Słodkie prezenty - Sprawdź

Róże na Walentynki

Dostawa 0 zł już od 2 godzin!*

  • Zamówienie w 3 minuty
  • Zawsze świeże kwiaty
  • Darmowy bilecik z życzeniami
Opis wersji produktu

Róże na Walentynki to sprawdzony prezent. Piękny czerwonych róż zachwyci zdecydowanie Odbiorcę. Do bukietu dołączone jest czerwone serce. Pamiętaj, aby załączyć karnecik z miłosnym wyznaniem. Zamówiony bukiet nasi doświadczeni kurierzy dostarczą w Twoim imieniu. 

Wielkość bukietu
Mały składa się z 9-13 róż
Średni składa się z 15-19 róż
Duży składa się z 23-27 róż
Bukiet przedstawiony na zdjęciu jest w wersji średniej.

Dostawa bukietu odbywa się przez lokalną kwiaciarnię lub DHL.

Jakość naszych kwiatów gwarantują najlepsze lokalne kwiaciarnie w Polsce. Pod specjalne zamówienie przygotowują wyjątkowe kompozycje ze starannie wyselekcjonowanych i świeżych kwiatów, aby móc je doręczyć pod wskazany adres. Ze względu na rodzaj produktu oraz ograniczoną dostępność kwiatów w poszczególnych rejonach Polski kompozycja może różnić się od tej przedstawionej na zdjęciu.

Termin dostawy produktu*

Zamówienia na doręczenie kwiatów przyjmujemy przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu. Jeśli chcesz, aby przesyłka dotarła jeszcze tego samego dnia, złóż zamówienie i dokonaj płatności najpóźniej do godziny 17 od poniedziałku do piątku, a w sobotę do godziny 15. Zlecenia na niedzielę muszą zostać złożone do godz 15 w sobotę. Zamówienia, które otrzymamy po podanych powyżej godzinach mogą zostać zrealizowane najszybciej w kolejnym dniu.

Składając zamówienie możesz wybrać dwugodzinny przedział czasowy. Pamiętaj, że jest to orientacyjna pora doręczenia przesyłki, jednak nasi kurierzy dokładają wszelkich starań aby w tym czasie adresat otrzymał bukiet.

Zamawiając kwiaty na pogrzeb podaj nam dokładną godzinę rozpoczęcia ceremonii, a my gwarantujemy dostawę na czas. Pamiętaj, że takie zamówienia przyjmujemy z jednodniowym wyprzedzeniem.

W takie dni jak Dzień Babci, Walentynki, Dzień Kobiet oraz Dzień Matki niestety nie ma możliwości wyboru dokładnego przedziału czasowego. Realizacja zamówień odbywa się w godzinach 8:00 - 22:00.

Kwiaty od ogrodnika wysyłamy w kartonie za pośrednictwem kuriera DHL. Zamówienia realizujemy od poniedziałku do piątku. Dostawa może odbyć się najszybciej w kolejnym dniu, jeżeli zamówienie zostanie złożone i opłacone do godziny 05:00 rano.

Zestawy prezentowe składające się ze słodyczy i alkoholi wysyłamy za pośrednictwem kuriera DHL. Zamówienia realizujemy od poniedziałku do piątku. Dostawa może odbyć się najszybciej w kolejnym dniu, jeżeli zamówienie zostanie złożone i opłacone do godziny 05:00 rano.

Rabat

Chcesz wysyłać bliskim kwiaty taniej? Zarejestruj się i uzyskaj nawet 10% rabatu.

Pozyskanie rabatu jest bardzo proste. Wystarczy, że zrobisz zakupy w naszej kwiaciarni, a za każde wydane 100 zł uzyskasz 1% zniżki na kolejne zamówienie. W ten sposób możesz pozyskać aż 10% stałego rabatu. Pamiętaj aby zalogować się zanim złożysz zamówienie. Ceny produktów na stronie obniżą się automatycznie.

Zobacz dlaczego klienci kochają naszą kwiaciarnię online

03.11.2021, 17:00
Autor: Ivo

Ślesin

Ciesze się ze znalazlem kwiaciarnie która oferuje dostawe do domu i to tak szybko! Zamawiam na kazda okazje!

03.11.2021, 16:58
Autor: Stanisław

Dukla

sklep godny polecenia

13.08.2021, 11:36
Autor: Pia

Ciechanowiec

Z czystym sumieniem polecam każdemu zakupy róż z dostawą w tej kwiaciarni

15.07.2021, 16:28
Autor: Klaudia

Wałcz

Bukiet jak na zdjęciu. Dodatkowy plus za ręcznie wypisany bilecik. Polecam!

25.03.2021, 17:22
Autor: Antonio

Olszyna

kwiaty dojechały na czas i były bardzo ładne, kurier miły

25.03.2021, 15:16
Autor: hubcio95

grodzisk wlkp

polecam