedstawiona na zdjęciu jest w wersji średniej.
Zamówienia na kwiaty na pogrzeb przyjmujemy z co najmniej jednodniowym wyprzedzeniem.

Jakość naszych kwiatów gwarantują najlepsze lokalne kwiaciarnie w Polsce. Pod specjalne zamówienie przygotowują wyjątkowe kompozycje ze starannie wyselekcjonowanych i świeżych kwiatów, aby móc je doręczyć pod wskazany adres. Ze względu na rodzaj produktu oraz ograniczoną dostępność kwiatów w poszczególnych rejonach Polski kompozycja może różnić się od tej przedstawionej na zdjęciu.

Termin dostawy kwiatów*

Zamówienia na doręczenie kwiatów przyjmujemy przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu. Jeśli chcesz, aby przesyłka dotarła jeszcze tego samego dnia, złóż zamówienie i dokonaj płatności najpóźniej do godziny 17 od poniedziałku do piątku, a w sobotę do godziny 15. Zlecenia na niedzielę muszą zostać złożone do godz 15 w sobotę. Zamówienia, które otrzymamy po podanych powyżej godzinach mogą zostać zrealizowane najszybciej w kolejnym dniu.

Składając zamówienie możesz wybrać dwugodzinny przedział czasowy. Pamiętaj, że jest to orientacyjna pora doręczenia przesyłki, jednak nasi kurierzy dokładają wszelkich starań aby w tym czasie adresat otrzymał bukiet.

Zamawiając kwiaty na pogrzeb podaj nam dokładną godzinę rozpoczęcia ceremonii, a my gwarantujemy dostawę na czas. Pamiętaj, że takie zamówienia przyjmujemy z jednodniowym wyprzedzeniem.

W takie dni jak Dzień Babci, Walentynki, Dzień Kobiet oraz Dzień Matki niestety nie ma możliwości wyboru dokładnego przedziału czasowego. Realizacja zamówień odbywa się w godzinach 8:00 - 22:00.

Rabat

Chcesz wysyłać bliskim kwiaty taniej? Zarejestruj się i uzyskaj nawet 10% rabatu.

Pozyskanie rabatu jest bardzo proste. Wystarczy, że zrobisz zakupy w naszej kwiaciarni, a za każde wydane 100 zł uzyskasz 1% zniżki na kolejne zamówienie. W ten sposób możesz pozyskać aż 10% stałego rabatu. Pamiętaj aby zalogować się zanim złożysz zamówienie. Ceny produktów na stronie obniżą się automatycznie.

Zobacz dlaczego klienci kochają naszą kwiaciarnię online

03.11.2021, 15:04
Autor:

Kowalewo Pomorskie

dziękuje i zdecydowanie polecam

Wiązanka pogrzebowa – Czas zadumy Kwiaty na pogrzeb
19.07.2021, 16:48
Autor:

Tyczyn

Nie mam nic do zarzucenia

Wiązanka pogrzebowa – Czas zadumy Kwiaty na pogrzeb
23.03.2021, 12:29
Autor:

Żarki

Obsługa pomogła mi wybrać wiązankę na pogrzeb brata. Kwiaty dostarczone o ustalonej godzinie. Wszystko w najlepszym porządku. Dziękuję.

Wiązanka pogrzebowa – Czas zadumy Kwiaty na pogrzeb
22.03.2021, 15:56
Autor:

kanczuga

zawsze zamawiam tu kwiaty na ruzne okazje urodziny czy tez pogrzeb i nigdy nie ma problemow zero zarzutow polecam

Wiązanka pogrzebowa – Czas zadumy Kwiaty na pogrzeb