Zapisz się do newslettera i otrzymaj 10% zniżki!

Pastelowe tulipany

Dostawa 0 zł już w 2 godziny!

  • Zawsze świeże kwiaty
  • Darmowy bilecik z życzeniami
  • Produkt sezonowy
Opis wersji produktu

Rozmyślasz jaki bukiet wybrać? Wybierz bukiet tulipanów w pastelowych kolorach! Dostarcz go ukochanej osobie w dniu jej święta lub bez okazji i spraw miłą niespodziankę. Tulipany ozdobione są papierem i bilecikiem z Twoimi życzeniami.

Wielkość bukietu
Mały około 20 kwiatów
Średni około 30 kwiatów
Duży około 40 kwiatów
Bukiet przedstawiony na zdjęciu jest w wersji dużej.

Jakość naszych kwiatów gwarantują najlepsze lokalne kwiaciarnie w Polsce. Pod specjalne zamówienie przygotowują wyjątkowe kompozycje ze starannie wyselekcjonowanych i świeżych kwiatów, aby móc je doręczyć pod wskazany adres. Ze względu na rodzaj produktu oraz ograniczoną dostępność kwiatów w poszczególnych rejonach Polski kompozycja może różnić się od tej przedstawionej na zdjęciu.

Termin dostawy kwiatów

Zamówienia na doręczenie kwiatów przyjmujemy przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu. Jeśli chcesz, aby przesyłka dotarła jeszcze tego samego dnia, złóż zamówienie i dokonaj płatności najpóźniej do godziny 17 od poniedziałku do piątku, a w sobotę do godziny 15. Zlecenia na niedzielę muszą zostać złożone do godz 15 w sobotę. Zamówienia, które otrzymamy po podanych powyżej godzinach mogą zostać zrealizowane najszybciej w kolejnym dniu.

Składając zamówienie możesz wybrać dwugodzinny przedział czasowy. Pamiętaj, że jest to orientacyjna pora doręczenia przesyłki, jednak nasi kurierzy dokładają wszelkich starań aby w tym czasie adresat otrzymał bukiet.

Zamawiając kwiaty na pogrzeb podaj nam dokładną godzinę rozpoczęcia ceremonii, a my gwarantujemy dostawę na czas. Pamiętaj, że takie zamówienia przyjmujemy z jednodniowym wyprzedzeniem.

W takie dni jak Dzień Babci, Walentynki, Dzień Kobiet oraz Dzień Matki niestety nie ma możliwości wyboru dokładnego przedziału czasowego. Realizacja zamówień odbywa się w godzinach 8:00 - 22:00.

Rabat

Chcesz wysyłać bliskim kwiaty taniej? Zarejestruj się i uzyskaj nawet 10% rabatu.

Pozyskanie rabatu jest bardzo proste. Wystarczy, że zrobisz zakupy w naszej kwiaciarni, a za każde wydane 100 zł uzyskasz 1% zniżki na kolejne zamówienie. W ten sposób możesz pozyskać aż 10% stałego rabatu. Pamiętaj aby zalogować się zanim złożysz zamówienie. Ceny produktów na stronie obniżą się automatycznie.

Zobacz dlaczego klienci kochają naszą kwiaciarnię online

24.03.2021, 12:38
Autor:

Kisielice

Najlepsza kwiaciarnia z jakiej korzystałem

Pastelowe tulipany Główna
23.03.2021, 15:30
Autor:

Miejska Górka

Kwiaty dużo ładniejsze niż na zdjęciu podglądowym. Szybka wysyłka do pracy, kurier dyskretny

Pastelowe tulipany Główna
22.03.2021, 17:13
Autor:

lobzenica

Kwiaty długo stały, przyniosły trochę wiosny do domu

Pastelowe tulipany Główna
19.03.2021, 15:19
Autor:

Gniezno

Przesyłka dojechała z małym opóźnieniem, ale dojechała i to najważniejsze. Jubilatka zaskoczona i bardzo zadowolona. Kwiaty piękne, delikatne i o to chodziło. Mimo wtopy z czasem realizacji - polecam

Pastelowe tulipany Główna
17.03.2021, 11:56
Autor:

Stalowa Wola

Niespodzianka się udała, babcia bardzo zadowolona z bukietu tulipanów! Na pewno będę jeszcze korzystać z Państwa usług!

Pastelowe tulipany Główna