Zapisz się do newslettera i otrzymaj 10% zniżki!

Ogromny bukiet róż

Dostawa 0 zł już w 2 godziny!

  • Zamówienie w 3 minuty
  • Zawsze świeże kwiaty
  • Darmowy bilecik z życzeniami
Opis wersji produktu

Zamów ogromny bukiet róż i wyraź swoje uczucia! Do stworzenia tego bukietu użyto róż w dwóch kolorach oraz zielonych dodatków. Możesz mieć pewność, że oczaruje każdą osobę.

Wielkość bukietu z róż
Róże w wersji krótkie około 40cm
Róże w wersji średnie około 50-60cm
Róże w wersji długie około 70-80cm

Jakość naszych kwiatów gwarantują najlepsze lokalne kwiaciarnie w Polsce. Pod specjalne zamówienie przygotowują wyjątkowe kompozycje ze starannie wyselekcjonowanych i świeżych kwiatów, aby móc je doręczyć pod wskazany adres. Ze względu na rodzaj produktu oraz ograniczoną dostępność kwiatów w poszczególnych rejonach Polski kompozycja może różnić się od tej przedstawionej na zdjęciu.

Termin dostawy kwiatów

Zamówienia na doręczenie kwiatów przyjmujemy przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu. Jeśli chcesz, aby przesyłka dotarła jeszcze tego samego dnia, złóż zamówienie i dokonaj płatności najpóźniej do godziny 17 od poniedziałku do piątku, a w sobotę do godziny 15. Zlecenia na niedzielę muszą zostać złożone do godz 15 w sobotę. Zamówienia, które otrzymamy po podanych powyżej godzinach mogą zostać zrealizowane najszybciej w kolejnym dniu.

Składając zamówienie możesz wybrać dwugodzinny przedział czasowy. Pamiętaj, że jest to orientacyjna pora doręczenia przesyłki, jednak nasi kurierzy dokładają wszelkich starań aby w tym czasie adresat otrzymał bukiet.

Zamawiając kwiaty na pogrzeb podaj nam dokładną godzinę rozpoczęcia ceremonii, a my gwarantujemy dostawę na czas. Pamiętaj, że takie zamówienia przyjmujemy z jednodniowym wyprzedzeniem.

W takie dni jak Dzień Babci, Walentynki, Dzień Kobiet oraz Dzień Matki niestety nie ma możliwości wyboru dokładnego przedziału czasowego. Realizacja zamówień odbywa się w godzinach 8:00 - 22:00.

Rabat

Chcesz wysyłać bliskim kwiaty taniej? Zarejestruj się i uzyskaj nawet 10% rabatu.

Pozyskanie rabatu jest bardzo proste. Wystarczy, że zrobisz zakupy w naszej kwiaciarni, a za każde wydane 100 zł uzyskasz 1% zniżki na kolejne zamówienie. W ten sposób możesz pozyskać aż 10% stałego rabatu. Pamiętaj aby zalogować się zanim złożysz zamówienie. Ceny produktów na stronie obniżą się automatycznie.

Zobacz dlaczego klienci kochają naszą kwiaciarnię online

03.11.2021, 17:26
Autor:

Babimost

kwiaty zywe, nie sa stare, polecam serdecznie

Ogromny bukiet róż Kwiaty
13.08.2021, 14:54
Autor:

Kuźnia Raciborska

Kwiaty mają długą żywotnośc, tydzień stały w wazonie świeże

Ogromny bukiet róż Kwiaty
28.07.2021, 12:45
Autor:

CEDYNIA

Chciałabym bardzo podziękować za bukiet na 5!

Ogromny bukiet róż Kwiaty
19.07.2021, 12:49
Autor:

Szpietowo

Narzeczona jest oczarowana różami

Ogromny bukiet róż Kwiaty
15.07.2021, 16:25
Autor:

Pilawa

Przemiła Pani z obsługi doradziła mi ten bukiet i bardzo się cieszę, bo pięknie się prezentował i długo stał w wazonie ;)

Ogromny bukiet róż Kwiaty
25.03.2021, 17:13
Autor:

Chełmek

z czystym sumieniem polecam gorąco! Kwiaty, które dotarly do mojej mamy były PRZEPIĘKNE!

Ogromny bukiet róż Kwiaty
25.03.2021, 15:17
Autor:

szklarska poreba

polecam

Ogromny bukiet róż Kwiaty