Słodkie prezenty - Sprawdź

Kolorowe tulipany od 25 sztuk

Dostawa 0 zł już od 2 godzin!*

 • Zawsze świeże kwiaty
 • Produkt sezonowy
 • Dostawa kurierem DHL
 • Dostawa w całej Polsce
Opis wersji produktu

Kolorowe tulipany to z pewnością jeden z symboli zbliżającej się wielkimi krokami wiosny. Obdaruj nimi bliską osobę i wprowadź tym samym wyjątkowy powiew świeżości tego dnia. Gwarantujemy, że dzięki takiej niespodziance uśmiech sam namaluje się na twarzy osoby obdarowanej. Nasze tulipany Premium to strzał w dziesiątkę dla osoby, która kocha kolory tej barwnej i radosnej pory roku. Nic nie sprawia tyle radości, co pojawienie się pierwszych zielonych liści na drzewach i widok pierwszych kwitnących kwiatów po mroźnej zimie. Z tym właśnie kojarzą się tulipany - z budzącym się na nowo życiem. Zaskocz wyjątkową osobę tym niezwykłym bukietem, który zaskakuje nie tylko pięknem ale także świeżością - dzięki temu, że kwiaty ścinane są dopiero w dniu wysyłki zachowują swą dobrą kondycję przez długi czas. Wybierz, czy chcesz wysłać 25, 50 czy 75 różnobarwnych tulipanów, a my specjalnie dla Ciebie starannie przygotujemy przesyłkę w odpowiednio przystosowanym do tego pudełku, które dostarczą nasi kurierzy DHL.

Wielkość bukietu
Mały ok 25 kwiatów
Średni ok 50 kwiatów
Duży ok 75 kwiatów
Bukiet przedstawiony na zdjęciu jest w wersji średniej.

Warto wiedzieć

 • Świeże kwiaty prosto od ogrodnika, najwyższej jakości.
 • Bukiet pięknie zapakowany na prezent, gotowy do wręczenia.
 • Bukiet zabezpieczony w karton przystosowany do transportu kwiatów.
 • Darmowa dostawa na terenie całej Polski.
 • Zamówiony bukiet doręczymy kurierem DHL na wybraną datę i pod wskazany adres.
 • Do bukietu możesz dodać własne życzenia.
 • Bukiety komponowane z dbałością o detale.
 • Opakowanie jest biodegradowalne. Dbasz o środowisko.

Termin dostawy kwiatów*

Zamówienia na doręczenie kwiatów przyjmujemy przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu. Jeśli chcesz, aby przesyłka dotarła jeszcze tego samego dnia, złóż zamówienie i dokonaj płatności najpóźniej do godziny 17 od poniedziałku do piątku, a w sobotę do godziny 15. Zlecenia na niedzielę muszą zostać złożone do godz 15 w sobotę. Zamówienia, które otrzymamy po podanych powyżej godzinach mogą zostać zrealizowane najszybciej w kolejnym dniu.

Składając zamówienie możesz wybrać dwugodzinny przedział czasowy. Pamiętaj, że jest to orientacyjna pora doręczenia przesyłki, jednak nasi kurierzy dokładają wszelkich starań aby w tym czasie adresat otrzymał bukiet.

Zamawiając kwiaty na pogrzeb podaj nam dokładną godzinę rozpoczęcia ceremonii, a my gwarantujemy dostawę na czas. Pamiętaj, że takie zamówienia przyjmujemy z jednodniowym wyprzedzeniem.

W takie dni jak Dzień Babci, Walentynki, Dzień Kobiet oraz Dzień Matki niestety nie ma możliwości wyboru dokładnego przedziału czasowego. Realizacja zamówień odbywa się w godzinach 8:00 - 22:00.

Rabat

Chcesz wysyłać bliskim kwiaty taniej? Zarejestruj się i uzyskaj nawet 10% rabatu.

Pozyskanie rabatu jest bardzo proste. Wystarczy, że zrobisz zakupy w naszej kwiaciarni, a za każde wydane 100 zł uzyskasz 1% zniżki na kolejne zamówienie. W ten sposób możesz pozyskać aż 10% stałego rabatu. Pamiętaj aby zalogować się zanim złożysz zamówienie. Ceny produktów na stronie obniżą się automatycznie.