Słodkie prezenty - Sprawdź

Kraina szczęśliwości

Dostawa 0 zł już od 2 godzin!*

  • Zamówienie w 3 minuty
  • Zawsze świeże kwiaty
  • Darmowy bilecik z życzeniami
Opis wersji produktu

Podaruj bliskiej osobie piękno nie do opisania! Piękny i romantyczny bukiet w różowych odcieniach podkreśli wyjątkowość i delikatność osoby, która go otrzyma. Róża, goździk i gerbera to idealne połączenie, które jest doskonałą propozycją bukietu na urodziny lub imieniny.

Wielkość bukietu
Mały od 5 do 7 kwiatów plus przybranie
Średni od 9 do 13 kwiatów plus przybranie
Duży od 15 do 19 kwiatów plus przybranie
Bukiet przedstawiony na zdjęciu jest w wersji małej.

Jakość naszych kwiatów gwarantują najlepsze lokalne kwiaciarnie w Polsce. Pod specjalne zamówienie przygotowują wyjątkowe kompozycje ze starannie wyselekcjonowanych i świeżych kwiatów, aby móc je doręczyć pod wskazany adres. Ze względu na rodzaj produktu oraz ograniczoną dostępność kwiatów w poszczególnych rejonach Polski kompozycja może różnić się od tej przedstawionej na zdjęciu.

Termin dostawy produktu*

Zamówienia na doręczenie kwiatów przyjmujemy przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu. Jeśli chcesz, aby przesyłka dotarła jeszcze tego samego dnia, złóż zamówienie i dokonaj płatności najpóźniej do godziny 17 od poniedziałku do piątku, a w sobotę do godziny 15. Zlecenia na niedzielę muszą zostać złożone do godz 15 w sobotę. Zamówienia, które otrzymamy po podanych powyżej godzinach mogą zostać zrealizowane najszybciej w kolejnym dniu.

Składając zamówienie możesz wybrać dwugodzinny przedział czasowy. Pamiętaj, że jest to orientacyjna pora doręczenia przesyłki, jednak nasi kurierzy dokładają wszelkich starań aby w tym czasie adresat otrzymał bukiet.

Zamawiając kwiaty na pogrzeb podaj nam dokładną godzinę rozpoczęcia ceremonii, a my gwarantujemy dostawę na czas. Pamiętaj, że takie zamówienia przyjmujemy z jednodniowym wyprzedzeniem.

W takie dni jak Dzień Babci, Walentynki, Dzień Kobiet oraz Dzień Matki niestety nie ma możliwości wyboru dokładnego przedziału czasowego. Realizacja zamówień odbywa się w godzinach 8:00 - 22:00.

Kwiaty od ogrodnika wysyłamy w kartonie za pośrednictwem kuriera DHL. Zamówienia realizujemy od poniedziałku do piątku. Dostawa może odbyć się najszybciej w kolejnym dniu, jeżeli zamówienie zostanie złożone i opłacone do godziny 05:00 rano.

Zestawy prezentowe składające się ze słodyczy i alkoholi wysyłamy za pośrednictwem kuriera DHL. Zamówienia realizujemy od poniedziałku do piątku. Dostawa może odbyć się najszybciej w kolejnym dniu, jeżeli zamówienie zostanie złożone i opłacone do godziny 05:00 rano.

Rabat

Chcesz wysyłać bliskim kwiaty taniej? Zarejestruj się i uzyskaj nawet 10% rabatu.

Pozyskanie rabatu jest bardzo proste. Wystarczy, że zrobisz zakupy w naszej kwiaciarni, a za każde wydane 100 zł uzyskasz 1% zniżki na kolejne zamówienie. W ten sposób możesz pozyskać aż 10% stałego rabatu. Pamiętaj aby zalogować się zanim złożysz zamówienie. Ceny produktów na stronie obniżą się automatycznie.

Zobacz dlaczego klienci kochają naszą kwiaciarnię online

15.11.2021, 14:49
Autor: Luiza

Chociwel

Jestem szczerze zadowolona. Co prawda bukietu nie widziałam na własne oczy bo mieszkam tysiące kilometrów od mojej mamy, ale samo jej zadowolenie mi wystarczy. Dziękuje za piękną dostawę kwiatów, to niesamowita opcja dla osób takich jak ja - na emigracji

02.11.2021, 16:00
Autor: Helga

Golczewo

Bardzo polecam, zamówiłam kwiaty z innego końca kraju i dotarły do adresata z którym nie mogłam spotkać się osobiście w dniu jego święta

19.08.2021, 16:51
Autor: Albin

Dynów

Pięknie dobrane kwiaty na zamówienie. Jestem pod dużym wrażeniem jak bardzo estetycznie zostaly ułożone

29.07.2021, 12:40
Autor: Laura

Gołdap

Do tej pory jestem bardzo zadowolona z dotrzymaniem terminowości i wysokiej jakości tej kwiaciani .

28.07.2021, 12:46
Autor: Felicja

Brańsk

Kwiaty estetycznie ułożone, warte swojej ceny

06.07.2021, 16:26
Autor: Alex

Świdwin

Świeże ładne kwiaty z dostawą

10.04.2021, 18:34
Autor: Mariusz

Kraina szczęścia

Ekspresowa dostawa . Jestem bardzo zadowolony a co najważniejszy jeszcze bardziej osoba która je otrzymała! Cudne. Dzięki bardzo

23.03.2021, 15:31
Autor: Emilia

Lipsk

Bardzo ładne kwiatuszki, może nie 1 do 1 ze zdjęciem, ale jestem zadowolona

22.03.2021, 11:49
Autor: Weronika

Piotrków Trybunalski

Bukiet troszkę inny niż na zdjęciu, jednak także był bardzo ładny. Dostawa na czas.

19.03.2021, 16:31
Autor: Adam

Konin

kwiaty ok, dostawa bez zarzutu. pozdrawiam

18.03.2021, 10:27
Autor: Agnieszka

Tczew

Super kontakt, dostawa na czas i przede wszystkich piękne i świeże kwiaty. Oby więcej takich kwiaciarni.