Słodkie prezenty - Sprawdź

Kwiaty zatopieni w ciszy

Dostawa 0 zł już od 2 godzin!*

  • Zamówienie w 3 minuty
  • Zawsze świeże kwiaty
  • Darmowy bilecik z życzeniami
Opis wersji produktu

Wybierz piękny bukiet kwiatów i zaskocz nim bliską osobę! Kompozycja goździków i santini z gipsówką to idealny pomysł na prezent na urodziny lub imieniny. Zamów piękne kwiaty z dostawą, dołącz życzenia na bileciku i spraw radość.

Wielkość bukietu
Mały od 5 do 7 kwiatów plus przybranie
Średni od 9 do 13 kwiatów plus przybranie
Duży od 15 do 19 kwiatów plus przybranie
Bukiet przedstawiony na zdjęciu jest w wersji dużej.

Jakość naszych kwiatów gwarantują najlepsze lokalne kwiaciarnie w Polsce. Pod specjalne zamówienie przygotowują wyjątkowe kompozycje ze starannie wyselekcjonowanych i świeżych kwiatów, aby móc je doręczyć pod wskazany adres. Ze względu na rodzaj produktu oraz ograniczoną dostępność kwiatów w poszczególnych rejonach Polski kompozycja może różnić się od tej przedstawionej na zdjęciu.

Termin dostawy produktu*

Zamówienia na doręczenie kwiatów przyjmujemy przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu. Jeśli chcesz, aby przesyłka dotarła jeszcze tego samego dnia, złóż zamówienie i dokonaj płatności najpóźniej do godziny 17 od poniedziałku do piątku, a w sobotę do godziny 15. Zlecenia na niedzielę muszą zostać złożone do godz 15 w sobotę. Zamówienia, które otrzymamy po podanych powyżej godzinach mogą zostać zrealizowane najszybciej w kolejnym dniu.

Składając zamówienie możesz wybrać dwugodzinny przedział czasowy. Pamiętaj, że jest to orientacyjna pora doręczenia przesyłki, jednak nasi kurierzy dokładają wszelkich starań aby w tym czasie adresat otrzymał bukiet.

Zamawiając kwiaty na pogrzeb podaj nam dokładną godzinę rozpoczęcia ceremonii, a my gwarantujemy dostawę na czas. Pamiętaj, że takie zamówienia przyjmujemy z jednodniowym wyprzedzeniem.

W takie dni jak Dzień Babci, Walentynki, Dzień Kobiet oraz Dzień Matki niestety nie ma możliwości wyboru dokładnego przedziału czasowego. Realizacja zamówień odbywa się w godzinach 8:00 - 22:00.

Kwiaty od ogrodnika wysyłamy w kartonie za pośrednictwem kuriera DHL. Zamówienia realizujemy od poniedziałku do piątku. Dostawa może odbyć się najszybciej w kolejnym dniu, jeżeli zamówienie zostanie złożone i opłacone do godziny 05:00 rano.

Zestawy prezentowe składające się ze słodyczy i alkoholi wysyłamy za pośrednictwem kuriera DHL. Zamówienia realizujemy od poniedziałku do piątku. Dostawa może odbyć się najszybciej w kolejnym dniu, jeżeli zamówienie zostanie złożone i opłacone do godziny 05:00 rano.

Rabat

Chcesz wysyłać bliskim kwiaty taniej? Zarejestruj się i uzyskaj nawet 10% rabatu.

Pozyskanie rabatu jest bardzo proste. Wystarczy, że zrobisz zakupy w naszej kwiaciarni, a za każde wydane 100 zł uzyskasz 1% zniżki na kolejne zamówienie. W ten sposób możesz pozyskać aż 10% stałego rabatu. Pamiętaj aby zalogować się zanim złożysz zamówienie. Ceny produktów na stronie obniżą się automatycznie.

Zobacz dlaczego klienci kochają naszą kwiaciarnię online

08.11.2021, 13:34
Autor: Marika

Boguszów Górce

Rewelacyjna usluga polecam wszystkim którzy nie mogą osobiscie podarowac kwiatow bliskim

28.10.2021, 15:51
Autor: Jane

Sejny

Najlepsza kwiaciarnia na rynku zdecydowanie

16.08.2021, 16:04
Autor: Jonasz

Łowicz

ukochana uszcześliwiona, duzy wybór bukietów, świeże piękne kwiaty

29.07.2021, 11:57
Autor: Norbert

Rzepin

Kwiaty ładne a odbiorca bardzo zadowolony

16.07.2021, 12:40
Autor: Arleta

Glinojeck

Kwiaty piękne, moja mama zachwycona, wspaniała niespodzianka

26.03.2021, 12:00
Autor: dominika

cmielow

miło i przyjemnie :))

23.03.2021, 14:36
Autor: szymper

wyszkow

polecam

22.03.2021, 15:54
Autor: roman

lipsk

dziekuje za staranna realizacje mojego zamuwienia polecam

18.03.2021, 15:09
Autor: Maja

Sosnowiec

Niecodzienne połączenie kolorystyczne, kwiaty zachwycające