Słodkie prezenty - Sprawdź

Kolorowe tulipany 25, 35, 50 sztuk

Dostawa 0 zł już od 2 godzin!*

 • Produkt sezonowy
 • Dostawa kurierem DHL
 • Dostawa w całej Polsce
Opis wersji produktu

Abyś mógł wprawić Twoich bliskich w nastrój nadchodzącej wiosny, ożywić pomieszczenie barwnymi kolorami i oczywiście pięknymi kwiatami, kwitnącymi o tej porze roku, dobrze jest postawić na bukiet kolorowych tulipanów. Dzięki tej kompozycji możesz uchwycić radość z wiosny, cały optymizm i ciepło, które kochamy w tej porze roku. W końcu tulipany to kwiaty, które najlepiej reprezentują wiosnę! Te kwiaty są ściśle związane z tą porą roku. Nasze kolorowe tulipany Premium doskonale oddają esencję budzącej się do życia przyrody! Ponadto, ogrodnicy ścinają je dopiero w dniu wysyłki, co to tylko wpływa na ich niepowtarzalną świeżość! Te kwiaty symbolizują radość, przywiązanie i optymizm i z pewnością wywołają uśmiech na twarzy każdego, kto je otrzyma! Zamów kompozycję z 25, 35, czy też z 50 tulipanów, a nasi kurierzy DHL dostarczą ją bezpiecznie do Twoich bliskich w eleganckim, przystosowanym do transportu pudełku!

Wielkość bukietu
Mały 25 kwiatów
Średni 35 kwiatów
Duży 50 kwiatów
Bukiet przedstawiony na zdjęciu jest w wersji małej.

Warto wiedzieć

 • Świeże kwiaty prosto od ogrodnika, najwyższej jakości.
 • Bukiet pięknie zapakowany na prezent, gotowy do wręczenia.
 • Bukiet zabezpieczony w karton przystosowany do transportu kwiatów.
 • Darmowa dostawa na terenie całej Polski.
 • Zamówiony bukiet doręczymy kurierem DHL na wybraną datę i pod wskazany adres.
 • Do bukietu możesz dodać własne życzenia.
 • Bukiety komponowane z dbałością o detale.
 • Opakowanie jest biodegradowalne. Dbasz o środowisko.

Termin dostawy kwiatów*

Zamówienia na doręczenie kwiatów przyjmujemy przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu. Jeśli chcesz, aby przesyłka dotarła jeszcze tego samego dnia, złóż zamówienie i dokonaj płatności najpóźniej do godziny 17 od poniedziałku do piątku, a w sobotę do godziny 15. Zlecenia na niedzielę muszą zostać złożone do godz 15 w sobotę. Zamówienia, które otrzymamy po podanych powyżej godzinach mogą zostać zrealizowane najszybciej w kolejnym dniu.

Składając zamówienie możesz wybrać dwugodzinny przedział czasowy. Pamiętaj, że jest to orientacyjna pora doręczenia przesyłki, jednak nasi kurierzy dokładają wszelkich starań aby w tym czasie adresat otrzymał bukiet.

Zamawiając kwiaty na pogrzeb podaj nam dokładną godzinę rozpoczęcia ceremonii, a my gwarantujemy dostawę na czas. Pamiętaj, że takie zamówienia przyjmujemy z jednodniowym wyprzedzeniem.

W takie dni jak Dzień Babci, Walentynki, Dzień Kobiet oraz Dzień Matki niestety nie ma możliwości wyboru dokładnego przedziału czasowego. Realizacja zamówień odbywa się w godzinach 8:00 - 22:00.

Rabat

Chcesz wysyłać bliskim kwiaty taniej? Zarejestruj się i uzyskaj nawet 10% rabatu.

Pozyskanie rabatu jest bardzo proste. Wystarczy, że zrobisz zakupy w naszej kwiaciarni, a za każde wydane 100 zł uzyskasz 1% zniżki na kolejne zamówienie. W ten sposób możesz pozyskać aż 10% stałego rabatu. Pamiętaj aby zalogować się zanim złożysz zamówienie. Ceny produktów na stronie obniżą się automatycznie.