Słodkie prezenty - Sprawdź

Różowe goździki

Dostawa 0 zł już od 2 godzin!*

Opis wersji produktu

Rozbudź romantyzm i przekaż swoje uczucia za pomocą różowych goździków. Ich niezwykła elegancja i kolor w odcieniach różu sprawiają, że są one doskonałym wyborem na każdą okazję. Czy to jako wyraz wdzięczności, sympatii czy miłości, goździki wnoszą nutę klasyki. Starannie dobrane kwiaty, perfekcyjne ułożenie sprawia, że nasz bukiet jest niezapomnianym prezentem dla każdego odbiorcy. Goździki charakteryzuje piękny wygląd, ale także niezwykła wytrzymałość, kwiaty te utrzymują swoją świeżość przez długi czas. Dostarczamy je z pasją i troską, dbając o to, aby bukiet dotarł świeży i cieszący oko odbiorcy. Nasz kurier DHL dostarczy go do rąk własnych w specjalnie przystosowanym do tego eleganckim pudełku. Koniecznie dołącz do bukietu bilecik z życzeniami bądź własnym spersonalizowanym tekstem.

Wielkość bukietu
Mały ok 25 kwiatów
Średni ok 50 kwiatów
Duży ok 75 kwiatów
Bukiet przedstawiony na zdjęciu jest w wersji średniej.

Warto wiedzieć

  • Świeże kwiaty prosto od ogrodnika, najwyższej jakości.
  • Bukiet pięknie zapakowany na prezent, gotowy do wręczenia.
  • Bukiet zabezpieczony w karton przystosowany do transportu kwiatów.
  • Darmowa dostawa na terenie całej Polski.
  • Zamówiony bukiet doręczymy kurierem DHL na wybraną datę i pod wskazany adres.
  • Do bukietu możesz dodać własne życzenia.
  • Bukiety komponowane z dbałością o detale.
  • Opakowanie jest biodegradowalne. Dbasz o środowisko.

Termin dostawy produktu*

Zamówienia na doręczenie kwiatów przyjmujemy przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu. Jeśli chcesz, aby przesyłka dotarła jeszcze tego samego dnia, złóż zamówienie i dokonaj płatności najpóźniej do godziny 17 od poniedziałku do piątku, a w sobotę do godziny 15. Zlecenia na niedzielę muszą zostać złożone do godz 15 w sobotę. Zamówienia, które otrzymamy po podanych powyżej godzinach mogą zostać zrealizowane najszybciej w kolejnym dniu.

Składając zamówienie możesz wybrać dwugodzinny przedział czasowy. Pamiętaj, że jest to orientacyjna pora doręczenia przesyłki, jednak nasi kurierzy dokładają wszelkich starań aby w tym czasie adresat otrzymał bukiet.

Zamawiając kwiaty na pogrzeb podaj nam dokładną godzinę rozpoczęcia ceremonii, a my gwarantujemy dostawę na czas. Pamiętaj, że takie zamówienia przyjmujemy z jednodniowym wyprzedzeniem.

W takie dni jak Dzień Babci, Walentynki, Dzień Kobiet oraz Dzień Matki niestety nie ma możliwości wyboru dokładnego przedziału czasowego. Realizacja zamówień odbywa się w godzinach 8:00 - 22:00.

Kwiaty od ogrodnika wysyłamy w kartonie za pośrednictwem kuriera DHL. Zamówienia realizujemy od poniedziałku do piątku. Dostawa może odbyć się najszybciej w kolejnym dniu, jeżeli zamówienie zostanie złożone i opłacone do godziny 05:00 rano.

Zestawy prezentowe składające się ze słodyczy i alkoholi wysyłamy za pośrednictwem kuriera DHL. Zamówienia realizujemy od poniedziałku do piątku. Dostawa może odbyć się najszybciej w kolejnym dniu, jeżeli zamówienie zostanie złożone i opłacone do godziny 05:00 rano.

Rabat

Chcesz wysyłać bliskim kwiaty taniej? Zarejestruj się i uzyskaj nawet 10% rabatu.

Pozyskanie rabatu jest bardzo proste. Wystarczy, że zrobisz zakupy w naszej kwiaciarni, a za każde wydane 100 zł uzyskasz 1% zniżki na kolejne zamówienie. W ten sposób możesz pozyskać aż 10% stałego rabatu. Pamiętaj aby zalogować się zanim złożysz zamówienie. Ceny produktów na stronie obniżą się automatycznie.